Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możecie spróbować, nie kojarzę jednak tej firmy[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________wiesz ja mam ORI stalowe z chromowanym frontem i uważam, że są nie do zajechania

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będę dzwonił do kolesia, ale się nie pali bo to zimówki i tak sa do roboty, także po sezonie dopiero :wink4: a to wyważanie byś Bartek gdzieś polecił?

Opublikowano

BTW wiem, że ludzie nie dbają o felgi, nie myją, nie zabezpieczają a potem się dziwią, że felgi dosyć świeże a lakier odchodzi itp. itp. ja w Audi po 2 latach ORI miałem jak nowe, przejściowe ATT sprzedałem z oponami jako demo w dobrej cenie a Advanti niestety miałem tylko miesiąc i auto ukradli, jak wejdziesz w dział o kosmetyce to są fotki moich 11 letnich felg i 9 letnich polerowanych z Mesia mojej matki i zobacz jak powinny fele wyglądać[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:20_________________________________________________możesz podjechać na ul. Chyżańską 1, Rataje, boczna od Piłsudzkiego, firma Gumar, tel. 61-8770913 Przemek

Opublikowano

BTW wiem, że ludzie nie dbają o felgi, nie myją, nie zabezpieczają a potem się dziwią, że felgi dosyć świeże a lakier odchodzi itp. itp. ja w Audi po 2 latach ORI miałem jak nowe, przejściowe ATT sprzedałem z oponami jako demo w dobrej cenie a Advanti niestety miałem tylko miesiąc i auto ukradli, jak wejdziesz w dział o kosmetyce to są fotki moich 11 letnich felg i 9 letnich polerowanych z Mesia mojej matki i zobacz jak powinny fele wyglądać[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:20_________________________________________________możesz podjechać na ul. Chyżańską 1, Rataje, boczna od Piłsudzkiego, firma Gumar, tel. 61-8770913 Przemek

nie ukrtywam, że Jeep robi trochę za woła roboczego i trzecie auto w chacie, więc rzadko kiedy się chce go myć :rolleyes: lakier trzyma się spoko, ale fele porażka... :thumbdown: dzięki za namiary :hi:

Opublikowano

spox, po renowacji warto pomyśleć o zabezpieczeniu np. Wheel guard albo RimWax, sprawdzałem 2 i są godne polecenia

Opublikowano

spox, po renowacji warto pomyśleć o zabezpieczeniu np. Wheel guard albo RimWax, sprawdzałem 2 i są godne polecenia

pomyślimy :cool1:

Opublikowano

nawet możesz felunek w A3 zabezpieczyć, trzeba dokładnie umyć felgi, zrobić ew. korektę lakieru i zabezpieczyć

Opublikowano

doberek z rana :hi:

Opublikowano

dzien doberek :) :) :)

Opublikowano

:bry:

dzien doberek :) :) :)

:OMG:

Opublikowano

dzien doberek :) :) :)

:):hi:
Opublikowano
:shocked:
Opublikowano
:hi: To kto wpadnie w niedzielę?
Opublikowano

Ja :wink4:

Opublikowano

I ja,o ile lampy bede miał gotowe :tongue4:

Opublikowano
:hi: ja tez wlece :) i Blindek tez sie zapowiadal :naughty:
Opublikowano

dzien doberek. :) ufff wreszcie sobota :):kox:

Opublikowano

dzien doberek. :) ufff wreszcie sobota :):kox:

:bry: powiedz, że jeszcze na spota wpadniesz to będzie święto lasu :kox:

Opublikowano

dzien doberek. :) ufff wreszcie sobota :):kox:

:bry: powiedz, że jeszcze na spota wpadniesz to będzie święto lasu :kox:

jezeli bede mial czym, wpadne. :cool1:

Opublikowano

dzien doberek. :) ufff wreszcie sobota :):kox:

:bry: powiedz, że jeszcze na spota wpadniesz to będzie święto lasu :kox:

jezeli bede mial czym, wpadne. :cool1:

a co BLB szwankuje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.