Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slo, na spocie porownamy :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nocne forumowisko się szykuje? :decayed:

mogę siedzieć.

Opublikowano
Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

Parówki przewraca na dwie dłonie :banan:
Opublikowano
slo, na spocie porownamy :)

ja zrobiłem teraz tak akurat że jest jasno ale bez przesady :)

Opublikowano
Pocisk na TaRczeX :grin:

No orlenowca coś nie widać dziś :decayed:

Parówki przewraca na dwie dłonie :banan:

Podjade na stację jak wrócę :wink:

Opublikowano
no tyle ile w hurtowni. Nie narzucają marży.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Na przód nie wiem z 400 z klockami ?

na intercars firmy bosch około 500

to chyba bez rabatów ..

po drugie na Winoradach jest sklep gdzie kumpel do paska kupił sporo taniej niż w IC z rabtami

ja w w sobotę znalazłem hurtownie na Łokietka (włąśneciel jeździ 3.0TDI ;) A6) ...

napinacz paska do 3.0TDI 198PLN w porównianiu 308PLN w w IC ze zniżkami to 360PLNw IC bez zniżek

Opublikowano
:sexinbed: pewnie jest zajęty
Opublikowano

IC to tylko kolejny dystrybutor, którego już stać na wysokie ceny produktów. Mała, nowa hurtownia chcąc przyciągnąć klienta, przy identycznym asortymencie może walczyć jedynie ceną i stąd takie różnice jak na Łokietka, ale faktycznie czasami warto poszukać :wink:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

:sexinbed: pewnie jest zajęty
Tak ostro chrapie? :grin: Vario nawiedzę Cię w wolnej chwili, może lipiec w kwestii dip`owania :wink:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

aaa i wymiany oleju, filtrów znowu! :grin:

Opublikowano
:sexinbed: pewnie jest zajęty

Taaa, chyba :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

:grin:

Opublikowano

aaa i wymiany oleju, filtrów znowu! :grin:

Opublikowano

lepiej się streszczaj bo wychodzę z dipowania na 100%

Opublikowano

Nidyrydy z pogonieniem czasu, za dużo pracy. Chyba branży nie zmienisz?

Opublikowano
lepiej się streszczaj bo wychodzę z dipowania na 100%

z felg też?

Opublikowano

restrukturyzacja się szykuje

Opublikowano

Prywatyzacja?

Opublikowano

felgi ew. mogę dipować, PlastiDip jako tako zostaje w ofercie ale w sprzedaży ale nie w usługach

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

stawiam na detailing i felgi + może zawieszenia sportowe i wydechy Magnaflow, pracuję nad tym

Opublikowano

dogadałeś tą halę będziesz zmieniał?

będzie centrum detailingu?

wtedy tyle czasu zeszło ze zapomniałem o powłoce.

Opublikowano
  • Autor

Orlenowiec jest jest :grin: z mama byłem u lekarza :thumbdown:

Opublikowano

jak mam stawiać na PlastiDip jak co chwilę nie ma towaru u dystrybutora albo dostaję wadliwy towar i są reklamacje :doh:

Opublikowano
Orlenowiec jest jest :grin: z mama byłem u lekarza :thumbdown:

Wszystko OK :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.