Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Adas obserwuje :naughty:

Może coś napisze. Ale cicho..........

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten kolega niech następnym razem weźmie VAG też się podepnę. :decayed:

Opublikowano

A może jeszcze raz stworzymy temat w stylu kontaktowni i tam stworzy się listę i pozbieramy numery tel i ewentualnie gg co wy na to??

Opublikowano
A może jeszcze raz stworzymy temat w stylu kontaktowni i tam stworzy się listę i pozbieramy numery tel i ewentualnie gg co wy na to??

nr telefonow na ogolnym, nie bardzo. :wink: raczej lista przez PW.

Opublikowano
A może jeszcze raz stworzymy temat w stylu kontaktowni i tam stworzy się listę i pozbieramy numery tel i ewentualnie gg co wy na to??

nr telefonow na ogolnym, nie bardzo. :wink: raczej lista przez PW.

no dokładnie tel na ogólnym - zdecydowanie nie

Opublikowano
A może jeszcze raz stworzymy temat w stylu kontaktowni i tam stworzy się listę i pozbieramy numery tel i ewentualnie gg co wy na to??

nr telefonow na ogolnym, nie bardzo. :wink: raczej lista przez PW.

no dokładnie tel na ogólnym - zdecydowanie nie

ok :) to była tylko propozycja :D

Opublikowano

Dzięki za spota - dopiero zjechaliśmy :decayed:

Opublikowano

Również dzięki za spota, jak zwykle trza zacząć cięzki tydzień pracy:wink:Ale jeszcze 5 dni i weekend:decayed:

Opublikowano

dzięki za spota do zobaczenia na kolejnym

Opublikowano
Dzięki za spota - dopiero zjechaliśmy :decayed:

jakbym wiedział ... to bym podjechał .. o 22giej kończył się koncert :)

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

co do klimatyzacji ...

ultradźwięki+chemia+ wymiana filtra (bez kosztu części) - 120PLN

jak do tego ktoś chce ozonowanie jeszcze, to razem 150PLN

Jest jakaś opcja "cytrynowego" odświeżenia/odkażania kabiny - dodatkowo 100PLN

koszt filtra kabinowego węglowego KNECHT ok 65-70PLN - A4 B6/B7

Opublikowano
Dzięki za spota - dopiero zjechaliśmy :decayed:

jakbym wiedział ... to bym podjechał .. o 22giej kończył się koncert :)

A nieee, my w kinie byliśmy :wink: ("Igrzyska Śmierci")

...co do spota - to padł rekord "techniczny". Na parkingu grzebaliśmy do 18:30 i dopiero na deser :grin:

Opublikowano
Dzięki za spota - dopiero zjechaliśmy :decayed:

jakbym wiedział ... to bym podjechał .. o 22giej kończył się koncert :)

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

co do klimatyzacji ...

ultradźwięki+chemia+ wymiana filtra (bez kosztu części) - 120PLN

jak do tego ktoś chce ozonowanie jeszcze, to razem 150PLN

Jest jakaś opcja "cytrynowego" odświeżenia/odkażania kabiny - dodatkowo 100PLN

koszt filtra kabinowego węglowego KNECHT ok 65-70PLN - A4 B6/B7

obawiam sie ze efekt i tak bedzie krotkotrwaly. :eusathink: zarodniki grzybów, są niezwykle odporne na różnego rodzaju czynniki. i IMHO wyłącznie permanentna kąpiel w chemikaliach, lub podwyższona temperatura załatwiają sprawę skutecznie.

A do tego niezbedny jest demontaz elementow klimatyzacji.

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

podwyzszona znaczy 100C

Opublikowano

Dzięki Bart-S za telefon - jak już mówiłem byłem nawet w KC od 12 i miałem nadzieje że syn da radę ale on miał już dość i my też :kox: także zwineliśmy się o 15.00.

Dawno mnie nie było i miałem nadzieje że pojawię się na spocie - a niestety wyszło jak zawsze :whistling:

Opublikowano

czołem :hi:

Cieszę się że spot się udał ... na następny jeśli tylko nic nie wypadnie jestem na pewno.

Opublikowano
Dzięki za spota - dopiero zjechaliśmy :decayed:

jakbym wiedział ... to bym podjechał .. o 22giej kończył się koncert :)

A nieee, my w kinie byliśmy :wink: ("Igrzyska Śmierci")

...co do spota - to padł rekord "techniczny". Na parkingu grzebaliśmy do 18:30 i dopiero na deser :grin:

też grzebałem, ale w sobotę :) .. rano szybka - mam już patent na podnośnik i wiem dokładnie jaki kołek potrzebny :D

IŚ ... jakoś mi się dłużył ten film .... a my "Queen symfonicznie" :)

Opublikowano
czołem :hi:

... na następny jeśli tylko nic nie wypadnie jestem na pewno.

Deja vu? :eusathink:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

...co do spota - to padł rekord "techniczny". Na parkingu grzebaliśmy do 18:30

A no i rezane byly rownoczesnie 3 auta.:kox:

Opublikowano

...co do spota - to padł rekord "techniczny". Na parkingu grzebaliśmy do 18:30

A no i rezane byly rownoczesnie 3 auta.:kox:

A równocześnie "vagowane" 2x tyle :polew: Zaczyna brakować nam kompów :decayed:

Opublikowano

Hej :hi:

Bart-s jeszcze raz dzięki za żarówki :banan:

Opublikowano

...co do spota - to padł rekord "techniczny". Na parkingu grzebaliśmy do 18:30

A no i rezane byly rownoczesnie 3 auta.:kox:

A równocześnie "vagowane" 2x tyle :polew: Zaczyna brakować nam kompów :decayed:

mam do sprzedania IBM T30 .. bateria trzyma ze 30 minut, XP .. dobry, solidny i poczciwy IBM ... a nie obecne błyskotki :)

gotowy do użycia nawet z VAGiem zaintalowanym 10.6 .. - w zestawie zasilacz i stacja dokująca

Opublikowano

juz w nic nie wierze, tj jakosc, niedawno mi padl t43, to jeszcze prawdziwy IBM.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.