Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Piechol, chociaż nie wiem czy nie lepiej w tygodniu to załatwić, w poniedziałek lecę do Kalisza a potem raczej free więc nie będzie takiej spinki pośladów, co Ty na to?

Dla mnie w sumie bez większej różnicy, tylko w przyszły tygodniu pracuje w Gądkach u klienta i mogę być wolny tak ok. 19-20 dopiero. Nie wiem czy zdążymy przed zmrokiem, ale może się uda w jakiś dzień :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szym-on jak będziesz jechał na Franowo przez Ratuje to zjeżdżasz jak do Kineapolis potem zawijasz pod droga na Kórnik Jarocin jakbyś jechał do giełdy warzywnej i będziesz widzieć koło Obi Mcdonalda. Tam będziemy stać.

Opublikowano

zawsze można do garażu wjechać jak by co, A3 wielkie nie jest więc trochę miejsca się znajdzie na robotę, będziemy w kontakcie jak by co

Opublikowano

ok, to odpuszczamy jutro :hi:

Opublikowano

dobra, wolę mieć trochę więcej czasu na to a nie w stresie robić

Opublikowano
dobra, wolę mieć trochę więcej czasu na to a nie w stresie robić

:thumbup1:

Opublikowano

Bartek to zgadujemy się jutro jakoś? Musa o której planuje wylecieć? Może spotykamy się np o 13-tej przy wejściu od Grunwaldzkiej?

Opublikowano

teoretycznie 13sta by mi pasowała

Opublikowano

to co? Dla wszystkich zainteresowanych zbiórka o 13-tej wejść World Trade Poznań Grunwaldzka?

Opublikowano

ja też bym się pisał na ok 13 przy wejściu. optymalna godzina.

Opublikowano

hej.

to13.oo? zastanawiam sie gdzie parkowac? moze prosciej tramwajem podjechac :decayed:

Opublikowano

ja jadę autobusem ze Swaja a potem tramwajem, no chyba, że SLO by mnie po drodze zabrał ?

Opublikowano

moze na święcickiego ?

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

vario, pewnie ! z przyjemnością ! to o której w swaju i gdzie ?

Opublikowano
:hi: Dajcie mi namiary jak trafić na ten spot,bo ja nie tutejszy.

Musisz odnalezc teren targow poznańskich ( niedaleko dworca zachodniego/ mostu dworcowego ale wejscie od strony ul Grunwaldzkiej.

Opublikowano

Sobota (Targi "Motor Show"):

1. Slo

2. Vario

3. Szym-on

4. Drosdek

5. Papuga

6. Lele

7. Gouda

8. Musashi

Niedziela (16:00, parking przy McDonald's - Franowo):

1 - Bendzji

2 - Piechol

3 - Bart-S

4 - Młodzik i Tetis

5 - Elmartinez

6 - Gwerty

7 - Daniel_sen4

8 - Papuga

9 - Lele

10 - Drosdek

11 - Madas

12 - Szym-on

Daniel - dojazd na Franowo jest prosty. Pobliskie atrakcje to M1, OBI, McDonalds lub Kinepolis. Jak masz navi to wbij ul. Szwajcarską.

Opublikowano

ja też podjadę miejską drezyną teraz jak remonty to nie ma gdzie parkować

Opublikowano

a jest gdzies moze instrukcja korzystania ze środkow komunikacji miejskiej? :eusathink:

Opublikowano

w razie czego, mogę zabrać kogoś z wschodniej części poznania.. Swarzędz, antoninek, garbary etc. :)

Opublikowano

ja z zachodniej, musze pamietac, rano naladowac bateryje w aparacie :kox:

Opublikowano

ja też zaraz na ładuję

Slo, lepiej wziąć 18-55 czy 50-250 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.