Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Blachu, poczekaj, niedługo będę zmieniał kolor auta za pomocą PlastiDip, cena ok 2000 :whistling: jeżeli Cię to interesuje

Zmiana koloru narazie mnie nie interesuje ;) Napisałem do nich z ciekawości, dostałem odpowiedź, wlepiłem to do tematu - chyba nawet ktoś kilkanaście postów temu pytał o koszt takiego zabiegu...

Hmm zdecydowanie bardziej interesowała by mnie korekta lakieru :whistling: lakier u mnie z daleka wygląda ok, ale z bliska już tak sobie, zwłaszcza pod oświetleniem, w słońcu - widać nie tylko koliste drobne zarysowania, ale także pojedyńcze rysy, w niektórych miejscach jest ich dość gęsto... Vario, chyba też zajmujesz się korektami lakieru?? Widziałem co nie co na forum... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Słuchajcie Pany jest taka sprawa - 30.XI-2.XII będziemy z Żonką w Poznaniu. Może dałoby radę przesunąć wyjątkowo waszego spota na sobotę - obojętnie o której godzinie...my w niedzielę byśmy wyjeżdżali w południe więc na standardowego spota byśmy się nie załapali, a będąc już na waszym terenie fajnie by było się spotkać...

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś obraca się w wątkach Oświęcimskich ... nijaki Robert Jarczewski kupił coś ode mnie za pobraniem

i gnojek nie odebrał, a dzwonił i jeszcze dopytywał, że wysłane i prosił o potwierdzenie ...

zatem jakby ktoś chciał z nim robić interesy to ku przestrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachu, detailing również w ofercie :)

Więc będę wiedział do kogo się zwrócić w przyszłości :) Korektę lakieru planuję jednak dopiero w przyszłym roku...

Możesz mi napisać ile czasu zająłby Ci taki zabieg? I jaki byłby przybliżony koszt? - może być PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak lotry :hi:

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Blachu, poczekaj, niedługo będę zmieniał kolor auta za pomocą PlastiDip, cena ok 2000 :whistling: jeżeli Cię to interesuje

Bartasie zapytaj ile by wzieli za oklejenie mojej aduchy,prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak lotry :hi:

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Blachu, poczekaj, niedługo będę zmieniał kolor auta za pomocą PlastiDip, cena ok 2000 :whistling: jeżeli Cię to interesuje

Bartasie zapytaj ile by wzieli za oklejenie mojej aduchy,prosze

Piotrucha, nie wiem, czy nie przegapiłeś czegoś. Ale Vario otwiera Detailing Shop, jeśli mogę tak to ująć i to on będzie robił te cuda z PlastiDipem, więc myślę, że nie musi się pytać, a sam Ci odpowie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...