Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ja w ciepełku w pracy, ale jak rano wyjeżdżałem z domu i trzeba było wysiąść zamknąć garaż to masakra.

Ktoś wie jak długo ma tak padać?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też zbieram się do pracy - POP dziś :confused4:

Opublikowano

bez pracy nie ma chleba :cool1:

Opublikowano

bez pracy nie ma chleba :cool1:

...i frytek :decayed:

Opublikowano

ooo to współczuję ... proszę zaopatrzyć się w tzw parasol :gwizdanie:

niestety.. bez parasola ale cieplo ubrany i teraz juz z powrotem pod dachem :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 13:59_________________________________________________

Ja też zbieram się do pracy - POP dziś :confused4:

a co to jest POP? :mysli:

Opublikowano

POP to POPołudnie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

POP to POPołudnie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

aqaaaa :wallbash:
Opublikowano

I co gamonie - znów nic nie piszecie :decayed:

Opublikowano
:hi: boją się pewnie maczugi :gwizdanie:
Opublikowano

I co gamonie - znów nic nie piszecie :decayed:

nooo :kwasny:
Opublikowano

mogę się zamienić :decayed:

Opublikowano

Szukam tam modelu B6 w Avancie i jakoś znaleźć nie mogę...

S5 można sobie wybrać kolor i nawet fele :)

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Czy mieszka ktoś z was blisko tej miejscowości co podana jest w tym ogłoszeniu :?:

http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-skory-gta-xenony-full-C16077321.html

Kolega jest tą alfą zainteresowany (planuje nią pojeździć z pół roku bo później chce kupić A3ke z lat 2004/05) i chciałby ją kupić tylko fajnie by było jeśli ktoś miałby możliwość jej wcześniej oglądnąć za nim pojedziemy z Krk :)

Planujemy jechać po nią w środę.

Musashi dzięki za telefon :good:

Opublikowano

to chyba jest ze 60 km od Poznania .... najbliżej jest do Rogoźna jeśli chodzi o ludzi od nas ze spotów :)

Opublikowano

to chyba jest ze 60 km od Poznania .... najbliżej jest do Rogoźna jeśli chodzi o ludzi od nas ze spotów :)

Madas dzisiaj też dzwoniłem do Ciebie ale nie był dostępny nr, chyba że jest nieaktualny z assistance :D

A jest tam ktoś od nas z klubu :?:

Opublikowano

to chyba jest ze 60 km od Poznania .... najbliżej jest do Rogoźna jeśli chodzi o ludzi od nas ze spotów :)

Madas dzisiaj też dzwoniłem do Ciebie ale nie był dostępny nr, chyba że jest nieaktualny z assistance :D

A jest tam ktoś od nas z klubu :?:

oddzwaniałem ok 21 ale nie odbierałeś .... to był nr stacjonarny .... byłem na treningu ....[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:33_________________________________________________jest Przemo [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:33_________________________________________________z Rogoźna ale na spocie go nie było ostatnio
Opublikowano

to chyba jest ze 60 km od Poznania .... najbliżej jest do Rogoźna jeśli chodzi o ludzi od nas ze spotów :)

Madas dzisiaj też dzwoniłem do Ciebie ale nie był dostępny nr, chyba że jest nieaktualny z assistance :D

A jest tam ktoś od nas z klubu :?:

oddzwaniałem ok 21 ale nie odbierałeś .... to był nr stacjonarny .... byłem na treningu ....[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:33_________________________________________________jest Przemo

Dobrze że się nie dodzwoniłeś bo byś się dodzwonił do media markt'u w Krakowie (służbówka) :decayed:

Ok postaram się go jutro namierzyć :good:

Opublikowano

i jest jeszcze Wicek ... razem wpadają na spoty i on był ostatnio na spocie :)

Opublikowano

i jest jeszcze Wicek ... razem wpadają na spoty i on był ostatnio na spocie :)

Zaraz postaram się znaleźć ich profile :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.