Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberek z rana :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: Potrzebuje namiary na dobrego lakiernika, wczoraj "upiększyłem" sobie zderzak tył dość konkretnie... :facepalm:
Opublikowano
  • Autor
:hi: Panowie jakiś spocik coś?
Opublikowano

Ma ktoś zniżkę w IC albo może załatwić w dobrej kasie cewki beru do 2.0 alt ? :eusathink:

Opublikowano

Bart-s chyba ma, Madas i Musashi też mają %

Sent from my Variophone

Opublikowano

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

:bry: Potrzebuje namiary na dobrego lakiernika, wczoraj "upiększyłem" sobie zderzak tył dość konkretnie... :facepalm:

Wojtasie jak nic nie znajdziesz to daj znac mam dobrego magika w swarzedzu. robil moja a4, byla rewela

Opublikowano
  • Autor
:hi::hi::hi:hejooooo :hi::hi::hi:
Opublikowano

Blind dałem Wojtkowi namiary na tego lakiernika ;)

Sent from my Variophone

Opublikowano

:hi: Piotrek, to może ten sam p. Darek, którego poleca znajomy Vario? :wink:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

jak na razie znalazłem na a3 clubie to: Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe Mechanika Samochodowa Pojazdowa | AUTO-KOLOR | Pozna ul. rednia 15 niby Kulczyk ma z nimi umowe i u nich maluje... :whistling:

Opublikowano

Znam auto-kolor z czasów pracy w AP, źli nie byli ale nie wiem jakie ceny mają, ten ze swaja bierze 300 za element

Sent from my Variophone

Opublikowano

A dobiera kolor na miejscu? Najbardziej mi zależy na dobrej robocie, koszty przeżyje (za głupotę trzeba płacić)... No i drugi problem z powrotem do Poznania...

Opublikowano

Piechol, do Poznania śmigają autobusy i pociąg więc nie ma problemu, jak chcesz to możemy razem do niego podjechać i pogadać

Opublikowano

vario, apropo mojej blacharki u p. Darka, przełożymy to na wiosne, bo miałem inny wydatek niestety..

Opublikowano
Piechol, do Poznania śmigają autobusy i pociąg więc nie ma problemu, jak chcesz to możemy razem do niego podjechać i pogadać

Umówiłem się na sobotę rano na oględziny i może zostawienie auta, bo w normalne dni do 18:00 tylko czynne, a jak nie mam jak się urwać z roboty w tym tygodniu. Jak masz chęci żeby pogadać to zapraszam :wink:

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to będę nowy lokal urządzał to może mnie odwiedzisz ???

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Slo, wiadomo często się tak zdarza

Sent from my Variophone

Opublikowano

Możemy się zgadać jakoś bliżej soboty :wink:

Opublikowano

spoko, będziemy w kontakcie

Opublikowano
  • Autor

Panowie może w niedziele na PWR zrobimy jakiś spocik ?

Opublikowano
:hi: Piotrek, to może ten sam p. Darek, którego poleca znajomy Vario? :wink:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

jak na razie znalazłem na a3 clubie to: Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe Mechanika Samochodowa Pojazdowa | AUTO-KOLOR | Pozna ul. rednia 15 niby Kulczyk ma z nimi umowe i u nich maluje... :whistling:

mi juz jakaś firma z Malwowej malowała i ma umowe z ASO .. pożąl sie Boże .. a ja nei jestem znawcą ... :)

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Ma ktoś zniżkę w IC albo może załatwić w dobrej kasie cewki beru do 2.0 alt ? :eusathink:

na nenzynę w audi była akcja serwisowa .. tylko musisz na świece zapłacić

Opublikowano
Jak dobrze pójdzie to będę nowy lokal urządzał to może mnie odwiedzisz

Bartku, a to zaproszenie obejmuje też innych? Ja bardzo jestem ciekaw tej Twojej miejscowki.

Być może też miałbym temat do pogadania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.