Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

vario byłaś dzisiaj na koło Gumaru? :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piechol, siedziałem cały dzień w domu, nie ruszałem auta

Opublikowano

a co BLB szwankuje :wink4:

nie, to nie AEL :cool1:

zaczalem dlubac i nie chcialo juz mi sie dzisiaj konczyc. :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:29_________________________________________________

vario byłaś dzisiaj na koło Gumaru? :cool1:

:mysli:

Opublikowano

płci nie zmnieniam jak by co :polew:

Opublikowano

to dobrze, ze zaczalem krzyczec przez okno :decayed: sorki za plotki o zmianie plci :wink4:

Opublikowano

nie wiem dlaczego co chwilę każdy myli moje auto z innym, chyba je opiszę wielkimi literami VARIO, śmiga jeden RAM w podobnym kolorze ale ma całą pakę zabudowaną a ja mam typowego pick-up'a

Opublikowano

ja widzialem kolesia, a nie samochod :cool1:

Opublikowano

aaaa, to co innego, wczoraj w SQ mogłeś mnie widzieć ale nie w okolicach Gumaru

Opublikowano

płci nie zmnieniam jak by co :polew:

to dobrze, ze zaczalem krzyczec przez okno :decayed: sorki za plotki o zmianie plci :wink4:

myslalem, ze cos przeoczylem :decayed:

Opublikowano

nie grozi mi to :gwizdanie:

Opublikowano

nie grozi mi to :gwizdanie:

sie cieszyc.

a jak rodzinka? :)

Opublikowano

rodzinka w rozpadzie dosłownym, żona z córką od 2go Stycznia w szpitalu w Warszawie, ja teraz sam w domu a druga córka na weekend u teściów z psem, jak śmigam do Kalisza to ciężko ogarnąć szkołę córki, pies też nie ma co siedzieć sam w domu, może w czwartek/piątek w końcu wrócą z Warszawy

Opublikowano

:hi: To kto wpadnie w niedzielę?

ja wlecę z rodzinką :)
Opublikowano

rodzinka w rozpadzie dosłownym, żona z córką od 2go Stycznia w szpitalu w Warszawie, ja teraz sam w domu a druga córka na weekend u teściów z psem, jak śmigam do Kalisza to ciężko ogarnąć szkołę córki, pies też nie ma co siedzieć sam w domu, może w czwartek/piątek w końcu wrócą z Warszawy

a jak rekonwalescencja córeczki?

Opublikowano

siema chłopaki

wstępnie jutro jestem ok 16:00... :cool1: jakbym się spóźnił to przyjdę tam gdzie zawsze piliśmy kawę :gwizdanie:

pewne tak na 90% :decayed:

Opublikowano

generalnie ciężko jak cholera, poprawy nie widać, jak już pisałem siedzą od 2giego w szpitalu, jest światełko w tunelu ale chyba na bardzo krótki okres, jest teraz na sterydach i nie wiadomo czy i wogóle i na jak długo to pomoże, sterydy nie są fajne tak ogólnie ale chcemy zahamować objawy chociaż na chwilę

Opublikowano

siema chłopaki

wstępnie jutro jestem ok 16:00... :cool1: jakbym się spóźnił to przyjdę tam gdzie zawsze piliśmy kawę :gwizdanie:

pewne tak na 90% :decayed:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

siema chłopaki

wstępnie jutro jestem ok 16:00... :cool1: jakbym się spóźnił to przyjdę tam gdzie zawsze piliśmy kawę :gwizdanie:

pewne tak na 90% :decayed:

michał na spocie bedziesz ?

szkoda ze nie ma mnie w PL teraz.

chłopy kto sie wybiera na zlot zimowy ?

Opublikowano

dzien doberek. :hi:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 09:05_________________________________________________

generalnie ciężko jak cholera, poprawy nie widać, jak już pisałem siedzą od 2giego w szpitalu, jest światełko w tunelu ale chyba na bardzo krótki okres, jest teraz na sterydach i nie wiadomo czy i wogóle i na jak długo to pomoże, sterydy nie są fajne tak ogólnie ale chcemy zahamować objawy chociaż na chwilę

mam nadzieje, ze bedzie lepiej.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 09:06_________________________________________________

chłopy kto sie wybiera na zlot zimowy ?

chcialbym pojechac. :naughty:

Opublikowano

michał na spocie bedziesz ?

raczej tak :) po latach...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.