Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Blachu, poczekaj, niedługo będę zmieniał kolor auta za pomocą PlastiDip, cena ok 2000 :whistling: jeżeli Cię to interesuje

Zmiana koloru narazie mnie nie interesuje ;) Napisałem do nich z ciekawości, dostałem odpowiedź, wlepiłem to do tematu - chyba nawet ktoś kilkanaście postów temu pytał o koszt takiego zabiegu...

Hmm zdecydowanie bardziej interesowała by mnie korekta lakieru :whistling: lakier u mnie z daleka wygląda ok, ale z bliska już tak sobie, zwłaszcza pod oświetleniem, w słońcu - widać nie tylko koliste drobne zarysowania, ale także pojedyńcze rysy, w niektórych miejscach jest ich dość gęsto... Vario, chyba też zajmujesz się korektami lakieru?? Widziałem co nie co na forum... :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Blachu, detailing również w ofercie :)

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

:hi:

Słuchajcie Pany jest taka sprawa - 30.XI-2.XII będziemy z Żonką w Poznaniu. Może dałoby radę przesunąć wyjątkowo waszego spota na sobotę - obojętnie o której godzinie...my w niedzielę byśmy wyjeżdżali w południe więc na standardowego spota byśmy się nie załapali, a będąc już na waszym terenie fajnie by było się spotkać...

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Co wy na to?

Opublikowano

Jestem za ;)

Sent from my Variophone

Opublikowano

Heloo :hi:

Też jestem za :thumbup1:

Opublikowano
:bry: też powinnienem być w Poz wtedy czyli za :wink:
Opublikowano

super to bliżej tej daty zrobimy listę jak tu zawsze robicie nie?:banan:

Opublikowano

czy ktoś obraca się w wątkach Oświęcimskich ... nijaki Robert Jarczewski kupił coś ode mnie za pobraniem

i gnojek nie odebrał, a dzwonił i jeszcze dopytywał, że wysłane i prosił o potwierdzenie ...

zatem jakby ktoś chciał z nim robić interesy to ku przestrodze

Opublikowano
Blachu, detailing również w ofercie :)

Więc będę wiedział do kogo się zwrócić w przyszłości :) Korektę lakieru planuję jednak dopiero w przyszłym roku...

Możesz mi napisać ile czasu zająłby Ci taki zabieg? I jaki byłby przybliżony koszt? - może być PW.

Opublikowano

Bry wieczór :hi: Jaki jest ten otwór centrujący felgi w B6? 51 czy 57 ?

Opublikowano

Zen86 jest jeszcze wujek google, ja nie pamiętam jaka średnica

Sent from my Variophone

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

doberczak lotry :hi:

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Blachu, poczekaj, niedługo będę zmieniał kolor auta za pomocą PlastiDip, cena ok 2000 :whistling: jeżeli Cię to interesuje

Bartasie zapytaj ile by wzieli za oklejenie mojej aduchy,prosze

Opublikowano
doberczak lotry :hi:

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Blachu, poczekaj, niedługo będę zmieniał kolor auta za pomocą PlastiDip, cena ok 2000 :whistling: jeżeli Cię to interesuje

Bartasie zapytaj ile by wzieli za oklejenie mojej aduchy,prosze

Piotrucha, nie wiem, czy nie przegapiłeś czegoś. Ale Vario otwiera Detailing Shop, jeśli mogę tak to ująć i to on będzie robił te cuda z PlastiDipem, więc myślę, że nie musi się pytać, a sam Ci odpowie.:decayed:

Opublikowano
  • Autor

: Hi:: Hi:: Hi:: Hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.