Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi łapie po 6-7 kilometrach w taką pogodę, ale jak fura stoi w garażu, gdzie jest minimalnie powyzej zera. ale jak stoi 3-4 dni na mrozie, to ni chu chu :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi łapie 90 łapię stojąc w garażu po ok 6 km

Opublikowano

Ja mojego dogrzac nie moge jadac do Kalisza :wallbash:

Opublikowano

Ja mojego dogrzac nie moge jadac do Kalisza :wallbash:

o urwa :shocked:
Opublikowano

Ja mojego dogrzac nie moge jadac do Kalisza :wallbash:

o urwa :shocked:

to zostaje tektura na chłodnice chyba :decayed:

Opublikowano

No właśnie o tekturze też pomyślałem.

Jakie jest najlepsze miejsce żeby ją wstawić ?

Niektórzy mówią że przed chłodnicę a inni że za.

Opublikowano

W r6 i v8 jest centralny wentylator i nie pozwala dogrzac auta, w Lexusie mialem dokladnie to samo

Opublikowano

No chyba przed chłodnicę, żeby zimne powietrze nie dmuchało? Ew. można zasłonić połowę.

No ale jeżeli termostat jest sprawny to nie powinien wogóle załączyć obwodu z chłodnicą?[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 14:07_________________________________________________

To zaleta benzyniaka :cool1:

Ja niestety muszę marznąć przy takiej pogodzie.

Czy ja wiem?? Weź sprawdź czy wszystko gra u Ciebie, bo dziewczyna w Octavii z 2004r 1.9TDi 130KM miała 90*C szybciej niż ja przy tych samych mrozach i zawsze się zastanawiałem czemu u mnie tak szybko to nie jest :wink4:

Diesel ma wyższą sprawność i ma chyba jakąś specjalną dogrzewnicę.

Opublikowano

mi łapie po 6-7 kilometrach w taką pogodę, ale jak fura stoi w garażu, gdzie jest minimalnie powyzej zera. ale jak stoi 3-4 dni na mrozie, to ni chu chu :tongue4:

mi łapie 90 łapię stojąc w garażu po ok 6 km

no to masarka jakaś :decayed::tongue4:

Opublikowano

a Tobie po ilu km?

Opublikowano

mi łapie po 6-7 kilometrach w taką pogodę, ale jak fura stoi w garażu, gdzie jest minimalnie powyzej zera. ale jak stoi 3-4 dni na mrozie, to ni chu chu :tongue4:

mi łapie 90 łapię stojąc w garażu po ok 6 km

no to masarka jakaś :decayed::tongue4:

powiedział właściciel najzdrowszego BLB w Polsce... :naughty: BTW. jak tam wtryski? :decayed:

Opublikowano

hahaha :naughty:

Opublikowano

mi łapie 90 łapię stojąc w garażu po ok 6 km

Ty Madas, to jaki duży masz garaż :shocked:

[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 16:01_________________________________________________

hahaha :naughty:

nie śmiej sie tylko zacznij też odkładać na wtryski :D

Opublikowano

garaż mam duży jak cholera :)

liczę się z taką skuchą

Opublikowano

mi dzisiaj aku odmówił posłuszeństwa :gwizdanie:

Opublikowano

co Ty mowisz ... dzisiaj pod blokiem jak wyjeżdżałem z ogromnego grarażu też widziałem jak 2 autka zaniemogły ... zaproponowałem pomoc nawet ale nie miałem kabli oni zresztą też

Opublikowano

A no czasem tak bywa :cool1:

Opublikowano

i co ? nowy aku ?

Opublikowano

i co ? nowy aku ?

narazie ładuje tego, ale jak będzie trzeba to nowy sie kupi i tyle

Opublikowano

mi łapie po 6-7 kilometrach w taką pogodę, ale jak fura stoi w garażu, gdzie jest minimalnie powyzej zera. ale jak stoi 3-4 dni na mrozie, to ni chu chu :tongue4:

mi łapie 90 łapię stojąc w garażu po ok 6 km

no to masarka jakaś :decayed::tongue4:

powiedział właściciel najzdrowszego BLB w Polsce... :naughty: BTW. jak tam wtryski? :decayed:

i co z tego, jezdzi? jezdzi, do tego przy -10C, 90C przed 5km lapie. tyle ze ja przy 40C wylaczam ogrzewanie. wtedy klimatronik wylacza farelke. [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 16:58_________________________________________________BTW mam juz odlozony nowy motor :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.