Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej Na Ostrów Wlkp 11stką, za Antoninem w prawo na 25kę i dobijasz do trasy Oleśnica-Wrocław, jechałem tak w Sierpniu i trasa git i nie jest tak zapchana jak normalna

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Vario będąc w Ostrowie to już można lecieć dalej 11 na Śląsk - wracałem tak ostatnio z Podhala a że jechaliśmy Fiestą kolegi więc nie nadrobilibyśmy za dużo na autostradach - między Tarnowskimi Górami a Ostrowem ruch znikomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Na Ostrów Wlkp 11stką, za Antoninem w prawo na 25kę i dobijasz do trasy Oleśnica-Wrocław, jechałem tak w Sierpniu i trasa git i nie jest tak zapchana jak normalna

Sent from my Variophone

Dzień dobry,

Vario, jak dla mnie to ta trasa jest tak za bardzo na okragło. Targeo pokazuje tu o 51 km wiecej i 36' dłuższy czas. Wydaje mi się, że ten Gostyń jest optymalny, bo tam naprawdę nie ma za dużego ruchu( w większości drogi lokalne a nie krajowe ) i nawet w normalny dzień rano jak sie dobrze zebrać to od rogatek Poznania do wjazdu na A8 idzie dojechać w 2:15h., bez nadkładania km. Zresztą, jak wpisać w Targeo Poz-Wro, to od razu jako najoptymalniejszą trasę pokazuje właśnie przez gostyń. bendzji - chyba nie jechałeś zgodnie z przepisami:decayed:. Mój najlepszy to Kraków-Wysogotowo 4:15, ale słysząłem, że ktoś zrobił tą trasę 3:15. A do Gliwic będę jechał na weekend. A jutro Kraków( chyba punciakiem:facepalm: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bendzji - chyba nie jechałeś zgodnie z przepisami:decayed:.

nadrobiłem większość czasu na autostradzie :wink: bo tam można

a zresztą od czasu jak mam syna jeżdżę bardzo spokojnie i zgodnie z przepisami zresztą nie mam już 20 lat więc w głowie też troszkę poukładane - ale żeby nie było przez 11 lat jak mam prawko żadnych kłopotów , dwa mandaty i jedno zdjęcie z fotoradaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłem większość czasu na autostradzie :wink: bo tam można

a zresztą od czasu jak mam syna jeżdżę bardzo spokojnie i zgodnie z przepisami zresztą nie mam już 20 lat więc w głowie też troszkę poukładane - ale żeby nie było przez 11 lat jak mam prawko żadnych kłopotów , dwa mandaty i jedno zdjęcie z fotoradaru

Ja nie jestem świety, powiem więcej, rzadko kiedy respektuję ograniczenia prędkości, więc oczywiście nie mam prawa wytykać Ci niezachowania przepisów i to jest ostatnia rzecz, jaką mógłbym mieć na myśli. To oczywiście był żart. Ale na poważnie, to zastanawia mnie jak do cholery można w 2:45 przyjechać z Gliwic do Pozka. Nie uwłaczając Twojej bryce, nadrobienie na autostradzie jest niemozliwe. Zakładając, że z Wrocka do Poznania trzeba liczyć 2h, to na pokonanie 177 km z Gliwic do zjazdu z autostrady na drogę do Poznania we Wrocku 45 minut wydaje się być nieco za mało, bo oznaczałoby to przelotową prędkość 236( czyli średnią )km/h. A tyle to ten Twój bolid za chiny nie wyciąga..... Chyba, że moje założenie jest błędne i z Wrocławia przyjechałeś do Poznania w czasie krótszym niż 2 h. .:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłem większość czasu na autostradzie :wink: bo tam można

a zresztą od czasu jak mam syna jeżdżę bardzo spokojnie i zgodnie z przepisami zresztą nie mam już 20 lat więc w głowie też troszkę poukładane - ale żeby nie było przez 11 lat jak mam prawko żadnych kłopotów , dwa mandaty i jedno zdjęcie z fotoradaru

Ja nie jestem świety, powiem więcej, rzadko kiedy respektuję ograniczenia prędkości, więc oczywiście nie mam prawa wytykać Ci niezachowania przepisów i to jest ostatnia rzecz, jaką mógłbym mieć na myśli. To oczywiście był żart. Ale na poważnie, to zastanawia mnie jak do cholery można w 2:45 przyjechać z Gliwic do Pozka. Nie uwłaczając Twojej bryce, nadrobienie na autostradzie jest niemozliwe. Zakładając, że z Wrocka do Poznania trzeba liczyć 2h, to na pokonanie 177 km z Gliwic do zjazdu z autostrady na drogę do Poznania we Wrocku 45 minut wydaje się być nieco za mało, bo oznaczałoby to przelotową prędkość 236( czyli średnią )km/h. A tyle to ten Twój bolid za chiny nie wyciąga..... Chyba, że moje założenie jest błędne i z Wrocławia przyjechałeś do Poznania w czasie krótszym niż 2 h. .:eusathink:

Jesli naginał A4 180/h to zrobił to w godzikę a potem w nocy 1,45 z wrocka do poznania jest do osiagniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Chrismen rozwiązał zagadkę :) - jeśli dobrze pamiętam to tempomat ustawiłem właśnie jakoś tak koło 180-190 może ciut więcej , przejazd przez Wrocław 10 minut ( nie było wtedy A8 ) , no a trasa to potem była bajka o 4 nad ranem z reguły jest pusto , pamiętam że średni prędkość na komputerze była coś w okolicach 120 km/h , stąd takie zużycie paliwa i oleju a to jeszcze było poprzednim autem Vectrą B 97 r. 1.8 w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłem większość czasu na autostradzie :wink: bo tam można

a zresztą od czasu jak mam syna jeżdżę bardzo spokojnie i zgodnie z przepisami zresztą nie mam już 20 lat więc w głowie też troszkę poukładane - ale żeby nie było przez 11 lat jak mam prawko żadnych kłopotów , dwa mandaty i jedno zdjęcie z fotoradaru

Ja nie jestem świety, powiem więcej, rzadko kiedy respektuję ograniczenia prędkości, więc oczywiście nie mam prawa wytykać Ci niezachowania przepisów i to jest ostatnia rzecz, jaką mógłbym mieć na myśli. To oczywiście był żart. Ale na poważnie, to zastanawia mnie jak do cholery można w 2:45 przyjechać z Gliwic do Pozka. Nie uwłaczając Twojej bryce, nadrobienie na autostradzie jest niemozliwe. Zakładając, że z Wrocka do Poznania trzeba liczyć 2h, to na pokonanie 177 km z Gliwic do zjazdu z autostrady na drogę do Poznania we Wrocku 45 minut wydaje się być nieco za mało, bo oznaczałoby to przelotową prędkość 236( czyli średnią )km/h. A tyle to ten Twój bolid za chiny nie wyciąga..... Chyba, że moje założenie jest błędne i z Wrocławia przyjechałeś do Poznania w czasie krótszym niż 2 h. .:eusathink:

Jesli naginał A4 180/h to zrobił to w godzikę a potem w nocy 1,45 z wrocka do poznania jest do osiagniecia

Do tego Bendgi mieszka chyba od strony południowej .. czyli nei jedzie nic przez Poznań - pomimo że moze zyskać tylko 10-12km to czaswo jest to z pół godziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli śmigam na Wrocław to zawsze jeżdżę przez Leszno. Droga fajna, prosta. Żadnych skrętów, dróg lokalnych, ciągników na drodze itp. Jak wsiądę w Poznaniu to wysiadam we Wrocku. Jedynie przed Stęszewem może być mały korek do ronda i teraz w Lesznie chyba roboty drogowe. Raz tylko się puściłem przez Gostyń i żałowałem ponieważ zrobiło się ciemno, wyszła mgła , ruch mały i trzeba było jechać powoli a na głównej PO-WROC już leciałem szybciej w sznurku w drodze powrotnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bendzji - chyba nie jechałeś zgodnie z przepisami:decayed:.

nadrobiłem większość czasu na autostradzie :wink: bo tam można

a zresztą od czasu jak mam syna jeżdżę bardzo spokojnie i zgodnie z przepisami zresztą nie mam już 20 lat więc w głowie też troszkę poukładane - ale żeby nie było przez 11 lat jak mam prawko żadnych kłopotów , dwa mandaty i jedno zdjęcie z fotoradaru

Ja mam prawko krócej, ale mandatów mam troszku więcej, ale to pewnie przez mój charakter pracy i nie lekką nogę:decayed:ja mam rekord trochę z innej beczki, Poznań - Barcelona 27h(ciężarówką):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Bendgi mieszka chyba od strony południowej .. czyli nei jedzie nic przez Poznań - pomimo że moze zyskać tylko 10-12km to czaswo jest to z pół godziny ;)

Bendzji :wink: od Bendżiego bo ksywa Banan była zajeta :decayed:

Mieszkałem w Poznaniu wtedy od południa bo na Chociszewskiego całkiem niedaleko Młodzika

A swoją drogą to wtedy do domu dotarłem o coś koło 7 rano bo musiałem 3 osoby po Poznaniu rozwieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bendzji :wink: od Bendżiego bo ksywa Banan była zajeta :decayed:

Jak chcesz to Ci zmienię na alternatywnyBanan :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można? o np. proszę zlikwidować użytkownika http://a4-klub.pl/members/banan-10847/ nie logował się od 2008 :kwasny:

no chyba że zmienić np na -Banan- albo coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można? o np. proszę zlikwidować użytkownika http://a4-klub.pl/members/banan-10847/ nie logował się od 2008 :kwasny:

no chyba że zmienić np na -Banan- albo coś takiego

Nie wiem jak Hugo podchodzi do usuwania userów (kiedyś już była jakaś akcja usuwania nie aktywnych kont). Zapytam - a Ty pomyśl nad xywką jeśli zwykły Banan (nie taki czikita jak Ty :decayed:) będzie jednak zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...