Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie o tekturze też pomyślałem.

Jakie jest najlepsze miejsce żeby ją wstawić ?

Niektórzy mówią że przed chłodnicę a inni że za.

sprawdz swiece zarowe dogrzewajace uklad chlodzacy jezeli nie termostat do wymiany zakladam ze czujnik G62/G2 sprawny?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

blind dzięki za pozytywa :polew:

Opublikowano

Witajcie :hi:

Po dwudniowym postoju auto dzisiaj odpaliło bez większych problemów (chwilkę musiał kręcić) mimo, że na dworze -19 C.

Niestety po drodze mała niespodzianka - obrotomierz przestał działać. Czy jest to wina mrozu i zacznie działać normalnie jak się trochę "ociepli" czy może coś się uszkodziło na stałe ? Miał ktoś coś takiego ?

Pomijam, że auto szarpie i przerywa przy mocniejszym dodaniu gazu (pewno zmarznięte paliwo jest gęstsze i gorzej się rozpyla.

Opublikowano

:hi: :hi:

-16

Opublikowano

dzien doberek :hi:

-11C[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:08_________________________________________________

Witajcie :hi:

Po dwudniowym postoju auto dzisiaj odpaliło bez większych problemów (chwilkę musiał kręcić) mimo, że na dworze -19 C.

Niestety po drodze mała niespodzianka - obrotomierz przestał działać. Czy jest to wina mrozu i zacznie działać normalnie jak się trochę "ociepli" czy może coś się uszkodziło na stałe ? Miał ktoś coś takiego ?

Pomijam, że auto szarpie i przerywa przy mocniejszym dodaniu gazu (pewno zmarznięte paliwo jest gęstsze i gorzej się rozpyla.

jezeli bz. po nagrzaniu kabiny, to cos z licznikiem.

tankowales w mrozy czy przed?

Opublikowano

Tankowałem w czwartek. Stacja Shell.

Dolać "uszlachetniacza" do paliwa ?

Kabina myślę, że nie zdążyła się nagrzać do końca.

Przez pierwszych 5 minut obrotomierz działał później nagle spadł na 0 i tak został.

Opublikowano

a na jakim Shellu tankowałeś ? niezbyt dobre opinie jeśli chodzi o zamarzanie paliwa ma np Shell w Swaju

Opublikowano

Siema.

U mnie cuda z zapalaniem zaczęły się po zatankowaniu na Orlenie w Swarzędzu. Póki co testuję...

Jeśli planujecie spot na najbliższą niedzielę to bardzo chętnie się piszę :good:

Opublikowano

a na jakim Shellu tankowałeś ? niezbyt dobre opinie jeśli chodzi o zamarzanie paliwa ma np Shell w Swaju

Shell na Al. Solidarności (koło Makro).

Opublikowano

to kicha z tymi shellami się robi :mysli:

Opublikowano

Siema.

U mnie cuda z zapalaniem zaczęły się po zatankowaniu na Orlenie w Swarzędzu. Póki co testuję...

Jeśli planujecie spot na najbliższą niedzielę to bardzo chętnie się piszę :good:

u mnie pompki zaczęły świrować po tankowaniu na orlenie na stróżyńskiego

odradzam Orlen !!!

tenkowałem teraz V-power na obornickim

-17 za pierwszym choć przez 5 sekund trzaskał jak czołg :)

Opublikowano

Siema.

U mnie cuda z zapalaniem zaczęły się po zatankowaniu na Orlenie w Swarzędzu. Póki co testuję...

Jeśli planujecie spot na najbliższą niedzielę to bardzo chętnie się piszę :good:

u mnie pompki zaczęły świrować po tankowaniu na orlenie na stróżyńskiego

odradzam Orlen !!!

tenkowałem teraz V-power na obornickim

-17 za pierwszym choć przez 5 sekund trzaskał jak czołg :)

byc moze ze moja pompka tez zostala podlana jakims dziwnym cudem.... zastanawiam sie czy po raz pierwszy nie odezwala sie przypadkiem wlasnie po shelu z sieradza :mysli:

a co do orlena potwierdzam, po paru tys tankowania ecodiesla z orlenu ( kolo PKS) praca silnika sie pogorszyla

Opublikowano

ja całe życie tankowałem na al. Solidarności i zawsze bylem zadowolony. teraz z racji zmiany miejsca zamieszkania tankuje na Obornickiej przy wiadukcie Narutowicza i jak narazie jest ok.

Opublikowano

to może od dostawy zależy jakość paliwa ?

Opublikowano

Co w tej sytuacji radzicie ?

Dolewać coś do paliwa czy tak je wyjeździć i zatankować tam gdzie do tej pory ?

Co do obrotomierza to jest opcja jakoś sprawdzić co szwankuje ?

Opublikowano

to jest dosłownie jakaś masakra w piz*u .... płacisz i możesz jeszcze mieć łopoty z odpaleniem :wallbash:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:46_________________________________________________

Co w tej sytuacji radzicie ?

Dolewać coś do paliwa czy tak je wyjeździć i zatankować tam gdzie do tej pory ?

Co do obrotomierza to jest opcja jakoś sprawdzić co szwankuje ?

ja to bym podjechał na tą stację z zapytaniem dlaczego w temp -17 zamarza paliwo a nie powinno
Opublikowano

No właśnie nie mam pewności że zamarzło.

Po prostu auto przy mocniejszym wciśnięciu gazu zaczyna się dławić.

Jakoś tragicznie nie odpalało i przy bardzo spokojnej jeździe chodzi równo.

Opublikowano

to już nie wiem niech Szajbus doradzi coś :mysli:

Opublikowano

Co w tej sytuacji radzicie ?

Dolewać coś do paliwa czy tak je wyjeździć i zatankować tam gdzie do tej pory ?

Co do obrotomierza to jest opcja jakoś sprawdzić co szwankuje ?

zdemontowac obrotomierz i sprawdzic omomierzem czy jest sprawny.[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:58_________________________________________________

to jest dosłownie jakaś masakra w piz*u .... płacisz i możesz jeszcze mieć łopoty z odpaleniem :wallbash:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:46_________________________________________________

Co w tej sytuacji radzicie ?

Dolewać coś do paliwa czy tak je wyjeździć i zatankować tam gdzie do tej pory ?

ja to bym podjechał na tą stację z zapytaniem dlaczego w temp -17 zamarza paliwo a nie powinno

zatankowalbym litr w butelke, zostawil na mrozie i po nocy sobie obejrzal, pozniej wizyta na stacji z PIH i kontrola jakosci paliwa.... albo negocjacja z wlascicielem dozywotni rabat na paliwo :polew: [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 14:00_________________________________________________

No właśnie nie mam pewności że zamarzło.

Po prostu auto przy mocniejszym wciśnięciu gazu zaczyna się dławić.

Jakoś tragicznie nie odpalało i przy bardzo spokojnej jeździe chodzi równo.

moze parafinowy korek spowodowal przytarcie PD... one sa smarowane wylacznie paliwem, jezeli przez moment nie dotrze na miejsce - kaplica....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.