Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też mogę podjechać :)

Pytanie z innej beczki, jak radziłeś sobie z kolkami u twojego dziecka? 5 nocka z głowy już mnie wykańcza a nie wspomnę o moim młodym... :confused4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też mogę podjechać :)

Pytanie z innej beczki, jak radziłeś sobie z kolkami u twojego dziecka? 5 nocka z głowy już mnie wykańcza a nie wspomnę o moim młodym... :confused4:

moje córeczki nie miały kolek ....[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________na szczęście zresztą :notworthy:
Opublikowano

woocashpl kup kropelki Sab Simplex z niemiec, bardzo dobre, moje 2 córki miały kolki i to idealnie działało, wielu moich znajomych też używało tych kropli z bardzo dobrym efektem, jeżeli nie dostaniesz ich w PL to mogę je dla Ciebie ściągnąć z DE w miarę szybko, koszty dosyć małe, z tego co pamiętam kosztowały ok 8-10 Euro

dobrym sposobem jest dmuchanie suszarką na brzuszek malucha, oczywiście z pewnej odległości żeby nie oparzyć

Opublikowano

oj to już widzę co mnie będzie czekać od listopada ;)

Opublikowano

nie ma lekko :naughty:

Opublikowano

da się przeżyć, małe dziecko - mały problem, duże dziecko - duży problem

Opublikowano

oj to już widzę co mnie będzie czekać od listopada ;)

mnie od za tydzień góra dwa :naughty:

Opublikowano

właśnie miałem pytać na kiedy masz termin, jak ten czas szybko leci, to pępkowe wyprawiasz :mysli:

Opublikowano

no to MIchał już tuż tuż :kox:

Opublikowano

woocashpl kup kropelki Sab Simplex z niemiec, bardzo dobre, moje 2 córki miały kolki i to idealnie działało, wielu moich znajomych też używało tych kropli z bardzo dobrym efektem, jeżeli nie dostaniesz ich w PL to mogę je dla Ciebie ściągnąć z DE w miarę szybko, koszty dosyć małe, z tego co pamiętam kosztowały ok 8-10 Euro

dobrym sposobem jest dmuchanie suszarką na brzuszek malucha, oczywiście z pewnej odległości żeby nie oparzyć

Próbowałem już chyba wszystkiego (poza tymi kroplami) ale żona coś wspominała o niemieckich kroplach podobno rewelacja miałem dzisiaj jechać do jakiegoś sklepu gdzie są i Babka sprowadza (Plewiska koło żabki), podlece może (na pewno!!!!) jutro i popytam. Mój Daniel jest taki knąbrny i uparty (jak tatuś) że śpiewanie, noszenie, głaskanie, przeprasowana pielucha tetrowa (na brzuch), termofor dla dzieci, krople, i herbatki z kopru nic nie pomaga jest masakra! ale nie żałuje i się nie poddaję (walczę do końca) na szczęście mój tryb pracy (3h w tygodniu :>) pozwala mi spędzać z nim cały czas.

Jutro podjadę do Babki i popytam może to to samo? a teraz warta na posterunku do 4 potem zmiana :> .

Pozdrawiam Ł.

Opublikowano

dobererk z rana :hi:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 07:27_________________________________________________jak potrzeba kropelek to dzwonic 00491622392311 do 15.00 jutro wracam do pl wiec moge jeszcze kupic

Opublikowano

właśnie miałem pytać na kiedy masz termin, jak ten czas szybko leci, to pępkowe wyprawiasz :mysli:

z teściem się coś tam wypije ale typowego pępkowego raczej nie bo muszę być w miarę na nogach a nie trzy dni trzeźwieć :decayed:

Opublikowano

właśnie miałem pytać na kiedy masz termin, jak ten czas szybko leci, to pępkowe wyprawiasz :mysli:

z teściem się coś tam wypije ale typowego pępkowego raczej nie bo muszę być w miarę na nogach a nie trzy dni trzeźwieć :decayed:

michu jak mi syn urodzil to bylem tydzien do tylu :kox:

Opublikowano

to może jak następnym razem zmajstruje syna to też tak zrobię :naughty:

Opublikowano

Jak się znajomemu syn urodził w czwartek to wytrzeźwialem w niedziele wieczorem :decayed: ale teraz nie mógłbym sobie na to pozwolić ;)

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

i co z niedzielą bo mi jak na razie tez pasuje[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 15:03_________________________________________________

:bry:

nie chce ktoś siatki do bagażnika? chyba do TT-ki z tego co pamiętam, ale pasuje bez problemu do A4 :wink4: u mnie są trochę inne mocowania a znalazłem taką przystosowaną do 8P...

A po wiela łyna?

dałem za nią 150 z przesyłką... :mysli: naciągnięta może za dwa razy :decayed: to za 120 z dowozem na spota albo gdzieś tam puszcze :cool1:

ok wybawię Cię z kłopotu i zapodam do swojej furki siatkę takową

Opublikowano

ja jestem jeśli tylko spot będzie :good:

1. Madas

2. Chrismen

3.Brat-S

4.woocashpl

5.Piechol ?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 15:21_________________________________________________6. Bendzji

Opublikowano

na ja za jakąś godzinę się wybieram do więc podjadę na mc flurry :naughty:

Opublikowano

My potwierdzamy - lecimy na zakupy do Pn jutro więc na bank jesteśmy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.