Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam ostatnio mało roboty

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też mam raz dużo a raz mało .... kiedyś te fazy były dłuższe al teraz nawet jest tak że każdy dzień w tyg jest inny :)

Opublikowano

zależy jaka branża, ja zbieram siły na następne dni :)

Opublikowano

dokładnie tak :)

Opublikowano

ja miałem w domu odpocząć a tym czasem latam jak wściekły codziennie od 6 rano na nogach

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 18:26_________________________________________________nie moge tak tyrać - jestem zbyt młody i piękny :decayed::polew:

wyłącze fona !!!

Opublikowano

:hi:

Fan niestety wejście przez IE nic nie zmienia... :disgust:

Opublikowano

zrób reset lub odłącz go z prądu na tydzień - u mnie zadziało :evil:

Opublikowano

odłącz go z prądu na tydzień - u mnie zadziało :evil:

:kox:

Opublikowano

zrób reset lub odłącz go z prądu na tydzień - u mnie zadziało :evil:

:polew: :polew:
Opublikowano

sprawdze poszperam i jutro cos :naughty:podpowiem[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________kurde, chlopaki chory jestem :mysli:

Opublikowano

kurde, chlopaki chory jestem :mysli:

jak to :mysli:
Opublikowano

kurde, chlopaki chory jestem :mysli:

jak to :mysli:

no nie wiem, bylem w Autopremium dzisiaj, i chyba cos podłapałem :mysli:

Opublikowano

kurde, chlopaki chory jestem :mysli:

jak to :mysli:

aaaa zauroczyłeś się :naughty: :naughty:

no nie wiem, bylem w Autopremium dzisiaj, i chyba cos podłapałem :mysli:

Opublikowano

kurde, chlopaki chory jestem :mysli:

jak to :mysli:

aaaa zauroczyłeś się :naughty: :naughty:

no nie wiem, bylem w Autopremium dzisiaj, i chyba cos podłapałem :mysli:

no, :naughty: chyba znalazlem winowajce

704x396aa7sb10005.jpg :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kurcze bardzo ładna :kox: :kox: :kox: nie dziwię się że zauroczenie i choroba wystąpiły :evil:

Opublikowano

kurcze bardzo ładna :kox: :kox: :kox: nie dziwię się że zauroczenie i choroba wystąpiły :evil:

704x396aa7sb10001.jpg
Opublikowano

zrób reset lub odłącz go z prądu na tydzień - u mnie zadziało :evil:

:polew: :polew:

się śmiejcie ale w taki sposób dostałem router za free :) siostrze nie działał nie można było się zalogować kupiła nowy i "zepsuty" oddała mi :evil: śmiga od ponad roku :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:21_________________________________________________Rozumiem że to jest A5 liftback? Całkiem ładna :cool1:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________Ile kosztuje wyleczenie się z tej choroby? :polew:

Opublikowano

Rozumiem że to jest A5 liftback? Całkiem ładna :cool1:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________Ile kosztuje wyleczenie się z tej choroby? :polew:

nie, nie, to A7 :kox: :kox: :kox:

wersja 3.0 tdi quatro, 245 KM, 500Nm, s-tronic 247.000 PLN :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

szajs to A7 Sportback :polew:

Opublikowano

trochę za drogi jak dla mnie :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.