Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawno Cię nie było Wojtek :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawno Cię nie było Wojtek :cool1:

jestem codziennie, ale nie zawsze się odzywam :wink4: dużo roboty :gwizdanie:

Opublikowano

dawno Cię nie było Wojtek :cool1:

jestem codziennie, ale nie zawsze się odzywam :wink4: dużo roboty :gwizdanie:

roboty ? :mysli: czy nauki ?
Opublikowano

tak bywa :naughty:

dzwonił do Ciebie Bartek ?

tak, wszycho wiem, coś zadziałamy

Opublikowano
:hi: ja da rade to wjadę narazie i tak planów nie mam ... :naughty:
Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 07:44_________________________________________________uciekam popracowac[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:45_________________________________________________milego dzionka zycze [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:45_________________________________________________narson

Opublikowano
:hi: :hi: cześć :)
Opublikowano

dobry, tak na szybko wpadłem sie przywitać :hi:

Opublikowano

:hi:

w ten pochmurny dzień...

jeb... straż miejska wezwała mnie do wyjaśnień dlaczego stałem na trawniku na osiedlu... a kur.. nie ma gdzie zaparkować :wallbash:

Opublikowano

:hi:

w ten pochmurny dzień...

jeb... straż miejska wezwała mnie do wyjaśnień dlaczego stałem na trawniku na osiedlu... a kur.. nie ma gdzie zaparkować :wallbash:

to im powiedz że dlatego ponieważ jakiś debil zamiast zrobić parking trawę zasiał a pozbruk za***rdolił :decayed:

Opublikowano

:hi:

w ten pochmurny dzień...

jeb... straż miejska wezwała mnie do wyjaśnień dlaczego stałem na trawniku na osiedlu... a kur.. nie ma gdzie zaparkować :wallbash:

to im powiedz że dlatego ponieważ jakiś debil zamiast zrobić parking trawę zasiał a pozbruk za***rdolił :decayed:

ok :)

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 14:57_________________________________________________

:hi:

w ten pochmurny dzień...

jeb... straż miejska wezwała mnie do wyjaśnień dlaczego stałem na trawniku na osiedlu... a kur.. nie ma gdzie zaparkować :wallbash:

to im powiedz że dlatego ponieważ jakiś debil zamiast zrobić parking trawę zasiał a pozbruk za***rdolił :decayed:

powiedz, ze twoje audi nie lubi stac na twardym :cool1:

Opublikowano

powiedz, ze twoje audi nie lubi stac na twardym :cool1:

bo się odciski na oponach robią :polew:

Opublikowano

powiedz, ze twoje audi nie lubi stac na twardym :cool1:

bo się odciski na oponach robią :polew:

dokladnie o to chodzi :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 15:59_________________________________________________

a powazniej sprawdz kto jest wlacicielem terenu na ktorym jest ow trawnik.

- jezeli to teren miasta jest zasadnosc.

- jezeli spoldzielnia lub wspolnota to ci straz miejska moze skoczyc. mozesz otrzymac upomnienie od spoldzielni lub wspolnoty...

chetnie udziele stosownej porady co moga z tym wezwaniem zrobic :naughty::cool1:

Opublikowano

pozdro dla właściciela szarej B6 kombi PGS (?) która stała wczoraj na Przyjaźni koło Chaty Polskiej...

Opublikowano

:bry:

roboty ? :mysli: czy nauki ?

roboty :wink4: na 5 roku studiów to za dużo nauki już nie ma :decayed:

Opublikowano

dobra meczyk się zaczyna :kox: ja dzisiaj przed tv bo się nie wyrobiłem :decayed:

Opublikowano

bo się nie wyrobiłem :decayed:

wskocz do betoniarki :decayed::wink4:

Opublikowano

dobly :hi:

Opublikowano

dobly :hi:

:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.