Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

:bry: Potrzebuje namiary na dobrego lakiernika, wczoraj "upiększyłem" sobie zderzak tył dość konkretnie... :facepalm:

Wojtasie jak nic nie znajdziesz to daj znac mam dobrego magika w swarzedzu. robil moja a4, byla rewela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Piotrek, to może ten sam p. Darek, którego poleca znajomy Vario? :wink:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

jak na razie znalazłem na a3 clubie to: Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe Mechanika Samochodowa Pojazdowa | AUTO-KOLOR | Pozna ul. rednia 15 niby Kulczyk ma z nimi umowe i u nich maluje... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam auto-kolor z czasów pracy w AP, źli nie byli ale nie wiem jakie ceny mają, ten ze swaja bierze 300 za element

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobiera kolor na miejscu? Najbardziej mi zależy na dobrej robocie, koszty przeżyje (za głupotę trzeba płacić)... No i drugi problem z powrotem do Poznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario, apropo mojej blacharki u p. Darka, przełożymy to na wiosne, bo miałem inny wydatek niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol, do Poznania śmigają autobusy i pociąg więc nie ma problemu, jak chcesz to możemy razem do niego podjechać i pogadać

Umówiłem się na sobotę rano na oględziny i może zostawienie auta, bo w normalne dni do 18:00 tylko czynne, a jak nie mam jak się urwać z roboty w tym tygodniu. Jak masz chęci żeby pogadać to zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to będę nowy lokal urządzał to może mnie odwiedzisz ???

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Slo, wiadomo często się tak zdarza

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Piotrek, to może ten sam p. Darek, którego poleca znajomy Vario? :wink:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

jak na razie znalazłem na a3 clubie to: Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe Mechanika Samochodowa Pojazdowa | AUTO-KOLOR | Pozna ul. rednia 15 niby Kulczyk ma z nimi umowe i u nich maluje... :whistling:

mi juz jakaś firma z Malwowej malowała i ma umowe z ASO .. pożąl sie Boże .. a ja nei jestem znawcą ... :)

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Ma ktoś zniżkę w IC albo może załatwić w dobrej kasie cewki beru do 2.0 alt ? :eusathink:

na nenzynę w audi była akcja serwisowa .. tylko musisz na świece zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to będę nowy lokal urządzał to może mnie odwiedzisz

Bartku, a to zaproszenie obejmuje też innych? Ja bardzo jestem ciekaw tej Twojej miejscowki.

Być może też miałbym temat do pogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...