Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My też będziemy w niedzielę :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi bardziej by zależało na dopełnieniu klimy bo chyba mi nie chłodzi.

Znacie jakieś dobre i tanie serwisy klimy w Poznaniu ?

Pyszczaki niestety nie pasowałyby do obsady mojego akwarium.

Opublikowano

Dzien doberek

Mi bardziej by zależało na dopełnieniu klimy bo chyba mi nie chłodzi.

Znacie jakieś dobre i tanie serwisy klimy w Poznaniu ?

Pyszczaki niestety nie pasowałyby do obsady mojego akwarium.

KLimy sie nie dopelnia. to jeden z czestych bledow serwisow klimatyzacji.

nalezy usunac caly czynnik wraz z olejem. i po weryfikacji szczelnosci napelnic ponownie dana iloscia czynnika z dana iloscia oleju.

a te pyszczaki to jakies wojownicze ryby? :naughty:

Opublikowano
Dzien doberek
Mi bardziej by zależało na dopełnieniu klimy bo chyba mi nie chłodzi.

Znacie jakieś dobre i tanie serwisy klimy w Poznaniu ?

Pyszczaki niestety nie pasowałyby do obsady mojego akwarium.

KLimy sie nie dopelnia. to jeden z czestych bledow serwisow klimatyzacji.

nalezy usunac caly czynnik wraz z olejem. i po weryfikacji szczelnosci napelnic ponownie dana iloscia czynnika z dana iloscia oleju.

a te pyszczaki to jakies wojownicze ryby? :naughty:

Ja klimę 2 razy robiłem w zakładzie przy ul:

Jana Henryka Dąbrowskiego 459H, 61-001 Poznań

A te pyszczaki to takie wojownicze ryby ninja. Wkładasz rękę i po 20 sekundach wyciągasz same kości :polew:

Ja się nie dziwię, że nikt ich nie chce...:kox:

Opublikowano

No i bardzo możliwe że w niedziele też się pojawię :)

Opublikowano

hej hej :) i jak robimy z tą sobotą?? Gdzie się ustawiamy może ustalimy jakieś konkrety :))

Opublikowano
Mi bardziej by zależało na dopełnieniu klimy bo chyba mi nie chłodzi.

Znacie jakieś dobre i tanie serwisy klimy w Poznaniu ?

Pyszczaki niestety nie pasowałyby do obsady mojego akwarium.

zależy w jakiej okolicy .. w Suchym Lesie możesz jechać do Radiatora .. chyba 160PLN

daj znać czy tam CI pasuje

Jeśli Górczyn - to podobna cena .. ale nei pamietam ulicy i nazwy - Musashi pamieta :)

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

coś dla B5 batalionistów :)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/577758_352861238093575_138050152908019_909937_461161550_n.jpg

Opublikowano
Dzien doberek
Mi bardziej by zależało na dopełnieniu klimy bo chyba mi nie chłodzi.

Znacie jakieś dobre i tanie serwisy klimy w Poznaniu ?

Pyszczaki niestety nie pasowałyby do obsady mojego akwarium.

KLimy sie nie dopelnia. to jeden z czestych bledow serwisow klimatyzacji.

nalezy usunac caly czynnik wraz z olejem. i po weryfikacji szczelnosci napelnic ponownie dana iloscia czynnika z dana iloscia oleju.

a te pyszczaki to jakies wojownicze ryby? :naughty:

W zeszłym roku miałem robiony cały serwis klimy i powiedzieli, że jest szczelna. Teraz wychodzi, że znowu w tym roku jest za mało czynnika bo według mnie praktycznie nie chłodzi.

Pyszczaki to z natury agresywne ryby. W dodatku mam rybki o zupełnie innych wymaganiach co do parametrów wody i wystroju akwarium.

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

Generalnie codziennie jestem na Piątkowie więc Suchy Las byłby ok.

Rozumiem, że w tej cenie jest wymiana czynnika i sprawdzenie szczelności ?

Opublikowano

cześć :hi:

ja też muszę napełnić klimę bo już słabo chłodzi

Opublikowano

No to w niedzielę szykuje się spot techniczny... Piechol zaczął tak modzić w aucie, że zaczynam wpadać w kompleksy :decayed:

Opublikowano

Jeden mod ciągnie drugi niestety... :naughty: jeszcze z zewnątrz mi się myśli lampki zmienić kiedyś, ale to już grubszy temat :wink:

Opublikowano

No w środku funkcjonalność bardzo mocno wzrośnie. Jeśli natomiast chodzi o zewnętrzny stuff... A może tak body S line? :naughty:

Opublikowano

na razie nie :decayed:

Opublikowano

Fakt - skończmy obecne 4 projekty :decayed:

Opublikowano
No to w niedzielę szykuje się spot techniczny... Piechol zaczął tak modzić w aucie, że zaczynam wpadać w kompleksy :decayed:

a co z moją propozycją ?

Opublikowano

Bart-S, wyjęcie akku/bezpiecznika nic nie dało, licznik ciągle pokazuje 2000km zasięgu. Jednak po nocy bez akku i odpaleniu pokazywał prawidłowo, np 30km i potem w ciągu godziny wzrosło do 2000km zasięg. Co teraz ?

Opublikowano
Generalnie codziennie jestem na Piątkowie więc Suchy Las byłby ok.

Rozumiem, że w tej cenie jest wymiana czynnika i sprawdzenie szczelności ?

ja mam akwarium dla mnie ... zatem jak coś nie wytrzymuje moich warunków to jego problem :)

nie pilnuję ph, temperatury itd .. mają przeżyć :)

co do klimy

http://radiator-service.com.pl/

zadzwoń tu : 502 058 660 - powiedz że od Pepina, któremu wymieniali skraplacz wczoraj i zapytaj o szczegóły (bo jeszcze nie dostałem oferty)

Opublikowano

to ktoś idzie na moto w sobote czy nie? bo nie wiem jak sie wybierac :)

@Musa - odczytałeś PW??

Opublikowano

Ja ide w sobote na targi

Opublikowano
No to w niedzielę szykuje się spot techniczny... Piechol zaczął tak modzić w aucie, że zaczynam wpadać w kompleksy :decayed:

a co z moją propozycją ?

mówisz o odgrzybianiu? jak będą konkrety to się określę, ale pewnie w maju na spokojnie po egzaminach sobie to ogarnę...

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

Ja ide w sobote na targi

a dasz radę znaleźć dla mnie pół godziny? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.