Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masakra przez ta odwilz jest

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuźwa, jak już pada śnieg to mogłoby być to -2 a nie w plusie. Wieczorem pada, popołudniu topnieje :wallbash:

Opublikowano

Witam Was :cool1:, jako że jestem nowym członkiem wypada się przedstawić. Mam na imię Jakub i jak wiadomo jestem szczęśliwym posiadaczem autka z "czterech kółek". Właście się zastanawiam nad tą pogodą bo pod wieczór pędzę do Śremu.

Rozumiem że w niedzielę można się pojawić u Was?

Opublikowano

Witam Was :cool1:, jako że jestem nowym członkiem wypada się przedstawić. Mam na imię Jakub i jak wiadomo jestem szczęśliwym posiadaczem autka z "czterech kółek". Właście się zastanawiam nad tą pogodą bo pod wieczór pędzę do Śremu.

Rozumiem że w niedzielę można się pojawić u Was?

Witaj :hi:

Oczywiście zapraszamy :good:

Opublikowano

No to ok, pojawię się silverem na czarnym tle :wink4:

Opublikowano

Bartek będziesz z Gosią ?

Opublikowano

Bartek będziesz z Gosią ?

Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC.

Opublikowano

Spoko, za 2 miesiące będziemy już klimę włączać :good:

Opublikowano

Bartek będziesz z Gosią ?

Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC.

to elegancko ... zabiore dziewczyny :)
Opublikowano

Bartek będziesz z Gosią ?

Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC.

to elegancko ... zabiore dziewczyny :)

Fajnie! Może podzwonimy trochę - zwołamy większą ekipę ;)

Opublikowano

Bartek będziesz z Gosią ?

Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC.

to elegancko ... zabiore dziewczyny :)

Fajnie! Może podzwonimy trochę - zwołamy większą ekipę ;)

Ja się też piszę :hi:

Opublikowano

moze jakas lista? :naughty:

1. Madas.

2. Bart-s

3. Pendrulewicz

4. Qbazulu

5. Musashi

6. ???

Opublikowano

moze jakas lista? :naughty:

1. Madas.

2. Bart-s

3. Pendrulewicz

4. Qbazulu

5. Musashi

6. ???

Możesz i mnie dopisać tak na 80%. Będę weekend w Poznaniu więc powinienem wpaść jeśli nic nie wyskoczy. [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:01_________________________________________________

Bartek będziesz z Gosią ?

Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC.

to elegancko ... zabiore dziewczyny :)

Fajnie! Może podzwonimy trochę - zwołamy większą ekipę ;)

Ja się też piszę :hi:

No, przynajmniej jeden z B5 :cool1:

Opublikowano

Eeeeee....a ja? :tongue4:

Puki co, planów ważniejszych niż spot nie mam :decayed:

Opublikowano

moze jakas lista? :naughty:

1. Madas.

2. Bart-s

3. Pendrulewicz

4. Qbazulu

5. Musashi

6. ???

Możesz i mnie dopisać tak na 80%. Będę weekend w Poznaniu więc powinienem wpaść jeśli nic nie wyskoczy. [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:01_________________________________________________

Bartek będziesz z Gosią ?

Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC.

to elegancko ... zabiore dziewczyny :)

Fajnie! Może podzwonimy trochę - zwołamy większą ekipę ;)

Ja się też piszę :hi:

No, przynajmniej jeden z B5 :cool1:

Nas z B5 będzie więcej... :chytry:

Opublikowano

1. Madas.

2. Bart-s

3. Pendrulewicz

4. Qbazulu

5. Musashi

6. Labiel

7. ???

Opublikowano

Znowu o mnie zapomniałeś :bicz3:

Opublikowano

Znowu o mnie zapomniałeś :bicz3:

ups :rolleyes:

nie spojrzalem na ta strone :gwizdanie:

1. Madas.

2. Bart-s

3. Pendrulewicz

4. Qbazulu

5. Musashi

6. Labiel

7. Maxcudo

8. ???

Opublikowano

Spoko, za 2 miesiące będziemy już klimę włączać :good:

hehe ja na klimie okrągły rok jeżdżę :)

Opublikowano

Jest ktoś z kolegów obeznany w VAGu z osób które będą na spociku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.