Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

targi startują chyba w piątek 13tego, zaraz sprawdzę dokładnie

http://www.motorshow.pl/pl/

13-15sty więc moim zdaniem najlepiej w sobotę 14stego iść kiedy nie powinno być mega tłumów

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak swoim tamtędy na Kalisz śmigałem znałem każdy centymetr drogi :) ale fakt teraz ta droga jest gorsza niż prawie 3 lata temu, za dużo TIRów tamtędy śmiga i rozjeżdżają faktycznie wiejskie drogi, nie przeznaczone do takiego ciężkiego taboru

Slo, idziesz może na Motor Show z aparacikiem?

koledzy, może wspólny wypad na targi?

Pewnie, że będę :) Tak było rok temu :)

filmik bajer :kox: może w tym roku się wybierzemy z kumplem na to :naughty:

Opublikowano

ja na pewno będę w piątek 13 dla prasy potem afterparty tych vipow smiesznych i prawdopodobnie w sobote też, zobaczę czy uda mi się zrobić cały materiał w piątek i w sobote fajrant :)

Opublikowano
jak swoim tamtędy na Kalisz śmigałem znałem każdy centymetr drogi :) ale fakt teraz ta droga jest gorsza niż prawie 3 lata temu, za dużo TIRów tamtędy śmiga i rozjeżdżają faktycznie wiejskie drogi, nie przeznaczone do takiego ciężkiego taboru

Slo, idziesz może na Motor Show z aparacikiem?

koledzy, może wspólny wypad na targi?

filmik bajer :kox: może w tym roku się wybierzemy z kumplem na to :naughty:

patrzcie kto się odezwał... :cool1:

Opublikowano

turecki dostawca % :)

BTW byłem dzisiaj blisko Turku :)

Opublikowano

no to dobra, sobota? o ktorej?

lista chetnych.

1. Musashi

2. ???

Opublikowano

Musa, sobota, tzn targi ?

Opublikowano

Jak wszystkim pasuje sobota to czemu nie.. a co do godz może koło 15tej??

lista chetnych.

1. Musashi

2. Szy-mon

Opublikowano

Ja jeszcze się nie deklaruję ale kto wie :whistling:

Opublikowano

na MotoShow ma być prezentacja Ferrari

Jak Mustangi bendom to Oniak powinien być swoim wałem :D

Opublikowano

Jak na targi to 15 duzo za pozno, 10-11 to optimum

Opublikowano

ja będę :)

Opublikowano

Ja sie postaram

Opublikowano

:siema:

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

no opcje są 2.

  • sobota,
  • połączyć z niedzielnym spotem, i zrobić go na targach.

Godzina zdecydowanie wcześniejsza, żeby spokojnie sobie pooglądać również i furki :kox:

1. Musashi

2. Szy-mon

3. Slo

4. Vario

Opublikowano
:siema: też bym sobie "co nieco" pooglądał :kox: nie wiem tylko jak z czasem będę wyglądał...
Opublikowano

ja niestety nie dam rady szybciej niż na 15 w sobotę ponieważ mam egzamin :kwasny:

Opublikowano
:siema: też bym sobie "co nieco" pooglądał :kox: nie wiem tylko jak z czasem będę wyglądał...

taaa .. to że człowiek na diecie, to nie znaczy, że jadłospisu nie można przejrzeć :D

Opublikowano

panowie kiedy jest otwarta gielda czesci w poznaniu? czy jest to codziennie otwarte?

Opublikowano

Ktoś chętny na jakieś wieczorno-nocne jazdy po Poznaniu ? :))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.