Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ma może ktoś zdjęcie ew. rysunek jak jest zmontowane zamknięcie klapy silnika w 126p ???
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:12_________________________________________________

Musa: też tak miałem kilka razy, jednak wolno cofałem i słyszałem, że schodzi zderzak, to od razu do przodu :naughty:

niestety zderzak zaskoczyl z drugiej strony betonowego gowna, i zebym wyjechal trzeba bylo dodatkowych 2 osob zeby zderzak przytrzymac.

Opublikowano

i jak tam negocjacje Musa?

Opublikowano

:hi: ma może ktoś zdjęcie ew. rysunek jak jest zmontowane zamknięcie klapy silnika w 126p ???

z jednej strony od zewnatrz zamek, z drugiej mocowane malymi szpilkami

http://allegro.pl/fiat-126p-nowa-klapa-tyl-st-i-fl-i1293961396.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:19_________________________________________________http://allegro.pl/fiat-126p-el-maluch-tylna-klapa-i1275213946.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:20_________________________________________________http://allegro.pl/zamek-do-fiata-126p-tylna-klapa-silnika-i1292610950.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:20_________________________________________________http://allegro.pl/korek-i-fajny-zamek-klamka-tylnej-klapy-fiat-126p-i1289649696.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:21_________________________________________________na tym widac najlepiej http://allegro.pl/oryginalny-zamek-tylnej-klapy-silnika-fiat-126p-i1290053688.html[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:22_________________________________________________

i jak tam negocjacje Musa?

no nic, dzisiaj byla proba sił. teraz pora na pisemko... :mysli:

Opublikowano

kurcze szkoda tego zderzaka ... niech ich pies tych co projektowali i wymiarowali to :thumbdown:

Opublikowano

Dzięki Musashi za zaangażowanie :):good:

swoją drogą wiara jest chora, używany zamek sprzedają za 13 PLN a nówka sztuka za 20 w POL-CARze :polew:

Opublikowano

Dzięki Musashi za zaangażowanie :):good:

swoją drogą wiara jest chora, używany zamek sprzedają za 13 PLN a nówka sztuka za 20 w POL-CARze :polew:

niestety zabytki sa w cenie, a w polcar-ze sa repliki stad tansze :decayed:

Opublikowano

dobry wieczor :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:12_________________________________________________

Musa: też tak miałem kilka razy, jednak wolno cofałem i słyszałem, że schodzi zderzak, to od razu do przodu :naughty:

niestety zderzak zaskoczyl z drugiej strony betonowego gowna, i zebym wyjechal trzeba bylo dodatkowych 2 osob zeby zderzak przytrzymac.

a myślisz, że jak było u Mnie :decayed: też się zaciął po drugiej stronie :decayed: to Ja na luz dałem, wyszedłem z auta, podważyłem zderzak rękoma, popchnąłem auto i jakoś wyszło.. no i szybko do auta zatrzymać :naughty: :naughty: hyhy :>

Opublikowano

Szprecha ktoś tu z was Pany dobrze po niemiecku? :)

Opublikowano

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 07:32_________________________________________________

Szprecha ktoś tu z was Pany dobrze po niemiecku? :)

a co potrzeba?[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 07:49_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 08:01_________________________________________________ale mam dzis lenia :disgust:

Opublikowano

Trzebaby prackę do szkoły sprawdzić :D Mniej więcej taki poziom:

Es war einmal ein Mensch, der Adam hiess. Adam hat viele Probleme neue Leute kennen zu lernen. Er war sehr skeptish jedes Mal, wenn er jemanden Neues getroffen hat. Niemand hat gewusst, warum er alle Leute wie einen Feind wahrgenommen hat. „Das ist nur seine Eigenschaft” – haben einige Leute gesagt. „Er ist einen Idiot!” – haben die andere geantwortet.

Opublikowano

Trzebaby prackę do szkoły sprawdzić :D Mniej więcej taki poziom:

Es war einmal ein Mensch, der Adam hiess. Adam hat viele Probleme neue Leute kennen zu lernen. Er war sehr skeptish jedes Mal, wenn er jemanden Neues getroffen hat. Niemand hat gewusst, warum er alle Leute wie einen Feind wahrgenommen hat. „Das ist nur seine Eigenschaft” – haben einige Leute gesagt. „Er ist einen Idiot!” – haben die andere geantwortet.

jezeli chodzi o tlumaczenie to ok podolam takie sprawy ale jezeli chodzi o prace szkolne to raczej sie nie podejme

Opublikowano

tym niemniej dzięki ;) Tłumaczenie nie ma problemu. Bardziej chodzi mi tu o gramatykę, bo tam największe dzieją się jajca :D

Opublikowano

doberek

Trzebaby prackę do szkoły sprawdzić :D Mniej więcej taki poziom:

Es war einmal ein Mensch, der Adam hiess. Adam hat viele Probleme neue Leute kennen zu lernen. Er war sehr skeptish jedes Mal, wenn er jemanden Neues getroffen hat. Niemand hat gewusst, warum er alle Leute wie einen Feind wahrgenommen hat. „Das ist nur seine Eigenschaft” – haben einige Leute gesagt. „Er ist einen Idiot!” – haben die andere geantwortet.

Ich glaube, alles regelrecht ist. :mysli::naughty:

Opublikowano

. Mein Freund hat gedacht, dass er allein imstande sein soll, die Moglichkeit mit neuen Leuten zu sprechen, zu entwickeln. Es hat nichts in der Tatsache geandernt, dass ich mich entschieden habe, mit ihm daruber zu sprechen. Nach einigen Weilen habe ich mich mit dem Problem bewaltigt. Ich habe ihn zu haufigern Sagen uberredet. Von Anfang an konnte man sehen, dass er das wie unter Zwang getan hat. Nachsten Monat hat Adam nach einem Lager gefahren. Dort hat er ein Madchen getroffen, mit der er viel gesprochen hat. Wahrend seines Aufenthaltes hat Adam einer besseren Mensch geworden. Er hat viel ofteren gelachelnt. Nach dem Zuruckkehren hat er auch mir viel gedankt. „Hast du das gesehen? Ich habe das dir gewahrleisten, dass du der Selbstsicherheit verdienst!” – konnte ich nur antworten. Ausserdem, hat der Verantstalter der Ausfahrt gesagt, dass Adam den grossten „Partyboy” war. Diese Worter konnte nur eine Dinge bedeuten: Er hat einfach einen Dracht zueinander gefunden! Ich war so stolz auf dieser Tatsache, dass ich mich entschieden habe, eine Party zu machen. Und wisst ihr was? Es ist wahr. Ohne Zweifeln ist er nun der grossten Partyboy in der Nachbarschaft!

n

Masz i dalszą część zatem :D Nie patrzeć na sens historii, miałem użyć jak najwięcej słówek z kartki :kwasny:

Opublikowano

tym niemniej dzięki ;) Tłumaczenie nie ma problemu. Bardziej chodzi mi tu o gramatykę, bo tam największe dzieją się jajca :D

ja mialem cztery lata niemcca w lz potem to reszty uczylem sie w pracy wiec z gramatyka u mnie nie za wesolo :gwizdanie:

Opublikowano

Największy problem polega po prostu na tym, że jest jeszcze parę rzeczy, których nie miałem i robię to na wyczucie. Rekcji czasownika / przymiotnika np nie było, a już używać trzeba oO

Opublikowano

hmm ale jezeli bedziesz mial faktycznie problem to zpodaj mi ta prace na maila, zpytam szefa moze on zerknie na to. jako niemiec chyba da rade :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 08:53_________________________________________________milego dzionka zycze, musze spidalac do pracy :disgust:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 08:55_________________________________________________narson

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.