Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] black Q!


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna sztuka, bardzo podobna do mojej, choć moja ma białą skórę i dzięki temu wygląda jeszcze ciekawiej:).

niewatpie :przebiegly:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 07:28_________________________________________________a nie robia Ci sie nieprzyjemne dla oka spekania?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos reflektuje zamianę moich 17' 8' ET35 BORBET na ori [16'](<---- i tu solar przekręcił:tongue4:)???? :mysli:

to pewno będe ja :decayed:

nie chcemmmm 16' :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, bardzo podobna do mojej, choć moja ma białą skórę i dzięki temu wygląda jeszcze ciekawiej:).

niewatpie :przebiegly:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 07:28_________________________________________________a nie robia Ci sie nieprzyjemne dla oka spekania?? :mysli:

Robią się, ale w sumie widoczne są głównie na fotelu kierowcy, na siedzisku. Moja niunia ma przebieg dopiero 160 tys km, przynajmniej tyle pokazuje licznik, a czy to autentyczny przebieg to nie wiem, ale auto jest dość zadbane, jak na rocznik 99. W książce serwisowej ostatni wpis jest 5 lat temu i pisze 100 tys, wiec kto wie.

Wrzuce kiedy jakieś fotki, bo auto mam dopiero od miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedać zderzaczka przedniego :> Szukam takiego :kox:

ja mam taki tyle ze naprawiany i podciety delikatnie pod FMIC, ale z zewnatrz bez różnicy, no ale nie kompletny, są kratki i zaślepki sprysków, fotka w linku sprzedam w podpisie :wink4:

Panowie gdzie??? i za ile??? mozna podciagnac moje autko na 180KM???? :chytry:

Mozesz to zrobic w Warszawie u Rogala o ceny pytaj na PW (rogalotti) lub w Lublinie u użytkownika CTV :good: ja robie soft u rogala teraz 3 raz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedać zderzaczka przedniego :> Szukam takiego :kox:

yyyyyyyyyyyyyy :mysli: nieeeeeeeeee :tongue4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:32_________________________________________________

Nie chcesz sprzedać zderzaczka przedniego :> Szukam takiego :kox:

ja mam taki tyle ze naprawiany i podciety delikatnie pod FMIC, ale z zewnatrz bez różnicy, no ale nie kompletny, są kratki i zaślepki sprysków, fotka w linku sprzedam w podpisie :wink4:

Panowie gdzie??? i za ile??? mozna podciagnac moje autko na 180KM???? :chytry:

Mozesz to zrobic w Warszawie u Rogala o ceny pytaj na PW (rogalotti) lub w Lublinie u użytkownika CTV :good: ja robie soft u rogala teraz 3 raz :naughty:

a orientujesz sie mniej wiecej ile taki zabieg wychodzi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki zabieg to koszty w przedzaile 900-1500zł, najniższa cena jest wtedy kiedy idziesz na grupowy chiptunning, obecnie jest grupówka na forum golfa u rogala :gwizdanie: oczywiscie w cenie wtedy też jest hamownia[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:39_________________________________________________Wiesz możesz to zrobić taniej np za 600zł, ale nie zawsze bedziesz zadowolony, bo jak to kiedys ktos madrze napisał, programy(chipy) moze robic teraz każdy, ale nie kazdy powinien :gwizdanie: kolega u nas zrobił niedawno soft do AWX na ok 170 kucy własnie w "stodole" wrócił po miesiacu do serii, program był tak napisany że miał strzał momentu z niskich obrotów na tyle że po parodniowej jeździe miał juz szarpnięcia w pracy silnika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o analizę wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170015.0 :hi:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:18_________________________________________________dziś dopadłem caluśką kompletną pompę ABS... dla znających temat 3B0 614 11A... i uwaga------> za 200pln :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4: oczywiście sterownik podmieniony i wszystko hula jak należy :rolleyes: :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no siedzi i nigdzie się nie wybiera :gwizdanie: :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pewnie hójnia wyszla jak zawsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...