Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry.

my też się pojawimy :> tzn ja i Tetis

a jedziesz z chaty? :mysli:

Tak, wezmę linkę :polew:

no tak, zapomnialem, ze zawsze ja wozisz z soba, szczegolnie gdy jedziesz w dalsza trase :tongue4:

:polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberczak :hi:, ja niestety nie dalem dzis rady :confused4:

Opublikowano

:hi: Pyry :decayed:

Pomożecie ? Wiem, że macie tam kawałek ale może ktoś z Was bywa w okolicy ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241690.0

z góry dzięki

Opublikowano

dziekuje wszystkim za milego spocika. :hi:

Opublikowano

Cześć :hi:

Właśnie dzwonił do mnie mechanik i powiedział, że mam jakąś tuleję uszkodzoną na tylnej belce.

Miał ktoś coś takiego ?

Według niego to jest powodem niestabilności auta na nierównościach i przy większych prędkościach.

Mam nadzieję, że tylko na tym się skończy. W przyszłym tygodniu mi to zrobi, musi tylko części zorganizować.

tylne zawieszenie ma bardzo duzy wplyw na prowadzenie auta, pisalem tobie o tulejach tylnej belki. BTW, a jaki masz przebieg ? :mysli:[br]

A może mieć aż taki wpływ na komfort jazdy, że ostatnio mam wrażenie jakbym jechał wozem drabiniastym ?

Zobaczymy jakie będą efekty wymiany tej tulei (prawe tylne koło).

Przebieg to prawie 190 kkm (w każdym razie tyle mi wyświetla na liczniku :cool1: )

Opublikowano

ja również dziękuję i sorry że wcześniej się musiałem zmyć [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:25_________________________________________________

:hi: Pyry :decayed:

Pomożecie ? Wiem, że macie tam kawałek ale może ktoś z Was bywa w okolicy ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241690.0

z góry dzięki

ja niestety nie a dość daleko od Poznania :kwasny:
Opublikowano

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

A może mieć aż taki wpływ na komfort jazdy, że ostatnio mam wrażenie jakbym jechał wozem drabiniastym ?

Zobaczymy jakie będą efekty wymiany tej tulei (prawe tylne koło).

Przebieg to prawie 190 kkm (w każdym razie tyle mi wyświetla na liczniku :cool1: )

hmm, trudno z opisu ocenić jakie to odczucia. :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 21:35_________________________________________________

:hi: Pyry :decayed:

Pomożecie ? Wiem, że macie tam kawałek ale może ktoś z Was bywa w okolicy ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241690.0

z góry dzięki

podpytaj kolegow ze spotów kaliskich. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20134.0

Opublikowano

:hi:

ja też dziękuję za spocik... :kox:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 22:13_________________________________________________Marcin... o jakim to specyfiku mówiłeś do tego silnika?

Opublikowano

Szajbus jakiej firmy listwę antyprzepięciową polecałeś dzisiaj na spocie bo zapomniałem nazwy coś na E

Opublikowano

Również dzięki za spocika :wink4:

Opublikowano

Marcin... o jakim to specyfiku mówiłeś do tego silnika?

http://www.motul-oleje.pl/product/index-id-24.html[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:37_________________________________________________

Szajbus jakiej firmy listwę antyprzepięciową polecałeś dzisiaj na spocie bo zapomniałem nazwy coś na E

zalezy ile chcesz wydac, kupowalem ekonomicznie Ever. do tej pory sprawuje sie ok. oczywiscie sa lepsze ale i drozsze.

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 09:01_________________________________________________Marcinie na szczescie kod sie znalazl :przebiegly:

Opublikowano

cze :hi: :hi:

Opublikowano

:siema:

u Was też tak zimno?? Mi termometr pokazuje -12*C :decayed:

Opublikowano

Ja już dzisiaj dwa autka odpalałem kablami :) na szczeście moje odpaliło bez najmniejszego zarzutu :decayed:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 12:47_________________________________________________u mnie -7C o 7.oo rano było.

Opublikowano

u nas -13 ok 8 rano

Opublikowano

Witam !! Na winogradach o 5.40 rano -12,5

Opublikowano

no my z Bartasem najbardziej wysunięci na wschód :P - dziś rano -14 termometr na ścianie wschodniej -autko 3-4 sek kręcenia i poranny czołg :banan2: , aha akumulator 9 letni :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.