Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien doberek :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:05_________________________________________________

:hi: Panowie, prośba jakie żaróweczki kupowaliście LED do wnętrza kabiny ?. Po porannym rozładowaniu akumulatora, spowodowane zostawieniem włączonego światła w kabinie, postanowiłem wymienić to oświetlenie na mniej prądożerne, a co za tym idzie, uchronić się od porannych niespodzianek.

w hmm, wydaje mi sie ze w poliftowym B5 po zamknieciu auta, oswietlenie wnetrza nie powinno sie wygasic automatycznie? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no też mi sie wydaje że powinno :mysli:

Opublikowano

oczywiście że się wygasza :good:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

no też mi sie wydaje że powinno :mysli:

oczywiście że się wygasza :good:

wlasnie, wiec szukalbym problemu gdzies indziej. no chyba ze to uzasadnienie dla zakupu LED-ow :wink4:

Opublikowano

czesc :hi: :hi:

Opublikowano

spot aktualny ma się rozumieć? :) nie chce ktoś czasem zajebistego (delikatnie niedziałającego) routera D-link do kablówki? :naughty:

Opublikowano

ja chce ale działającego :D

Opublikowano

ja chce ale działającego :D

słyszałem od speca, że jak poleży tydzień wyłączony to zacznie działać :mysli:

:decayed:

Opublikowano

przywieź to ci naprawię :):dance2::banan2::punk:

Opublikowano

przywieź to ci naprawię :):dance2::banan2::punk:

ręce które leczą :cool1:

Opublikowano

no prawie trafiłeś :kox:

Opublikowano

spot aktualny ma się rozumieć? :) nie chce ktoś czasem zajebistego (delikatnie niedziałającego) routera D-link do kablówki? :naughty:

y no zeby byl nie do kablowki byl bym lyknal. :cool1:

Opublikowano

no prawie trafiłeś :kox:

prawie? :blink::decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 14:34_________________________________________________

spot aktualny ma się rozumieć? :) nie chce ktoś czasem zajebistego (delikatnie niedziałającego) routera D-link do kablówki? :naughty:

y no zeby byl nie do kablowki byl bym lyknal. :cool1:

ciągnij kablówkę i bierz :kox:

Opublikowano

zabierz ze sobą na spota - sie aukcje wystawi od złotówki :decayed::polew:

Opublikowano

zabierz ze sobą na spota - sie aukcje wystawi od złotówki :decayed::polew:

tutaj można ją rozegrać :decayed: odbiór osobisty na następnym spocie :good: Kup Teraz: jakiś dobry czteropak :kox:

Opublikowano

odbiór osobisty na następnym spocie :good: Kup Teraz: jakiś dobry czteropak :kox:

y no, ja to mam cos fajnego do odebrania na spocie :kox:

Opublikowano

dziękuję panowie za spota i sorry że tak wcześnie się zmyłem :wink4:

Opublikowano

Ja tez już w domu.

Aha jakby się znalazł ten co zapomniał nicka :cool1: to niech się odezwie - będę maty do lusterek zamawiał a jemu też nie działają - będzie taniej przesyłka.

Opublikowano

dobly :hi:, przepraszam zaspalem :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________bylem wczoraj na dyskotece polskiej w bochum ,z tego co pamietam to za***iście bylo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.