Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja smigam miedzy 6.30 a 8.30 zalezy od dnia :) dzisiaj akurat bylem wczesniej.

To jak zaśpię to lecę czasem o 6.30 [emoji2]

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam żywych forumowiczów i śle pozdrowienia :)

Nie mam czasu wchodzić na forum , jakoś tak się potoczyło;)

Jakby miał ktoś mapki nowe to proszę o kontakt , i klamke schowka potrzebuje, chyba na allegro najlepiej poszukać czy skleić bo jes coś urwane bo nie otwiera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna jeździ i ma się dobrze :) Silnik był nie tknięty i jasie całe wiec zrobiłem i wkurwiam ludzi na ulicach dalej :decayed:

:hi:

Ale chce przejść na tylny napęd w tym roku :P

Edytowane przez wojthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

szybkie pytanko, mam okazje kupić od znajomego RNS-e z jego samochodu, jeżeli założę do swojego to zapewne będzie wołać o PIN, czy jest możliwość, jeżeli tak to jaka, ściągnięcia kodu do radia.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema łobuzy.

Staruszek zastanawia się nad sprzedażą swojej B7. Lipiec 2005 sprowadzona w 2009 z przebiegiem 40tyś. 2.0TDI 140KM. Złoty kolor,blokada skrzyni,odcięcie zapłonu(schowany przycisk),Klima, elektryka przód, przebieg 122tyś obecnie. Po wprowadzeniu wymieniona szyba,maska i błotnik. Poduchy były całe. Nie schamiony i niepowycierany. Ogólnie bdb stan i przez te lata bezawaryjny. Regularnie wymieniany olej,filtry itd. Książka,2 klucze i 1 serwisowy. Komplety kół na Alu i stalówkach.

Ile mógłby za to wołać? Nie wystawiał tego jeszcze i nie sprawdzał cen. Ja też teraz w robocie nie mam jak ?

W sumie jak ktoś zainteresowany to piszcie i dam namiar albo więcej danych(nie pamiętam co i jak dokładnie) i zdjęcia :)

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja... czesc Tycjan :)

Pogoniles audi?

Jaka cena na pw ;)

siema, oczywiście niestety furak poszedł, w dobre ręce i w dobrej cenie zbliżonej do 40,000zł . ehhhhhhhh szkoda maszynki.....

ale co się odwlecze to nie uciecze....

teraz mam toyotę Verso, nie jest to moja 3.0 V6. ale dla rodzinki daje radę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... aż szkoda było oddawać. .................:( dostałem tyle ile chciałem, ale też kupujący dał ile chciał....:)

Mam nadzieje że furak się pojawiał na A4 ZGA, bo tam został sprzedany.....

teraz mam toyotę Verso ( jak Wspominałem ) 1.8 benzyna. ......................

pozdro

Tycjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial ktoś z was doczynienia z Lupo 3L ,ale pytam czy ktoś miał kontakt/użytkował a nie przeczytał w necie czy cos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial ktoś z was doczynienia z Lupo 3L ,ale pytam czy ktoś miał kontakt/użytkował a nie przeczytał w necie czy cos :P

A co cię interesuje? To pierwszy wymysł grupy VW systemu Start-Stop,nie do końca udany w połączeniu z trzy cylindrowym dizlem. Zmora!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial ktoś z was doczynienia z Lupo 3L ,ale pytam czy ktoś miał kontakt/użytkował a nie przeczytał w necie czy cos :P

A co cię interesuje? To pierwszy wymysł grupy VW systemu Start-Stop,nie do końca udany w połączeniu z trzy cylindrowym dizlem. Zmora!!!

miedzikos pytał o lupo! Razem robicie ten wynalazek? Tak jak mówiłem zmora!!! Musisz robić dokładnie według instrukcji jeśli chodzi o skrzynie bo inaczej nie dojdziesz do ładu . Sam kiedyś walczyłem z regulacją c ały dzień i nakońcu okazało sie że i tak trzeba robić krok po kroku tak jak opisują bo inaczej d*pa zbita!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...