Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

w Jarocinie teraz trochę "cieplej" -11 i słoneczko

mam prośbę, możecie polecić kogoś z Poznania kto zamontowałby koledze RNS-E w B7, jest zainteresowany moim autem, temat w Zakupie kontrolowanym:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242648

dzięki :wink4:

Mogę się podjąć jak kolega zaopatrzy się w potrzebne części ;)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzien dobry :hi:

-12C o 7oo

Opublikowano

dzięki Bartek i Musashi, jak przeczytałem wiadomość heresa, że dużo wołam jak za 2005 to mi ręce opadły

Opublikowano

dzięki Bartek i Musashi, jak przeczytałem wiadomość heresa, że dużo wołam jak za 2005 to mi ręce opadły

mnie sie znudzilo wypowiadac na ten temat. wszyscy chcieliby kupowac super auta w okazyjnych cenach, oszukujac sie ze sa takie super.

do tego psuja ceny wlascicielom samochodow w faktycznie dobrym stanie, ktorzy zaplacili za nie cene adekwatna do stanu.

sami maja pozniej pretensje nie do siebie ze byli naiwni i dali sie oszukac, ale do producenta

Opublikowano

:hi: :hi:

-13

Opublikowano
:siema: Zimno macie w tym Luboniu :) byłem niedawno w centrum to 9,5 pokazywało :gwizdanie:
Opublikowano

no zimno zimno :) śniegu przydałoby się trochę :)

Opublikowano

no zimno zimno :) śniegu przydałoby się trochę :)

myłem auto tydzień temu także mi pasuje że jest sucho, bo nadal jest w miarę czyste :naughty:

Opublikowano

nie no ja też lubię jak jest sucho ale trochę śniegu nie zaszkodziłoby przez chociaż tydzień

Opublikowano

nie no ja też lubię jak jest sucho ale trochę śniegu nie zaszkodziłoby przez chociaż tydzień

no fajnie jak snieg jest, ale gdy lezy sobie w parkach, na trawnikach, lasach polach. mogly wlasnie w takie miejsca popadac :kox:

Opublikowano

a Ja dzisiaj tzn w sumie już wczoraj odpalałem autko w Wawie o 7:30 w temp -19 :naughty: jakoś poszło :decayed:

Opublikowano

a Ja dzisiaj tzn w sumie już wczoraj odpalałem autko w Wawie o 7:30 w temp -19 :naughty: jakoś poszło :decayed:

no ale to benzynka :tongue4:

Opublikowano

:siema:

Robimy spot'a? :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi:

-13

Opublikowano

-16 w Swaju

Opublikowano

dobry. :hi:

kurcze nie wiem o co biega, z temperaturami ale u mnie -12C tylko :mysli:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 13:42_________________________________________________

:siema:

Robimy spot'a? :naughty:

dzisiaj nie moge. moze za tydzien? :mysli:

Opublikowano

Myślę, że dam rade za tydzień :decayed:

Opublikowano

Myślę, że dam rade za tydzień :decayed:

:naughty:

kurcze, moglby sie mroz juz skonczyc, auto musze zrobic :cool1:

Opublikowano

ja za tydzień spoko mogę wpaść :)

Opublikowano

doberek z wieczorka :hi:, za tydzien to ja tez chetnie sie spotkam[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

No chyba przed chłodnicę, żeby zimne powietrze nie dmuchało? Ew. można zasłonić połowę.

No ale jeżeli termostat jest sprawny to nie powinien wogóle załączyć obwodu z chłodnicą?[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 14:07_________________________________________________

To zaleta benzyniaka :cool1:

Ja niestety muszę marznąć przy takiej pogodzie.

Czy ja wiem?? Weź sprawdź czy wszystko gra u Ciebie, bo dziewczyna w Octavii z 2004r 1.9TDi 130KM miała 90*C szybciej niż ja przy tych samych mrozach i zawsze się zastanawiałem czemu u mnie tak szybko to nie jest :wink4:

Diesel ma wyższą sprawność i ma chyba jakąś specjalną dogrzewnicę.

o ile traktor odpali w tych mrozach to npewne bedzie potrzebowal na dogrzanie troszke wiecej czasu niz benzynka[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 20:26_________________________________________________

teraz jest -16 w Swaju

dzieki Bartasie ze wpadles, Fordus robi wrazenie, naprawde :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.