Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

To jak :decayed: widzimy się dzisiaj o 16:00 :mysli:

dzisiaj ?

a dzisiaj :naughty:
Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 11:32_________________________________________________ja dzis odpadam

Opublikowano

doberek. dzisiaj niestety niemoge. :confused4: za tydzien chetnie. :rolleyes:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mi też się przypomniało, że mam już inne plany ;(

W przyszłym tygodniu możnaby :wink4:

Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 09:47_________________________________________________

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

przyczyn moze byc wiele.

co tzn tanczy? podskakuje, czy myszkuje lewo prawo?

na przegladzie technicznym rejestracyjnym, najwyzej zdiagnozuja obecnosc luzow na drazkach kierowniczych, amortyzatorow, hamulcow, niesprawnych swiatel oraz peknietej szyby. na wiecej nie licz.

Generalnie bardziej trzęsie na nierównościach a przy większych prędkościach mam wrażenie ze chce uciekać ale nie ma reguły czu w lewo czy w prawo.

Oczywiście diagnosta się nie wysiłek i powiedział ze wszystko jest oj.w. Gdybym nie poprosił to nawet amortyzatorów by nie sprawdził.

Opublikowano

diagnosci sa przyzwyczajeni ze klienci wola aby sie zbytnio nie zaglebiac w badane pojazdy :decayed:

a luzy kierownicy sa?

Opublikowano

hej :hi:

Opublikowano

diagnosci sa przyzwyczajeni ze klienci wola aby sie zbytnio nie zaglebiac w badane pojazdy :decayed:

a luzy kierownicy sa?

Jeżeli są to raczej minimalne. Dzisiaj jak jechałem po dziurawej drodze to miałem wrażenie jakby miało mi koła pourywać.

Przy większej prędkości zwłaszcza na łuku drogi mam poczucie chwilowego braku kontroli nad kierunkiem jazdy.

Opublikowano

dzien doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 10:50_________________________________________________

diagnosci sa przyzwyczajeni ze klienci wola aby sie zbytnio nie zaglebiac w badane pojazdy :decayed:

a luzy kierownicy sa?

Jeżeli są to raczej minimalne. Dzisiaj jak jechałem po dziurawej drodze to miałem wrażenie jakby miało mi koła pourywać.

Przy większej prędkości zwłaszcza na łuku drogi mam poczucie chwilowego braku kontroli nad kierunkiem jazdy.

w audi przy obciazonym aucie luzy bardzo trudno sprawdzic. czuc za to doskonale ich efekty. zuzyte moga byc, wahacze, drazki prowadzace jak i drazki kierownicze. nie ma reguly. auto na podnosnik. i trzeba ogladac, zuzytych gum, dziwnego- niesymetrycznego ustawienia przegubow kulowych wahaczy. ew brecha

jest tez mozliwosc ze zuzyte sa lozyska prowadzace tylnej belki. ale raczej malo prawdopodobne.

Opublikowano

:hi:

Dziadek .. co do wahaczy .. wymieniana jest i tuleja i przegub

:hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

godzina 17:14 a ja tu jako pierwszy dzisiaj sie witam :hi:

Opublikowano

ja się witałem wczoraj, i od tego czesu nikt, wiec dzisiaj nie pisalem :no:

Opublikowano

dzien dobrek :)

Opublikowano
:hi: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

dobry wieczorek. :naughty: juz myslalem ze nikt juz nie zajrzy :cool1:

Opublikowano

:hi:

u siebie przed blokiem upolowałem srebną B6 na rejestracji PP 82377 z ramką klubową, kto to?

Opublikowano

:hi:

u siebie przed blokiem upolowałem srebną B6 na rejestracji PP 82377 z ramką klubową, kto to?

Obniżona i z tyłu naklejka ECU PROJECT ? Ja już ja kilka razy upolowałem pod uczelnią i też nie wiem kto to :disgust:
Opublikowano

dzien dobry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.