Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
no z Konina nikogo nie było, a spot był przecież z inicjatywy Słupcy/Konina... lipa chłopaki :)

ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm::facepalm:

Usprawiedliwiony. Ale reszta :thumbdown:

gdybym brał dalej antybiotyk do ustnie to spoko ale dali mi w żyły weflon i lipa ;/ i tak nie wiedziałem o której przyjedzie pielęgniarka ;/

Ale daj spokój - chory jesteś, dałeś wcześniej znać. Nie ma o czym mówić (zdrowie jest najważniejsze).

no ja napisałem wcześniej bo chciałem być z wami chłopacy szczery.. trochę pomogłem w tym spocie bo napisałem żeby coś zorganizować także :banan: niedługo nie wiem co mi lekarz powie jutro bo jak powie że wszystko si to w środe zawitam do Poznania bo liczniki będę miał wymieniane na polifcie z fisem :naughty:i tempo podłączony więc jak by ktoś się chciał spotkać to pisać :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No widzisz to jakaś epidemia bo ja od Soboty tez na antybiotyku :wink:

Bartek ogarnąłeś zawieszenie? Jakbyś potrzebował wsparcia techniczno psychologicznego to mam do środy wolne :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No widzisz to jakaś epidemia bo ja od Soboty tez na antybiotyku :wink:

Bartek ogarnąłeś zawieszenie? Jakbyś potrzebował wsparcia techniczno psychologicznego to mam do środy wolne :decayed:

a na co chory jesteś? :naughty:

Opublikowano

Zapalanie zatok przechodzące w anginę :kwasny: ale już jest OK

Opublikowano
  • Autor
Zapalanie zatok przechodzące w anginę :kwasny: ale już jest OK

a ja mam angine ropną :kwasny::kwasny: we wtorek pracowałem i szefowa nie chciała mnie zwolnić a jak do domu przyszedłem ponad 38 stopni gorączki tabletki okazały się za słabe i do żyły dali mi:kwasny:

Opublikowano

Wczoraj byłem na spocie :decayed: ale tylko na godzinkę

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj byłem na spocie :decayed: ale tylko na godzinkę

no ja nie mogłem nawet na 15 minut pozwolić bo pielęgniarka nie wiedziałem kiedy przyjedzie ;/

Opublikowano
No widzisz to jakaś epidemia bo ja od Soboty tez na antybiotyku :wink:

Bartek ogarnąłeś zawieszenie? Jakbyś potrzebował wsparcia techniczno psychologicznego to mam do środy wolne :decayed:

Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
No widzisz to jakaś epidemia bo ja od Soboty tez na antybiotyku :wink:

Bartek ogarnąłeś zawieszenie? Jakbyś potrzebował wsparcia techniczno psychologicznego to mam do środy wolne :decayed:

Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie :wink:

przynajmniej nie musiałeś odpalać samochodu :D a ile było aut ?

Opublikowano
No widzisz to jakaś epidemia bo ja od Soboty tez na antybiotyku :wink:

Bartek ogarnąłeś zawieszenie? Jakbyś potrzebował wsparcia techniczno psychologicznego to mam do środy wolne :decayed:

Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie :wink:

No to :thumbup1:

Opublikowano
No widzisz to jakaś epidemia bo ja od Soboty tez na antybiotyku :wink:

Bartek ogarnąłeś zawieszenie? Jakbyś potrzebował wsparcia techniczno psychologicznego to mam do środy wolne :decayed:

Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie :wink:

przynajmniej nie musiałeś odpalać samochodu :D a ile było aut ?

Do mnie podjechały 5... Na spocie był jeszcze Bendzji więc łącznie chyba 6...

No widzisz to jakaś epidemia bo ja od Soboty tez na antybiotyku :wink:

Bartek ogarnąłeś zawieszenie? Jakbyś potrzebował wsparcia techniczno psychologicznego to mam do środy wolne :decayed:

Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie :wink:

No to :thumbup1:

Efekt końcowy (zawieszenie z tyłu po 3 dniach w górze jeszcze nie zdążyło ustawić się na swoim miejscu ;)).

newR.JPG

...a tak było wcześniej (bez dystansów na tylne ośce):

oldR.JPG

Opublikowano

w 5 zajechaliśmy do Bartasa, pod Tesco był Bendzji oraz tyc_jan

Opublikowano

Nieźle :thumbup1:. Napisz jeszcze jaka różnica w hamowaniu.... :kox:

Opublikowano
Nieźle :thumbup1:. Napisz jeszcze jaka różnica w hamowaniu.... :kox:

Póki co jest gorzej - hamulec jest jeszcze bardziej miękki niż był. Dev twierdzi, że "wszystko się jeszcze musi ułożyć" i że jest to normalne (dziś jeszcze raz dla pewności odpowietrzę układ).

Opublikowano

ode mnie to audi. biedactwo... ciekawy jestem jak to się stało..

Opublikowano
  • Autor
ode mnie to audi. biedactwo... ciekawy jestem jak to się stało..

czytałem masakra :) Tomek masz jakies foto z wczoraj ?

Opublikowano
Nieźle :thumbup1:. Napisz jeszcze jaka różnica w hamowaniu.... :kox:

Póki co jest gorzej - hamulec jest jeszcze bardziej miękki niż był. Dev twierdzi, że "wszystko się jeszcze musi ułożyć" i że jest to normalne (dziś jeszcze raz dla pewności odpowietrzę układ).

Nie ma bata musi lepiej hamować. Co do odpowietrzenia to na pewno nie zaszkodzi :wink:

Koniec świata. :facepalm:

Opublikowano
ode mnie to audi. biedactwo... ciekawy jestem jak to się stało..

czytałem masakra :) Tomek masz jakies foto z wczoraj ?

nie, nie miałem aparatu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.