Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no mam nadzieje...musze poprosic Marcina o zapiecie VAGa, spr kat wtrysku i bledy... :mysli: moze tutaj tez tkwi problem... a na weekend podstawie fure do kumpla na podworko i podlacze prostownik na noc bo nie chce mi sie rozbierac podszybia i targac aku na 4 kij :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no mam nadzieje...musze poprosic Marcina o zapiecie VAGa, spr kat wtrysku i bledy... :mysli: moze tutaj tez tkwi problem... a na weekend podstawie fure do kumpla na podworko i podlacze prostownik na noc bo nie chce mi sie rozbierac podszybia i targac aku na 4 kij :gwizdanie:

a co? aku Ci siadł? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję ustalenia konkretnych terminów spotów, np. co druga niedziela miesiąca, albo jak wolicie częściej to każda pierwsza i trzecia niedziela miesiąca, wtedy osoba która nie ma tymczasowo neta będzie zawsze mogła przyjechać na spot, bo wie kiedy, miejsca możemy zmieniać, np. jak jest zimno to jakaś galeria - parking, a jak ciepło to parking na św. Jerzego czy coś w tym stylu, co wy na to?

wtedy można by zrobić dwa projekty na pierwszą stronę i spokój.

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike zmień aku... mój miał 1/3 :wallbash: tego co powinien mieć teraz pali piknie.. :evil:

też tak uważam i tak zamierzałeś kupić niebawem :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 10:22_________________________________________________

Mam propozycję ustalenia konkretnych terminów spotów, np. co druga niedziela miesiąca, albo jak wolicie częściej to każda pierwsza i trzecia niedziela miesiąca, wtedy osoba która nie ma tymczasowo neta będzie zawsze mogła przyjechać na spot, bo wie kiedy, miejsca możemy zmieniać, np. jak jest zimno to jakaś galeria - parking, a jak ciepło to parking na św. Jerzego czy coś w tym stylu, co wy na to?

wtedy można by zrobić dwa projekty na pierwszą stronę i spokój.

co o tym sądzicie?

ja tam się dostosuje ... niech się wypowie Musashino i Iversoneks :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia ja bym tego nie zmieniał bo i tak w większości terminy kolejnego spotu ustalamy na poprzednim i jak dla mnie jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę być nawet dwa razy w tygodniu na spocie ja będzie trza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ale codziennie ma coraz gorzej zeby ruszyc te 6 garow... :kwasny:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 10:25_________________________________________________co do pomyslu Azuni to mozna by w naglowku na poczatku miesiaca umieszczac konkretne terminy spotow na dany miesiac... np

spot poznanski, niedziela, parking King Cross poziom -2, godz 16.00 11 i 25 stycznia

pod tym umieszczone mogloby byc logo spotow

a jesli chodzi o wprowadzanie miejsca w zaleznosci od pogody to taka informacje mozna zamieszczac na okres wiosenno-letni bo zima wiadomo ze nie bedziemy sie spotykac na Jerzego... :mysli:

i kolejny przyklad:

spot poznanski, niedziela 3, 17 i 31 maja, godz 16:00

w zaleznosci od pogody parking King Cross poziom -2 lub parking sw. Jerzego

ale uwazam ze stale terminy spotow nie kazdemu beda pasowac i frekwencja moze spasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko propozycja sprecyzowania konkretnie kiedy są organizowane spoty, jestem ciekawa zdania Iva i Musashiego[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 10:30_________________________________________________o właśnie nike21, wtedy można sobie zaklepać ten dzień że jedziesz na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Yelo :gwizdanie:

ale co? :mysli:

no też niech się wypowie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jest w AKP we Wrocku, tam spot jest co niedziele pod mostem milenijnym o 19:00, jeśli ktoś nie może to go nie ma, ale jeśli nawet nie ma neta, to wie z tam spot jest i jedzie, bo jest stała data i godzina, czasem jest mało osób a czasem dużo bo wtedy można rozplanować sobie sprawy tak, by niedziela była do dyspozycji.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 10:44_________________________________________________Przemek sądzę że też wolałby mieć już wyznaczone kiedy spot, przynajmniej inne wyjazdy łatwiej byłoby mu zaplanować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi sie ze jest nas na tyle malo na spocie i robimy go co 2-3 tyg ze mozemy bedac na spocie umawiac sie wstepnie na kolejny... i taka informacje umieszczac w naglowku. jak komus nie bedzie pasowalo to tez go nie bedzie niezaleznie od stalych terminow czy od takich umawianych na biezaco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi sie ze jest nas na tyle malo na spocie i robimy go co 2-3 tyg ze mozemy bedac na spocie umawiac sie wstepnie na kolejny... i taka informacje umieszczac w naglowku. jak komus nie bedzie pasowalo to tez go nie bedzie niezaleznie od stalych terminow czy od takich umawianych na biezaco...

no włąśnie o to chodzi że my i tak zawsze umawiamy sie na kolejny spot na poprzednim spocie, a i tak przeważnie jest to co dwa tygodnie. można jedynie ustalić stałe miejsce którym od jakiegoś czasu wciąż jest KC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stałe miejsce którym od jakiegoś czasu wciąż jest KC

albo czasem KFC :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony to tylko propozycja, proszę się nie bulwersować, jeśli komuś nie pasuje to możemy zostać przy tym co jest aktualnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt sie nie bulwersuje tylko poprostu rzucamy nasze spostrzezenia zeby kazdemu bylo najdogodniej wpadac na spociki :) no i zeby bylo nas jak najwiecej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...