Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak trzymać :wink: trzeba się spotkać na alko :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

Opublikowano
Tu się przynajmniej coś dzieje, a nie jak na Volvo...:naughty: zadaję pytanie i 2 tyg głucho.... :facepalm:

bo zadajesz za trudne pytania:grin:

Może to by trzeba po jakiemu szwedzku zadać pytanie :grin:

Va er klokan :grin:

i teraz wszyscy translator klik, klik :grin:

LOL nic sprośnego nie znam - same grzecznościowe :kwasny:

Opublikowano
12 osób o tej godzinie to nieźle :) dobre czasy wracają, poczekajcie jak ałdi kupię to będzie jazda z modami, Gwerty jesteś na pierwszej linii frontu :whistling:

Ch.. z plastdipem - na detaling zawsze do Ciebie podjadę. Szykuj się :decayed:

chyba na ceramikę rs4 b8 na szwedzkich blachach

Opublikowano
  • Autor
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

:polew::polew::polew:

Opublikowano

to się chwali :)

Kur... jakbym Endrju słyszał :grin:

Opublikowano
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

:polew::polew::polew:

slo nie szwedzka a fińska.

Opublikowano

to się chwali :)

Kur... jakbym Endrju słyszał :grin:

Endrju komandosa ?

Opublikowano
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

I tak najlepsza jest DIABELSKA :evil:

Opublikowano
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.
spoko, spoko, Arek też ma ją w ofercie, ale kanistry 10l.
Opublikowano

to się chwali :)

Kur... jakbym Endrju słyszał :grin:

Endrju komandosa ?

No ba - wpadnie do PWR w lipcu :thumbup1:

Opublikowano
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

:polew::polew::polew:

slo nie szwedzka a fińska.

kurde, faktycznie. zmyliła mnie barwy tubki - coś ala Szwecja. Jadłeś ?

Opublikowano
12 osób o tej godzinie to nieźle :) dobre czasy wracają, poczekajcie jak ałdi kupię to będzie jazda z modami, Gwerty jesteś na pierwszej linii frontu :whistling:

Ch.. z plastdipem - na detaling zawsze do Ciebie podjadę. Szykuj się :decayed:

chyba na ceramikę rs4 b8 na szwedzkich blachach

No jak mi jakiś Szwedek pożyczy :grin:

Opublikowano
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

I tak najlepsza jest DIABELSKA :evil:

albo rosyjska.

btw jadł ktoś czipsy inferno z biedronki ?

Opublikowano
  • Autor
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.
spoko, spoko, Arek też ma ją w ofercie, ale kanistry 10l.

1 5 litrów też :polew:

Opublikowano
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

I tak najlepsza jest DIABELSKA :evil:

albo rosyjska.

btw jadł ktoś czipsy inferno z biedronki ?

czego to człowiek z tej biednej biedronki nie wyprodukuje! :decayed:
Opublikowano
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

:polew::polew::polew:

slo nie szwedzka a fińska.

kurde, faktycznie. zmyliła mnie barwy tubki - coś ala Szwecja. Jadłeś ?

mam jeszcze dwie w zapasie.

ale najlepsza przekaska z tygodnia szwedzkiego w lidlu. prażone skórki.

Opublikowano
  • Autor
apropo musztardy dowałem ostatnio w lidlu szwedzką w takiej tubce jak pasta do zębów ale dużo większa i ma chyba z 350g. taka niebieska, za***ista i mega tania coś koło 3zł ! ostra, ale ma fajny posmak słodki.

I tak najlepsza jest DIABELSKA :evil:

albo rosyjska.

btw jadł ktoś czipsy inferno z biedronki ?

czego to człowiek z tej biednej biedronki nie wyprodukuje! :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

1369946619_ltjntt_600.jpg

Opublikowano

tak się właśnie zastanawiam PO CH.. JA TO WSZYSTKO CZYTAM :decayed:

Aktualnie 15 użytkownik(ów) przegląda ten wątek.

apropo bożego ciała

Opublikowano

Grzegorz,

w związku z ostatnią rozmową, co do wyjazdu, bo zamawiam i nie wiem czy będą odpowiadać takie stare :decayed:

glenfarclas-12-year-old-whisky.jpg + glenfarclas-10-year-old-scotch.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.