Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie polecam lekturę nowe pojazdy ITD:

Nieoznakowane radiowozy ITD: numery rejestracyjne - Moto - WP.PL

\

Srebrne mondeo WE z delegatury Wielkopolskiej mogę potwierdzić. WIdziałem już 2 razy w moich okolicach. Z przodu w grilu jest wielkie deczko od sonaru. Auto posiadało antenę cb. W dolnej części zderzaka - pod rejestracją a za kratką od wlotu powietrza do chłodnicy widać 2 duże halogeny.

Myślę, że jak już zauważy się ten sonar na przodzie to zdjęcie już będzie zrobione. Zwłaszcza, że oni nie zatrzymują na miejscu tylko wysyłają później zdjęcia. Innymi słowy jest to mobilny fotoradar i nie pozostaje nic innego jak mieć się na baczności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Pozostaje mieć cb i nasłuchiwać uprzejmości innych użytkowników dróg publicznych.

Na spocie będę miał żarówki H1 żółte - do halogenów p.mgielnych, chce ktoś ? Ja kupiłem do innego auta nie sprawdzając i się okazało że mam H3. Odrazu mówię iż do B6 nie podejdą - tam jest h7 jak wyczytałem, ale może ktoś ma inne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie kogoś kto jest w stanie zakodować moduł parktronica w BMW E60/E61 - moduł wymieniony na fabrycznie nowy trzeba tylko zgrać z autem

jeśli szukasz kogoś kto zrobi to tak normalnie-komercyjnie to Diagnostyka samochodowa, diagnostyka i napełnianie klimatyzacji

innych nie znam ...

tak komercyjne - autko mojego znajomego , pytam bo ktoś w suchym lesie zażyczył sobie 650 zł za taka usługę i auto na 6 godzin , Pepin rozumiem że ktoś ze znajomych korzystał z usług tego Woytecha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Znacie kogoś kto jest w stanie zakodować moduł parktronica w BMW E60/E61 - moduł wymieniony na fabrycznie nowy trzeba tylko zgrać z autem

jeśli szukasz kogoś kto zrobi to tak normalnie-komercyjnie to Diagnostyka samochodowa, diagnostyka i napełnianie klimatyzacji

innych nie znam ...

tak komercyjne - autko mojego znajomego , pytam bo ktoś w suchym lesie zażyczył sobie 650 zł za taka usługę i auto na 6 godzin , Pepin rozumiem że ktoś ze znajomych korzystał z usług tego Woytecha?

Ja byłem z polecenia Karola na wymianie sprzęgła, dwumasu, tarcz i klocków i było wszystko si :thumbup1: nie wiem tylko jak z elektroniką sobie radzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można do podziemnego z LPG niestety...

Ja wjeżdżałem Dodge'm i nikt się nie rzucał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku też pewnie nikt nie będzie się rzucał bo wlew mam schowany, zobaczę na miejscu jak wygląda sprawa czy są jakieś znaki zakazujące itp. patrzyłem na google street view i nie zauważyłem takich przed wjazdem :P jak coś to zostawię auto na zewnątrz i podejdę na pieszo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak jest, ale i tak wjeżdżałem :decayed:

Nikt się nie czepiał i nic w powietrze nie wyleciało :kox:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

dodatkowo w razie co można powiedzieć, że się ma pustą butle i auto chodzi na PB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :hi: Kuba sorki ale o 18ej musiałem już jechać do domu żonke z dzieckiem zostawiłem.Do następnego razu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwwwka zapomniałem o spocie dzisiaj przez ten mój wyjazd do Wawy na szkolenie :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...