Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:powitać kolegów z WLKP , czarna/ciemna granatowa b7 avant, felga rs4 b7, na ramkach klubowych, PO...PA dzisiaj rano na jednym z osiedli w Krakowie , kogóż to przywiało do Małopolski ? :wink:

ja nie kojarzę :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam kiedy robicie spoty chętnie bym podleciał w Poznaniu

Opublikowano
Opublikowano

Bardzo dosłowne palenie gumy :P

A co do spotów to bedzie spot połączony z targami w sobotę i może spot w niedzielę.. Ale obserwuj temat kolego będzie wszystko napisane :) pozdrawiam :)

Opublikowano

Bart-s kiedyś wspominałeś o rezaniu szyberdachu - tu jest dobry patent .. taki rolowany

http://vimeo.com/40007603

---------- Post added at 08:22 ---------- Previous post was at 07:33 ----------

Bardzo dosłowne palenie gumy :P

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aQmBu8PRHEU

Opublikowano

Cześć :hi:

Bart-s dostałeś ode mnie PW?

Opublikowano

Dzien doberek.

Opublikowano

cześć ,

planuję kupić PS3 .. jakby ktoś chciał sprzedać używane :) ?

Opublikowano

Cześć chopy...

To jak z tymi targami? Jakaś lista?

Może jak będzie nas dużo to dostaniemy zniżkę grupową :P

Będzie trzeba tylko opiekuna załatwić :D

---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

Karol - nie lepiej kupić nową? Ceny są podobne do używek - no chyba, że coś było mocno używane

Opublikowano
Cześć chopy...

Karol - nie lepiej kupić nową? Ceny są podobne do używek - no chyba, że coś było mocno używane

używane zwykle z kilkoma grami , padem czasem z movem to 750-900PLN .. nowa tylko z padem i jedną grą jakieś 1100 w górę

Opublikowano

zależy jak użytkowania i czy nie jest przypadkiem przerabiana - ostatnio dużo było o karach za pirackie wersje - i to nawet jak kupił ktoś już spiraconą konsolę

ja tam swojej niestety nie sprzedaje :(

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chce ktoś 3-4 sztuki pyszczaków do akwarium ..?

szkoda spuścić w kibelku .. a chcę wrócić do spokojniejszego otoczenia :D

Opublikowano
chce ktoś 3-4 sztuki pyszczaków do akwarium ..?

szkoda spuścić w kibelku .. a chcę wrócić do spokojniejszego otoczenia :D

To na patelnie je :buhaha:

Opublikowano
cześć ,

planuję kupić PS3 .. jakby ktoś chciał sprzedać używane :) ?

hej. zrobione?

---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:37 ----------

chce ktoś 3-4 sztuki pyszczaków do akwarium ..?

szkoda spuścić w kibelku .. a chcę wrócić do spokojniejszego otoczenia :D

To na patelnie je :buhaha:

popieram. :thumbup1:

---------- Post added at 14:40 ---------- Previous post was at 14:38 ----------

Cześć chopy...

To jak z tymi targami? Jakaś lista?

Może jak będzie nas dużo to dostaniemy zniżkę grupową :P

Będzie trzeba tylko opiekuna załatwić :D

haha. no a reszta jako dzieci? :decayed:

Opublikowano

@Musashi, zrobione ... :) ale tam gdzie towar, w końcu odwołałem wizytę w Twoich okolicach , właśnie rowerkiem miałem wycieczkę i odebrałem auto

hmm - na patelnię, za małe te pyszczaki :)

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

a propo grupowych biletów ...

to może jakaś grupa się zbierze na wiosenne odgrzybianie klimy ?- czekam na info od kumpla co ma w ofercie - chyba 3 rodzaje odgrzybiania

Opublikowano
:hi: ja odpuszczam targi z powodu braku czasu, wlecę w niedziele na spota na pewno za to :wink: i jak coś to jestem chętny na odgrzybianie :thumbup1:
Opublikowano

witam

w sobote odpadam, jestem na motorshow ale w pracy.

w niedziele chętnie wpadne na spota.

Opublikowano

hmm - na patelnię, za małe te pyszczaki :)

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

a propo grupowych biletów ...

to może jakaś grupa się zbierze na wiosenne odgrzybianie klimy ?- czekam na info od kumpla co ma w ofercie - chyba 3 rodzaje odgrzybiania

no a jakie te metody?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.