Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sumie za tydzień można by spota zrobić ?

dawno sie z wami nie widziałem - kto sie pisze na niedziele 7,11,2010 ??

ja się piszę :good: :good:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jesteśmy umówione,

co tam chopaki słychać ?

Opublikowano

jakoś leci powolutku ..... nie ma co narzekać :)

Opublikowano

ja wypoczywam całą niedziele, wczoraj byłem na weselu, dzisiaj miały być poprawiny ale ile można pić - nie te lata już :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:51_________________________________________________nie wiecie co sie stało że mi avatar zniknął - te blizniaki co sie pyskach leją :polew:

no nie widze tego

Opublikowano

haha dokładnie ... co za dużo to nie zdrowo :D[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:55_________________________________________________kurcze nie wiem ale dziwnie bez tego avatara :mysli:

Opublikowano

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 09:00_________________________________________________

witam wszystkich, zwlaszcza milosnika porannego monologu :naughty::wink4:

:decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: wszystkim

a tu z rańca coś dla miłośników audi :)

Alexandre Premat Huge Crash Adria 2010 (LIVE)[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 12:09_________________________________________________

w sumie za tydzień można by spota zrobić ?

dawno sie z wami nie widziałem - kto sie pisze na niedziele 7,11,2010 ??

Nie wiem czy ze względu na jednego FAN-a (Audi) od razu trzeba spota robić... ale co powiecie na 7.11.2010 ? :kox:

Opublikowano

kurcze 7.11.2010 mi nie pasuje bardziej wolę 2010-11-07 :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze 7.11.2010 mi nie pasuje bardziej wolę 2010-11-07 :gwizdanie:

myślę, że to wszystko kwestia dogadania :naughty:

Opublikowano

Witam. Jestem nowy wiec myśle że warto by przyjechać :)

Opublikowano

Witam. Jestem nowy wiec myśle że warto by przyjechać :)

:hi: zapraszamy

Opublikowano

kurcze 7.11.2010 mi nie pasuje bardziej wolę 2010-11-07 :gwizdanie:

hej mi niestety żaden z tych terminów nie pasuje i wolał bym żebyśmy przełożyli spota na 7 listopada

Opublikowano
:hi: ja bym wpadł 7ego ale i tak się nie zmieszczę w KC :polew:
Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 07:30_________________________________________________dzis mam niezly z........ w pracy wiec musze uciekac[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 07:34_________________________________________________milego dzionka zycze wszystkim[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 07:35_________________________________________________narson

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:14_________________________________________________

:hi: ja bym wpadł 7ego ale i tak się nie zmieszczę w KC :polew:

przytyles? :wink4: [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:15_________________________________________________

kurcze 7.11.2010 mi nie pasuje bardziej wolę 2010-11-07 :gwizdanie:

hej mi niestety żaden z tych terminów nie pasuje i wolał bym żebyśmy przełożyli spota na 7 listopada

:no: amnie okazalo sie nie pasuje, wolałbym siódmy listopada :hi:

Opublikowano

:hi:

co tam? :naughty:

Opublikowano

cześć chopy :hi::decayed:

Opublikowano

Eh objedzony hehe :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.