Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Orlenowiec jest jest :grin: z mama byłem u lekarza :thumbdown:

Wszystko OK :eusathink:

zbytnio... znowu na kolejny miech leci na rehabilitacje :facepalm:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cel to studio detailingu, mam załatwione wejście VIP na ceramikę (certyfikat itp. itd.) wtedy uderzam do salonów na zabezpieczanie nowych autek z wyższej półki

Opublikowano

nie dziwię. pozatym plasti dip to tez nie jest taki super jak by mogło sie wydawac.

nie wyrzucaj tej puszki z resztka koloru. po po wycieczce w bieszczady moze okazac sie przydatna.

Opublikowano

vario a może oklejanie folią ?

Opublikowano

duża konkurencja :whistling:

detaling :jerk:

Opublikowano

no mam pewnie z 50 ml, zostawiam na czarną godzinę, z Plasti miało być oh ah a wyszła generalnie d*pa, ale co zrobić, jak nie ryzykujesz to w Rawiczu nie siedzisz, widocznie musiałem się przekonać na własnym portfelu, Plasti do pierdółek jest OK ale do reszty to chyba tylko w USA gdzie mają zlew na wszystko

Opublikowano
duża konkurencja :whistling:

detaling :jerk:

Tylko gdzie jej dziś nie ma? :wink:
Opublikowano

SLO, żadnych folii, Max ma rację, dużo tego w rejonie i jest w stylu Plasti, nie ma idealnego rozwiązania, detailing to detailing, to lubię :whistling:

Opublikowano
cel to studio detailingu, mam załatwione wejście VIP na ceramikę (certyfikat itp. itd.) wtedy uderzam do salonów na zabezpieczanie nowych autek z wyższej półki

to moze sie sprawdzić. bo ludzie cierpliwie poczekają jak powiesz ze ma to swoje odstac bez wilgoci.

bo jak nakładam płynne szkoło na lampy i mam odstac około 48h. to kazdy chce od razu po nałozeniu jechac. i potem reklamacje ze nic to nie daje.

Opublikowano

scq co do Plasti nie ma zbytniej konkurencji ale importer i dystrybutor na PL dają d*py non stop i sami zabijają branżę, ja uciekam póki nie jest za późno, klienta na detailing zawsze znajdę

Opublikowano
duża konkurencja :whistling:

detaling :jerk:

Tylko gdzie jej dziś nie ma? :wink:

tego to ja Ci nie powiem .. może jak już bendem prezesem :)

Opublikowano
  • Autor
Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

może niedługo już nie Orlenowca :naughty:

Opublikowano

ale sprzedawać bedziesz czy wogole zrywasz nawet z dystrybucją?

Opublikowano
Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

może niedługo już nie Orlenowca :naughty:

:thumbup1:
Opublikowano
scq co do Plasti nie ma zbytniej konkurencji ale importer i dystrybutor na PL dają d*py non stop i sami zabijają branżę, ja uciekam póki nie jest za późno, klienta na detailing zawsze znajdę
Znam ten ból, mam producenta z Hiszpanii, maszyny dobrej jakości, cena ok, ale 0 wsparcia serwisowego, 0 terminowości, brak najpopularniejszych maszyn na magazynie. Do tego logistyka katastroficzna, klient się krzywi, a człowiek świeci oczyma.
Opublikowano
  • Autor
Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

może niedługo już nie Orlenowca :naughty:

:thumbup1:

w poniedziałek bede miał info co i jak jak się uda to września wita :wink:

Opublikowano
Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

może niedługo już nie Orlenowca :naughty:

własna stację będziesz otwierał?

Opublikowano
Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

może niedługo już nie Orlenowca :naughty:

własna stację będziesz otwierał?

Tyle paliwa zajumał, że teraz to już stację musi otworzyć :polew:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

może niedługo już nie Orlenowca :naughty:

:thumbup1:

w poniedziałek bede miał info co i jak jak się uda to września wita :wink:

Blisko, co tam dla Ciebie :wink:

Opublikowano
duża konkurencja :whistling:

detaling :jerk:

Tylko gdzie jej dziś nie ma? :wink:

tego to ja Ci nie powiem .. może jak już bendem prezesem :)

Hehe, te prezesura częstokroć bokami wychodzi, a każdy ma swój mniejszy bądź większy błękitny ocean :wink:
Opublikowano

Gwerty, jak ktoś kupuje furę za 200+ albo 600+ to wali go te 48h, ma być perfekt, z tego co wiem to będę miał nowe Maseratti na ceramikę, muszę tylko pokazać certyfikat, szkolenie mogę mieć w Lipcu, drobne 2500 zł netto za 1 dzień szkolenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.