Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry. A tych poperzy.pl znam. Oni są ode mnie z miasta :D Dajcie znać jak ktoś się w te strony będzie wybierał.:wink:

Jestem nowy i potrzebuje Waszej pomocy: jakie koła na zime - rozmiar stalówki i rozstaw, jakie filtry (głównie oleju) bo słyszałem że tylko Knechta można? A filtron, mann, bosch ?

Gdzie w Poznaniu znajdę sklepy z częściami do Audi - filtry, piasta, płyny ...itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry możesz jakie chcesz wsadzić,każdy ma jakieś upodobania co do firmy.Mann,Knecht,Purflux,Hengst to z tych lepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. A tych poperzy.pl znam. Oni są ode mnie z miasta :D Dajcie znać jak ktoś się w te strony będzie wybierał.:wink:

Jestem nowy i potrzebuje Waszej pomocy: jakie koła na zime - rozmiar stalówki i rozstaw, jakie filtry (głównie oleju) bo słyszałem że tylko Knechta można? A filtron, mann, bosch ?

Gdzie w Poznaniu znajdę sklepy z częściami do Audi - filtry, piasta, płyny ...itp

Jeśli chodzi o części to może zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. A tych poperzy.pl znam. Oni są ode mnie z miasta :D Dajcie znać jak ktoś się w te strony będzie wybierał.:wink:

Jestem nowy i potrzebuje Waszej pomocy: jakie koła na zime - rozmiar stalówki i rozstaw, jakie filtry (głównie oleju) bo słyszałem że tylko Knechta można? A filtron, mann, bosch ?

Gdzie w Poznaniu znajdę sklepy z częściami do Audi - filtry, piasta, płyny ...itp

jak sklep to możesz np tutaj stachowiak.pl ...

jest też dostęp do Intecarssu i Interteamu oraz ASO OOOO/VW z lepszymi cenami ...

ale to już konkretnie trzeba się zdecydować ... ja ostatnio mam mało czasu

np. IC ma sklep internetowy ..Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

ceny ze zniżka różnie .. od 10-40% zależy na co i jakiego producenta

Knecht jest podobno dobry .. ale ja nie zauważyłem różnicy na MANNie i BOSCHU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO Stachowiaka to ja znam. Nawet nie wiedziałem że mają audi. Zaopatrywałem się u niego do Opla.

Swoją drogą : czy to klamka do B6 ? Przełącznik szyb audi Szamotuły ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest B6. Wpadnij na spota. Powitać. Co do kol. Felgi stalowe mogą być takie jak moje 16". Rozstaw otworów 5x112. ET 43. Do tego opona 205/55R16. Chyba Że masz jakieś olbrzymie heble z przodu. Podobno do 312 mieszczą się w te felgi. Większe już nie . StAndardowe heble w B6 to 288 z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za odp. Na spota postaram się wlecieć jak tylko jakiś będzie. Na zime chciałem 195/60lub65/R15. Myślę że będą tańsze opony niż np 16. Do czego zimą 16 ? Na lato można pomyśleć żeby się auto prezentowało ale na zime zwykła stal. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Panowie a tak się zapytam ktoś tu jest z Witkowa Gniezna czy z okolic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak się otwiera kanapę tylną ? Normalnie jak w innych autach podnoszę przy oparciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyście coś wiedzieli żeby ktoś chciał sprzedać Renault Trafic - blaszaka do max 12 000 to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi właśnie o kanapę chodzi a nie o oparcie. To już wiem ;)

Nie mam pewności co do Sedana, ale zdaje sie jest tak samo jak w Avancie. Kanapa nie jest na zawiasach tylko montowana na wcisk. Od strony oparcia wsuwa sie ją haczykami w zaczepy a od przodu dwa zaczepy są wciskane w specjalne gniazda z wymiennymi plastikowymi wkładami, które się uszkadzają przy demontażu kanapy i każdorazowo się je wymienia. Koszt, ok 3 PLN za sztukę w ASO. Demontaż siedziska polega na tym, że najpierw ciagniesz za krawędź w górę, a jak wyjdzą zaczepy, to wysuwasz całość do przodu i wyjmujesz z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO Stachowiaka to ja znam. Nawet nie wiedziałem że mają audi. Zaopatrywałem się u niego do Opla.

Swoją drogą : czy to klamka do B6 ? Przełącznik szyb audi Szamotuły ? Tablica.pl

je też w czasu klubowania w Vectrze .. dlatego go znam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi właśnie o kanapę chodzi a nie o oparcie. To już wiem ;)

Nie mam pewności co do Sedana, ale zdaje sie jest tak samo jak w Avancie. Kanapa nie jest na zawiasach tylko montowana na wcisk. Od strony oparcia wsuwa sie ją haczykami w zaczepy a od przodu dwa zaczepy są wciskane w specjalne gniazda z wymiennymi plastikowymi wkładami, które się uszkadzają przy demontażu kanapy i każdorazowo się je wymienia. Koszt, ok 3 PLN za sztukę w ASO. Demontaż siedziska polega na tym, że najpierw ciagniesz za krawędź w górę, a jak wyjdzą zaczepy, to wysuwasz całość do przodu i wyjmujesz z samochodu.

O dzięki bardzo. Czyli inaczej niż w Oplach i innych markach. Akurat jedną stronę mam odczepioną (wyłamany ten plastik) a druga siedzi i nie wiedziałem jak się za to zabrać. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...