Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak, z tego co ja wiem to u tego gościa z Góry wgrywane są gotowce. Paru moich znajomych ma auta robione przez niego i nie narzekają chociaż jak dla mnie to tak trochę mało profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Wgrywa gotowy program z tego co wiem ,przynajmniej u mnie tak było, co do szczegółów dzwońcie do Robiksona

odpada, musi być profesjonal, hamownia przed i po, przecież trzeba widzieć co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głębszej analizie jakoś chyba skłaniam się w kierunku Goodhope...musze tylko jutro odpytac jaki będzie koszt dla CR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam hamowałem sobie silnik przed i po bo sam miałem złudne myśli ale się myliłem ,przed było 150 KM i 210 Nm a po 190 KM i 295 Nm z tego co pamiętam ( passat 1,8 T AEB) teraz jeszcze nie hamowałem po wirusie ( brak czasu) ale jest ogień. Profesional?- Geko??? Prosze was!!! znam kilka osób które po wirusie w Geko mówili co za kicz! bez przerwy problemy i powrót do serii. I w dodatku cena - ok 1500 zł Takie jest moje zdanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teź mam program od roberta z góry i hamownia u sarnowskiego wypluła 168 km i 380 nm 70 tys zrobione na programie i spoko jak chcecie z hamownią to wczesniej dałem linka http://tuneforce.pl/ w zasadzie to moi sąsiedzi ale u nich jeszcze nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa propozycja z tym Tuneforce, wygląda to całkiem profesjonalnie. Podoba mi się ich podejście do niutków dzięki czemu nie masakrują sprzęgła. Musze jutro odpytac jakie koszty będą u Goodhopa i decyzja zapadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol... a ty gdzie robiles program? :)

Mi Wojtek ladnie spiewal przed programem. Tylko u mnie byl wycinany jeszcze dpf, i chip robiony "przy okazji" . Gdy odbieralem auto mowi... cos go blokuje, powinien wypluc wiecej... ale juz mi sie nie chcialo szukac co.

Dobry tuner by tak auta nie wydal...

Nic z tym nie robilem, na moje nie jest zle ale z ta mysla trzeba teraz zyc :)

Edytowane przez niestandardowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta S4 z Busko zdr śliski temat

A wracając do tematu postu ,w październiku jakiś spot w większym gronie? Ustalić termin i miejsce wcześniej i chętnych byłoby więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta S4 z Busko zdr śliski temat

A wracając do tematu postu ,w październiku jakiś spot w większym gronie? Ustalić termin i miejsce wcześniej i chętnych byłoby więcej?

To jest myśl :) proponuje ten weekend ok 17/18

Chodzi o 17-18 października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa propozycja z tym Tuneforce, wygląda to całkiem profesjonalnie. Podoba mi się ich podejście do niutków dzięki czemu nie masakrują sprzęgła. Musze jutro odpytac jakie koszty będą u Goodhopa i decyzja zapadnie.

Mam pytać u Wojtka czy rabat za 2 auta będzie?

Panowie, czy przed programem warto wywalić kata?

Dobra na pt jestem umówiony u Wojtka, mówi żeby zostawić kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta S4 z Busko zdr śliski temat

A wracając do tematu postu ,w październiku jakiś spot w większym gronie? Ustalić termin i miejsce wcześniej i chętnych byłoby więcej?

To jest myśl :) proponuje ten weekend ok 17/18

Chodzi o 17-18 października

Bo 12tego jest Maraton Poznań .. wieć bedzie zapchane trochę

Karol... a ty gdzie robiles program? :)

Mi Wojtek ladnie spiewal przed programem. Tylko u mnie byl wycinany jeszcze dpf, i chip robiony "przy okazji" . Gdy odbieralem auto mowi... cos go blokuje, powinien wypluc wiecej... ale juz mi sie nie chcialo szukac co.

Dobry tuner by tak auta nie wydal...

Nic z tym nie robilem, na moje nie jest zle ale z ta mysla trzeba teraz zyc :)

Masters w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...