Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do Musashi.

Pewno parafina coś przytkała. Najprawdopodobniej filtr.

Ja profilaktycznie jednak skusiłem się na dodatek do paliwa.

raczej, rurka paliwowa. bez problemow odpalil ponownie.

gdy paliwo jest odpowiednie zaden dodatek jest nie niepotrzebny. :) niestety sprzedaja nie to co powinni.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

-13

Opublikowano

:siema:

-20*C jak wracałem do domu o 1 w nocy :wallbash:

Opublikowano

Kurde jednak się nie wyrobię...

O 16:00 przyjeżdża auto Fahura - muszę zrzucić je z lawety i ogarnąć podjazd (skończę o 17, dojechałbym o 18...)

...miłego spota i do zobaczenia za 2 tygodnie :wink4:

Opublikowano

no szkoda Bartek ale klient nasz pan więc wiadoma sprawa :good:

jak będziesz w Poznaniu zapraszam z wiosłem :)

Opublikowano

dzien doberek. :hi:

-15C. rekord. [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:14_________________________________________________

jak będziesz w Poznaniu zapraszam z wiosłem :)

za zimno na kajak chyba. :mysli:

Opublikowano

kto będzie na spocie bo zaraz mam gości i muszę się jakoś wyrwać [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:23_________________________________________________bo poza mną Marcinem i Maxudo nikt się nie deklarował :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:24_________________________________________________widzę odzewu żadnego nie ma więc ja się nie śpieszę a do Tego Mussa podziębiony i leży w wyrze :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tez bede:) chciałem VAGiem auto zrobić ale pewnie nikogo z lapkiem nie bedzie?? Ale i tak o 16 jestem. :decayed:

Opublikowano

to ja nie wiem bo w 2 spotkać się można w chacie

Opublikowano

Jak za mało ludzi to może przełóżmy na za tydzień :mysli:

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

no a ja sie wygrzewam.

moze i dobrze, jest szansa na wieksza ekipe za tydzien :)

Opublikowano

A mi w ogóle kompletnie z głowy wyleciało, ale teraz widzę, że nie ma :gwizdanie:

Tak bym niestety jednak nie mógł wpaść, plany się pozmieniały :rolleyes:

Opublikowano

a byl ktos wogole? :mysli:

Opublikowano

Pany szukam rozbitego lub nie ale na części peugeota 206 SW - musi być sw bo one tylko mają drążki stabilizacyjne z tyłu takie jak poniżejna zjęciu poglądowym:

ffd4feb2c570c998.jpg

Jakby kto gdzieś widział to dajta znać bo nie ma zamienników a rodzice nie bardzo chcą ori kupować :cool1:

Opublikowano

pekl ktorys?

Opublikowano

Ja sie zjawiłem, ale postałem 20 min i jak nikt sie nie zjawił to pojechałem w swoją stronę :confused4: za szybko lapka wył przed wyjazdem.

Opublikowano

pekl ktorys?

Nie tuleje wybite :confused4:

Opublikowano

:hi:

pekl ktorys?

Nie tuleje wybite :confused4:

drazkow skretnych czy stabilizatora. masz nr katalogowy peugeota tych czesci?

Opublikowano

:hi:

pekl ktorys?

Nie tuleje wybite :confused4:

drazkow skretnych czy stabilizatora. masz nr katalogowy peugeota tych czesci?

różnie na to ludziska gadają - nr to: 515085 i 515091 lewy i prawy - nie wiem który jest który :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.