Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAxcudo .. wożę dla Ciebie dyplomiki na hamownię ... dojechałem na spota ale już 18ta była ...

Niestety musiałem się wcześniej zwijać :embarrassed:

W najbliższą niedzielę jak będzie spot to odbiorę ok? :rolleyes:

W tygodniu nie dam rady podjechać, sesje mam wiec na głowie pełno nauki :wallbash:

P.S Cóż za flasencję preferujesz?? :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

dzien doberek. wszystkim :)

:hi: :hi:

oj, poprawka, Tobie Adaś dobry wieczór :decayed:

Opublikowano

dzien doberek. wszystkim :)

:hi: :hi:

oj, poprawka, Tobie Adaś dobry wieczór :decayed:

kurczę w sumie racja bo śpiący jestem .... :rolleyes:
Opublikowano

Hail! :siema:

Opublikowano

MAxcudo .. wożę dla Ciebie dyplomiki na hamownię ... dojechałem na spota ale już 18ta była ...

Niestety musiałem się wcześniej zwijać :embarrassed:

W najbliższą niedzielę jak będzie spot to odbiorę ok? :rolleyes:

W tygodniu nie dam rady podjechać, sesje mam wiec na głowie pełno nauki :wallbash:

P.S Cóż za flasencję preferujesz?? :wink4:

Zróbmy tak, na razie dam Ci to i jak zadziała - Wojtek zrobi pomiar to się rozliczymy :) ... może tradycyjnie w tym gronie Finkę :D

Opublikowano

może tradycyjnie w tym gronie Finkę :D

ooo, pracuje, uczy się, czy wpadła turystycznie ? jakieś namiary, zdjęcia, FB? :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Oj Musa... głodnemu....

BTW... byłem w punkcie i oni przyjmują już gotowe do zrobienia..

Trzeba im dostarczyć więc kiedy będziesz mieć ten sprzęt do wyciągania?? :P

Opublikowano

ooo, pracuje, uczy się, czy wpadła turystycznie ? jakieś namiary, zdjęcia, FB? :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Dobra Finka, nie jest zła :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 14:02_________________________________________________

Zróbmy tak, na razie dam Ci to i jak zadziała - Wojtek zrobi pomiar to się rozliczymy :) ... może tradycyjnie w tym gronie Finkę :D

:good:
Opublikowano

Szajbus Ty to ale tylko o duupach myślisz :evil:

Opublikowano

Oj Musa... głodnemu....

BTW... byłem w punkcie i oni przyjmują już gotowe do zrobienia..

Trzeba im dostarczyć więc kiedy będziesz mieć ten sprzęt do wyciągania?? :P

:naughty:

ale co gotowe? :mysli:

Opublikowano

:hi:

Oj Musa... głodnemu....

BTW... byłem w punkcie i oni przyjmują już gotowe do zrobienia..

Trzeba im dostarczyć więc kiedy będziesz mieć ten sprzęt do wyciągania?? :P

:naughty:

ale co gotowe? :mysli:

no Finki :naughty:

Opublikowano

Szajbus Ty to ale tylko o duupach myślisz :evil:

ja mowie o tym glosno :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 20:12_________________________________________________

no Finki :naughty:

no ale to chyba nie sprzet do wyciagania... :decayed::kox:

Opublikowano

no ale to chyba nie sprzet do wyciagania... :decayed::kox:

Zależy, co mają wyciągać :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

powitać ślązaka :) (Hanysa) jeżeli nie jest to obraźliwe, w naszych skromnych progach

Opublikowano

:hi:

cześć :hi:co tam na dole Polski słychać :)
Opublikowano

dzien doberek :)

Opublikowano

:siema:

Ale syf pogoda :wallbash: Tak się na ten śnieg cieszyłem ostatnio ;(

Opublikowano

:hi:

wszystkim...

Maxcudo.. grzeczny nie byłeś to masz... ciesz się, że rózgi nie dostałeś :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.