Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pieknie bylo tak o 1.30 a rano :thumbdown:

dokładnie ...w nocy było super a rano jakaś masakra
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale przynajmniej o 6.00 rano odpaliłem auto włączyłem wycieraczki i w drogę bez drapania i zmiatania bo śnieg nie przymarzł :P

Opublikowano

Witajcie panowie,

Często siedzę w Poznaniu, rzadziej niż u siebie na Pomorzu, dlatego mam sprawę, muszę podpiąć się do komputera i usunąć błąd poduszek, przez najbliższy miesiąc nie będę miał dostępu do swojego sprzętu i do tego czasu będę miał aktywną kontrolkę.

Da radę coś załatwić? :hi:

jak bywasz na Piątkowie to zapraszam ... [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 23:21_________________________________________________

Madas pamiętasz o poniedziałku? :decayed::naughty:

Karol - podeślesz mi numer do WST? (gdzieś zapodziałem). Kolega z pracy chce hamować swoją Superb...

http://chiptuning.poznan.pl/

http://www.youtube.com/user/WSTRgarage

w razie co to służę moim kuponikiem :) .. tylko niech Maxcudo określi ile on chciał na 100% - mam 4 sztuki

Opublikowano

Chłopaki to widzimy się w tym tyg? :cool1:

Opublikowano

Chłopaki to widzimy się w tym tyg? :cool1:

Ja mogę wpaść :wink4:

Lele to byłeś Ty na ul. Polskiej?? :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 02:10_________________________________________________

tylko niech Maxcudo określi ile on chciał na 100% - mam 4 sztuki

na 100% dwa :P
Opublikowano

Chłopaki to widzimy się w tym tyg? :cool1:

Ja mogę wpaść :wink4:

Lele to byłeś Ty na ul. Polskiej?? :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 02:10

Wiadomo :cool1: Jak mnie wyprzedziłeś to tak znajomo mi wygl Audiczka :> No i na bukowskiej zawyła syrena... :polew:

Opublikowano

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

Opublikowano

[/size]

Wiadomo :cool1: Jak mnie wyprzedziłeś to tak znajomo mi wygl Audiczka :> No i na bukowskiej zawyła syrena...

A ja tak sobie stoję i myślę kto tu na kogo tak trąbi :mysli: A potem patrze, a to Ty :wink4:
Opublikowano

[/size]

Wiadomo :cool1: Jak mnie wyprzedziłeś to tak znajomo mi wygl Audiczka :> No i na bukowskiej zawyła syrena...

A ja tak sobie stoję i myślę kto tu na kogo tak trąbi :mysli: A potem patrze, a to Ty :wink4:

Ci przede mną to prawie pouciekali z krzyżówki :>

A za mną ojciec się kulał miesięczną furką :naughty: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 12:47_________________________________________________

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

A nie wymieniałeś może sprężyn?? Ja podobny myk mam jak sprężyny wymieniłem. Wydałem 280zl i jest gorzej jak na ori :wallbash:

Opublikowano

Sprężyn nie wymieniałem.

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

Sprężyn nie wymieniałem.

No ja podobny objaw mam jak sprężyny z przodu wymieniłem :confused4:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 09:47_________________________________________________

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

przyczyn moze byc wiele.

co tzn tanczy? podskakuje, czy myszkuje lewo prawo?

na przegladzie technicznym rejestracyjnym, najwyzej zdiagnozuja obecnosc luzow na drazkach kierowniczych, amortyzatorow, hamulcow, niesprawnych swiatel oraz peknietej szyby. na wiecej nie licz. :cool1:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________

jakby co to służe pomocą w sprzedaży sprzętu :P

a co do pompek... czy je potem trzeba jakoś regulować czy jak się ma sprzęt to można wymontować zamontować nową i wsio?

nie tylko, trzeba wyregulowac szczeline, podonie jak kiedys luzy dzwigienek zaworowych w maluchu czy duzym fiacie.

demontaz pompowtryskiwaczy, to rowniez demontaz zespolu dzwigienek posrednich.

Opublikowano

doberson :hi:

Opublikowano

doberson :hi:

a doberek. :hi:

Opublikowano

haj wszystkim

Opublikowano

haj wszystkim

hejka :hi:

Opublikowano

To jak :decayed: widzimy się dzisiaj o 16:00 :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi:

To jak :decayed: widzimy się dzisiaj o 16:00 :mysli:

dzisiaj ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.