Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam wyjscia, mam karte shella, jak policze to kilometrow tylko na paliwie shell zrobilem przez 4,5 roku prawie 300000 kilometrow, nie licze ile kasy na to poszlo bo pewnie bym spadl z krzesla, orlen i statoil to dla mnie padaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

orlen i statoil to dla mnie padaka

już ch.. wie gdzie tankować - wydaje mi się że zależy od konkretnej stacji i uczciwości najemcy nie ważne jakiej firmy - ja tam narazie się też na shellu nie przejechałem choć słyszałem różne opinie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wielu miejscach w PL tankowałem na Shellu, od Krakowa po Szczecin i nie miałem problemów, jak pracowałem dla niemca to mówił, jak masz tankować to albo Shell albo Aral, ale Arala już u nas nie ma, tankowałem kiedyś na Aralu i było OK, moja matka czasami (często) tankuje benzynowego mietka na Orlenie i jedną popmpę paliwową już wymieniła, jak miała Lexusa to kilka razy się zdarzyło, że woda w PB była no i problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyjscia, mam karte shella, jak policze to kilometrow tylko na paliwie shell zrobilem przez 4,5 roku prawie 300000 kilometrow, nie licze ile kasy na to poszlo bo pewnie bym spadl z krzesla, orlen i statoil to dla mnie padaka

skoro tankujesz tylko na shellu skad mozesz to wiedziec? :cool1:

jezdze przewaznie na statoilu, wczesniej na shelu, jednak wyczuwalnie sie w pewnym momencie pogorszylo. stad powrot na statoil. generalnie BP, shell i statoil to dobre stacje, jednak roznie mozna trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie jednym autem śmigałem i nie na jednej stacji tankowałem, wypisałem 3 główne bryki, raz zatankowałem moją ex. B7 na Statoil w Częstochowie i ledwo dojechałem do Poznania, tankowałem Punto na BP i też jechało byle jak, na Łukoilu bena nawet jest syfna, z Lexusem były problemy po Orlenowskiej PB, tak samo z Sklassą mojej matki

generalnie najlepsze paliwo jakie tankowałem to na Exxon i Shell i Aral w DE, polski Shell jak dla mnie jest podobny do niemieckiego Exxona i zdania nie zmienię

co do BP, znajomi mieli kilka aut z LPG, co zatankowali na BP to check engine i nawet raz auto się zatrzymało bo jakiś filtr się zapchał, ja tankuję tysiące litrów LPG na Shellu i tylko jak jest -18 -20 to muszę ręcznie odpalić LPG tylko i wyłącznie bo reduktor jest za zimny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak smigalem dzis o 5.30 z poznania to pokazywalo -15[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 08:52_________________________________________________moje aku mnie jeszcze nie zawiodlo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznan wyglada jak jeden wielki plac budowy, masakra..... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :) -10C[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:21_________________________________________________

poznan wyglada jak jeden wielki plac budowy, masakra..... :thumbdown:

i chca zdazyc przed "euro". ale albo nie zdaza, albo bedzie to najwieksza chałtura w historii tego miasta. co niestety sie okaże dopiero za 2-3 lata :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Marcinie ?[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:24_________________________________________________grunwaldzka ma byc gotowa w maju :wallbash:, ciekawi mnie czy dadza naprawde rade to ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w Poznaniu ja na budowie - błoto, maszyny i ogólny burdel

robi się coraz cieplej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Marcinie ?[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:24_________________________________________________grunwaldzka ma byc gotowa w maju :wallbash:, ciekawi mnie czy dadza naprawde rade to ogarnac

ech, robota przede mna pompowtryski mam do roboty a nie mam gdzie, na dworze za zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co tam Marcinie ?[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:24_________________________________________________grunwaldzka ma byc gotowa w maju :wallbash:, ciekawi mnie czy dadza naprawde rade to ogarnac

ech, robota przede mna pompowtryski mam do roboty a nie mam gdzie, na dworze za zimno

Fakt, pogoda nie sprzyja rezaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Fakt, pogoda nie sprzyja rezaniu :)

kiedy znajdziesz chwile dla mnie? :)

Sprzęt już czeka - tylko roboty mam opór a na to musimy wjechać do garażu. Przyszły tydzień Wojtku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...