Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Największy problem polega po prostu na tym, że jest jeszcze parę rzeczy, których nie miałem i robię to na wyczucie. Rekcji czasownika / przymiotnika np nie było, a już używać trzeba oO

lece na czuja, niemca sie uczylem dlugo, ale pozniej laaaaaaaata przerwy, nie bylo z kim gadac. :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 09:48_________________________________________________lece na spotkanie :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Największy problem polega po prostu na tym, że jest jeszcze parę rzeczy, których nie miałem i robię to na wyczucie. Rekcji czasownika / przymiotnika np nie było, a już używać trzeba oO

lece na czuja, niemca sie uczylem dlugo, ale pozniej laaaaaaaata przerwy, nie bylo z kim gadac. :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 09:48_________________________________________________lece na spotkanie :naughty:

było se jakąś Helgę na FB znaleźć :P

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

dzięki za mini spocik chłopaki :naughty:

Opublikowano

dzięki za mini spocik chłopaki :naughty:

spoko :wink4:
Opublikowano

Ile tam osób było na spocie?

Opublikowano

dzięki za mini spocik chłopaki :naughty:

spoko :wink4:

Ciebie nie było :tongue4: był Musa i Bart-S

Opublikowano

dzięki za mini spocik chłopaki :naughty:

spoko :wink4:

Ciebie nie było :tongue4: był Musa i Bart-S

ale duchem byłem z Wami :naughty: :>
Opublikowano

a no to chyba że tak :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj miałem też mini spocik z Madbarem i Sunday-em

Opublikowano

jakiś dzień mini spotów :kox: :kox:

Opublikowano

14 macie spota?Bede w Pzn :naughty:

Opublikowano

chyba tak wypadnie :mysli:

Opublikowano

Mam małe pytanko do posiadaczy B5 ile wam wchodzi paliwa do baku? Dziwna sprawa u mnie , niby bak 62 litry a ja jak zapali mi się kontrolka rezerwy wlewam max 49l i o co chodzi? Zresztą sprawdźcie w motostacie - link w sygnaturce.

Opublikowano

W audi po prostu kontrolka się szybko zapala.. :D U mnie też jak się kontrolka zapala, że jeszcze tylko 60 km.. to 100 zrobię. Czyli jakieś 13-14 litrów musi jeszcze być.

Opublikowano

ja i tak się staram przed kontrolka lać co by syfu z baku nie zaciągać :>

Opublikowano

ja to samo :)

Opublikowano

dzięki za mini spocik chłopaki :naughty:

:hi::naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 01:19_________________________________________________

14 macie spota?Bede w Pzn :naughty:

zapraszamy :good:

Opublikowano

doberczak z rana :hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:24_________________________________________________

wysłane ;)

we wtorek bede z nim rozmawial to zapodam mu ta prace przed rylo co by poczytal :good:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:29_________________________________________________spidalam do pracy bo do niedzieli mam maly zapidol[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:29_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 07:30_________________________________________________narson

Opublikowano

dzien dobry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.