Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

gwerty miałem ten sam problem w marcu - robiłem szybę w Jurpolu we Wrześni ( są tez w Poznaniu zakłady ) - całość z górną uszczelką i nowymi wycieraczkami wyniosła mnie 443 zł , niestety szybę wkleili mi prawdobodobnie 2 mm niżej lub sama szyba ma trochę inny krzywiznę bo plastiki podszybia nieważne jak próbuje złożyć ni przylegają dokładnie do szyby.

Z góry odradzam zakład Koberski w Komornikach - fatalna obsługa :)

Aha zrobiłem ten sam błąd z ubezpieczeniem i tym razem mam już wykupione szyby ;)

ja akurat jestem zadowolony z KR glasu w komornikach, a nie dał bym do zrobienia szyby gdzieś gdzie źle ją wklejają, bo zaoczędzisz z 50 lub 100zł az fatalną szybą jeździsz przez dwa lub więcej lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

gwerty miałem ten sam problem w marcu - robiłem szybę w Jurpolu we Wrześni ( są tez w Poznaniu zakłady ) - całość z górną uszczelką i nowymi wycieraczkami wyniosła mnie 443 zł , niestety szybę wkleili mi prawdobodobnie 2 mm niżej lub sama szyba ma trochę inny krzywiznę bo plastiki podszybia nieważne jak próbuje złożyć ni przylegają dokładnie do szyby.

Z góry odradzam zakład Koberski w Komornikach - fatalna obsługa :)

Aha zrobiłem ten sam błąd z ubezpieczeniem i tym razem mam już wykupione szyby ;)

ja akurat jestem zadowolony z KR glasu w komornikach, a nie dał bym do zrobienia szyby gdzieś gdzie źle ją wklejają, bo zaoczędzisz z 50 lub 100zł az fatalną szybą jeździsz przez dwa lub więcej lat

zwykle jest to prawda, ale nie zawsze cena jest wykładnikiem jakości :)

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 16:43_________________________________________________Obwodnica Poznania .. już za 3 miesiące .. częściowo oddana

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9806686,Jesienia_pojedziemy_zachodnia_obwodnica_Poznania_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: myłem przed chwilą furę i zobaczyłem, że zbiłem wczoraj w nocy halogen :disgust: szukać konieczeni ori czy hella też będzie ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj ori pewnie dużej różnicy w cenie nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj ori pewnie dużej różnicy w cenie nie będzie :)

hella nówka = ori używka mniej więcej :wink4: ale pewnie poszukam ori i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z rana :hi:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 09:48_________________________________________________wczoraj przeszla taka burza ze myslalem ze mi chate rozpidoli a grad wielkosci kostek do gry padal :blink:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 09:49_________________________________________________dobrze ze auto mialem pod dachem :cool1:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 10:02_________________________________________________wstawac szkoda dnia łotry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 07:06_________________________________________________

adunia sympatyczna tylko fele jakies zmecedesiale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...