Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i pierwszy wybor najlepszy :kox: occ

też mi sie tak wydaje ze occ daje rade :good:

Opublikowano
  • Autor

problemem sa grzane stołki u mnie obok klimatronica :confused4:

Opublikowano

mi się bardziej nr 2 widzi, a może czarno biały sticker bomb?

Opublikowano

mi się bardziej nr 2 widzi, a może czarno biały sticker bomb?

o nr 2 własnie rozchodzi :wink4: na aukcji jest pierwszy :decayed: a tu takie zammomotohaos powstał :kox:

Opublikowano
  • Autor

zostaje occ small

Opublikowano

zostaje occ small

nabieraj i rezamy :decayed:

Opublikowano

VT :decayed:

puertosocc.jpg

fpiz*eczke do tego czerwone 18 cali :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:14_________________________________________________

problemem sa grzane stołki u mnie obok klimatronica :confused4:

nie sa problemem, Twoje 1DIN idzie przerezac raz dwa na 2DIN, rezaj nie pertol sie w tancu :decayed:
Opublikowano

VT :decayed:

puertosocc.jpg

fpiz*eczke do tego czerwone 18 cali :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:14_________________________________________________

problemem sa grzane stołki u mnie obok klimatronica :confused4:

nie sa problemem, Twoje 1DIN idzie przerezac raz dwa na 2DIN, rezaj nie pertol sie w tancu :decayed:

dokładnie, internetu i tak w domu prawie nie masz, to czas jest :polew: :polew:
Opublikowano

Puertoo Tobie sticker bomb wybaczę :naughty::kox:

Innym xero boyom już nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Puertoo Tobie sticker bomb wybaczę :naughty::kox:

Innym xero boyom już nie :decayed:

:decayed: jeszcze mi pomożesz mam nadzieje rezac... z Kowiakiem juz mamy plana :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 06:13_________________________________________________folia zamówiona :kox:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 08:45_________________________________________________przesyłka dotarli :decayed:

Kowiak, Armi jak z czasem stoicie??? :naughty:

Opublikowano

Przyjechali, rozebrali, przykleili i skręcili :kox:

Na początku było tak

99129474.jpg

godzinka czasu i było takie cos

87744454.jpg

kolejna godzinka czasu i jest tak

33877948.jpg

34024601.jpg

17400643.jpg

22572323.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Te są ładniejsz niż Armiego :decayed::P

Opublikowano

Te są ładniejsz niż Armiego :decayed::P

Armi kleił z łezką w oku :polew: :polew:

Opublikowano

Dekory robią robotę :naughty::kox:

Dołączył do grupy LRY i odrazu wziął się za rezanie :decayed::polew:

Opublikowano

WOW te są fpytę :good::kox: :kox:

Opublikowano

http://img197.imageshack.us/img197/1191/dscn9405r.jpg na tym foto jest - 30mm i amory 1be ? to 17 cali jest ? jaka opona ?

Puerto ma to samo co ja i też na 17tce :wink4:

Opublikowano

jaki to balon jest?

Opublikowano

http://img197.imageshack.us/img197/1191/dscn9405r.jpg na tym foto jest - 30mm i amory 1be ? to 17 cali jest ? jaka opona ?

ta to uczciwe -30 nie uklepane czasem.

kondon 225/55/17 et 35 felaszka 8j na setupie ktory widziales w opolu u mnie wywijalo mi blotniki z przodu co pare metrow. wiec guma za szeroka :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.