Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol. ja juz tez sie przekonalem ze warto pytac w pierwszej kolejnosci aso. za nadkole do polo uzywka 80- 100 zł a aso 109 zl nowe :)

kiedy wlatujesz na rezanko siedzenia? :decayed:

musze cos porezac bo mnie nosi :decayed: , dzisiaj troche polo doprowadzilem do ladu :)

za tydzień maraton .. to odpoczywam .. wiec może jakoś po maratonie

ale będę rezał moje listwy drzwiowe .. farby, lakiery kupione

btw.

korek spustowy oleju, widziałem, że u kumpla przecieka olej ...

jest nowa podkładka .. zastanawiam się czy to korek czy miska

za kazda zmiana oleju powinna byc nowa podkladka, wiec pewnie wymienili olej bez nowej podkladki.

masz winowajce...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie kto chciał przepustnice? bo wiem że ktoś z kimś gadałem

ja potrzebuje i rozmawiałem z Tobą na spocie ale wysłali mnie do stolicy na 2 tyg. dopiero w następny week będę w poznaniu to chętnie się spotkam po nią :)

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

A czesc :)

Opublikowano

Pracujemy nie śpimy ;-)

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Przepustnice mam i lampkę tez mam dla Ciebie Skubii możesz podjechać odebrać :D

Opublikowano

Karol. ja juz tez sie przekonalem ze warto pytac w pierwszej kolejnosci aso. za nadkole do polo uzywka 80- 100 zł a aso 109 zl nowe :)

kiedy wlatujesz na rezanko siedzenia? :decayed:

musze cos porezac bo mnie nosi :decayed: , dzisiaj troche polo doprowadzilem do ladu :)

za tydzień maraton .. to odpoczywam .. wiec może jakoś po maratonie

ale będę rezał moje listwy drzwiowe .. farby, lakiery kupione

btw.

korek spustowy oleju, widziałem, że u kumpla przecieka olej ...

jest nowa podkładka .. zastanawiam się czy to korek czy miska

za kazda zmiana oleju powinna byc nowa podkladka, wiec pewnie wymienili olej bez nowej podkladki.

masz winowajce...

jest nowa .. przed wymiana korek był zakaljstrowany jakimś siliconem .. przez poprzedniego mechanika

teraz ja miałem wymienić olej .. i jak zobaczyłem, to oddałem oddałem do warsztatu (innego)

chyba jednak będą musieli to sprawdzić .. tylko tak kombinuję, co można im podpowiedzieć :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

siema Panowie,

od rana pytanie, co do zimówek 205/55/16

co sądzicie

barum polaris 3

kormoran

bridgestone

Szczególnie prosze o opinie o barumach, czy ktoś na nich latał?

Opublikowano
  • Autor

tymczasem w Poznaniu :whistling:

10649778_791515137562463_552586339564680

Opublikowano

Ojciec jeździ na barumach w b7 i zadowolony.Ja jak jeżdżę czasem jego to też muszę powiedzieć że są OK :)

Opublikowano

Slo dobrze widziałem na leszczyńskiej ?

Opublikowano

siema Panowie,

od rana pytanie, co do zimówek 205/55/16

co sądzicie

barum polaris 3

kormoran

bridgestone

Szczególnie prosze o opinie o barumach, czy ktoś na nich latał?

cococ24 - ja 4 sezony, ojciec tez na b6 juz 3 sezony i sa ok.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

siema Panowie,

od rana pytanie, co do zimówek 205/55/16

co sądzicie

barum polaris 3

kormoran

bridgestone

Szczególnie prosze o opinie o barumach, czy ktoś na nich latał?

Ja smigam zimą na polarisach 3 195/65/15 i jak za tę cene to rewelka :)

Opublikowano

siema Panowie,

od rana pytanie, co do zimówek 205/55/16

co sądzicie

barum polaris 3

kormoran

bridgestone

Szczególnie prosze o opinie o barumach, czy ktoś na nich latał?

Jakbyś znalazł ciekawą ofkę to podeślij tutaj bo też muszę kupić a ceny widzę na poziomie 930zł za 4szt

Opublikowano

To samo mógłbym powiedzieć Tobie. Polarisy są min 930

Opublikowano

Slo dobrze widziałem na leszczyńskiej ?

zgadza się :)

Opublikowano

To samo mógłbym powiedzieć Tobie. Polarisy są min 930

Czyli cena ok ;) jakbym miał coś ciekawszego to dam znać ;)
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.