Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ah, dzisiaj co niektórzy jeździli jak po pijaku :whistling:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Na polsacie leci film z audi driverem ... Transporter ....

:decayed: Ta audiczka ma takie felunie jak ja :decayed:

Opublikowano
:hi:

mam chyba dobre wieści, jak dobrze pójdzie to w ciągu kliku tygodni będę miał uruchomione studio detailingu i autoryzowany punkt zmiany koloru auta za pomocą Plasti-Dip, z czasem stacjonarny sklep z kosmetykami, okolice ul. Baraniaka (Shell, Park Hotel) blisko Malta Trading :)

Super :thumbup1:

Opublikowano
:hi:

mam chyba dobre wieści, jak dobrze pójdzie to w ciągu kliku tygodni będę miał uruchomione studio detailingu i autoryzowany punkt zmiany koloru auta za pomocą Plasti-Dip, z czasem stacjonarny sklep z kosmetykami, okolice ul. Baraniaka (Shell, Park Hotel) blisko Malta Trading :)

no to nasza letnia rozmowa przekształciła się w urealnienie :)

Graty :)

A felgi też będziesz robić ze zmianą koloru? :)

Opublikowano
  • Autor

: Siema:: Siema: Panowie czy orientuje się jak z teraz wygląda droga 92 do Poznania od Słupcy z radarami ?

Opublikowano

chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

Opublikowano
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 :facepalm:

po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga :) srebrny Passat ;)

Opublikowano
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 :facepalm:

po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga :) srebrny Passat ;)

Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera...

Opublikowano
  • Autor
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 :facepalm:

po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga :) srebrny Passat ;)

Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera...

no dokładnie tak :P na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik :D

Opublikowano
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 :facepalm:

po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga :) srebrny Passat ;)

Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera...

no dokładnie tak :P na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik :D

Jeśli to nie klekot to jest tylko jedna opcja :decayed:

Opublikowano
  • Autor
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 :facepalm:

po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga :) srebrny Passat ;)

Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera...

no dokładnie tak :P na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik :D

Jeśli to nie klekot to jest tylko jedna opcja :decayed:

Bartku wiesz może który radar działa na 92 ? do Pzn ?

Opublikowano

pamiętam, że ja się bałem tylko tego w swarzędzu

Opublikowano
chyba tak jak zawsze czyli nie ma ? Ja dzisiaj zarobiłem stówkę i 4 pkt heh :) Arek uważaj na słu -> piotrowice, stoja za rondem po prawej. tam jest 50km/h :facepalm:

a to wiem że tam stoją :P mnie też tam dziabneli ale upomnienie mi dali :P no ja nie wiem czy działają czy nie te radary na 92 do Poznania podobny któryś działa ;/

ja tam jeżdżę kilka razy dziennie i pierwszy raz ich tam widziałem.. srebrna octavia nowa nieoznakowana.. dobrze że mi dali tylko 100 i 4pkt bo miałem wg suszarki 94/50 :facepalm:

po 92 jeżdżą nowym Paskiem nieoznakowanym:facepalm: początek rejestracji PO coś tam i mają oznaczenia jakieś na klapie tylnej także Panowie poruszający się po 92 uwaga :) srebrny Passat ;)

Srebrny Pasek B6 4Motion w sedanie... Miałem numery zapisane ale zapodziałem gdzieś kartkę. Jakiś czas temu siedzieli mi troszkę na tyłku jak wracałem z Poznania - widać kamerkę na stronie pasażera...

no dokładnie tak :P na Orlenie często ich widzę ale mają tam całkiem nieźle podrasowany silnik :D

Jeśli to nie klekot to jest tylko jedna opcja :decayed:

Bartku wiesz może który radar działa na 92 ? do Pzn ?

Nie wiem. Na wszystkich zwalniam do 80 i nie pstryka ;)

Opublikowano

Panowie, na 92 do Wrześni z Poznania żaden fotoradar nie był nabity od 5 lat

Drosdek, oczywiście jak to w Polsce wczoraj lokalizacja była pewna na 100% a dzisiaj już nie, facet z 2000 na 3000 czynszu skoczył :doh: więc szukam dalej warsztatu

oczywiście koła też w PlastiDip można zrobić :)

Opublikowano

BArt-s

Nie wiem czy na 2.0TDI w Paskach nie ma akcji serwisowej na wtryski .. kumplowi właśnie 3sztuki wymienili .. bo czwarty maił wymienioną 3 miechy wcześniej za własna kasę

btw

teraz się zastanawia jakie pismo do VW napisać :D

Opublikowano
  • Autor
Panowie, na 92 do Wrześni z Poznania żaden fotoradar nie był nabity od 5 lat

Drosdek, oczywiście jak to w Polsce wczoraj lokalizacja była pewna na 100% a dzisiaj już nie, facet z 2000 na 3000 czynszu skoczył :doh: więc szukam dalej warsztatu

oczywiście koła też w PlastiDip można zrobić :)

jak radary nie działają to git ;]

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.