Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś mógłby opisać jakoś krok po kroku jak wymienić ten czujnik samemu? Jako że usterka jest dość powszechna , myślę że wielu klubowiczom przydałaby się taka wiedza.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Czy ktoś mógłby opisać jakoś krok po kroku jak wymienić ten czujnik samemu? Jako że usterka jest dość powszechna , myślę że wielu klubowiczom przydałaby się taka wiedza.

Pozdrawiam.

schylasz głowe pod pedały przekrecasz stary czujnik wczesniej zdejmujac wtyczne, wkladasz nowy i wpinasz wtyczne. 10 min roboty

Opublikowano

Dotyczy to Audi A4 B6 1.9TDI 130KM z 2003/4 roku?

Opublikowano

w kazdym aucie grupy VAG sie tak wymienia. Bardzo prosta operacja

Opublikowano

Oj chyba jednak nie tak łatwo jak to opisujecie. U mnie wygląda to tak:

P1314_01_08_12_10.jpg

P1314_08_12_10.jpg

Mógłby ktoś mi pomóc?

Opublikowano

Ktoś wcześniej pisał, że świeci się tylko ESP gdy czujnik jest uszkodzony. Jakiś czas temu miałem taką sytuację: zapalała się kontrolka ESP i czasami do tego migała kontrolka od świec. Trzeba dodać, że ona oznacza też tryb awaryjny. Jeśli się mylę to poprawcie mnie. Na vagu pokazał się właśnie błąd czujnika świateł hamowania. Niecałe 50 zł, parę minut roboty i problem zniknął. Ale kontrolki stracha na początku napędziły. :)

Opublikowano

A jak zdjac oslone zeby w ogole dostac sie do tego czujnika?

Opublikowano

A jak zdjac oslone zeby w ogole dostac sie do tego czujnika?

jedz lepiej do mechanika...

Opublikowano

o rany :o ja wymieniłem ten czujnik a raczej potencjometr w 10min. Łącznie z odbiorem go z ASO za 41zł\

objawia się brakiem światła stop i zapaleniem wszystkich kontrolek żółtych na desce.

operacja banalna,

-sciagasz osłone dolna. to aż 3 śruby nasadowe. jedna pod osłoną bezpieczników a dwie dostępne od spodu, przy pedałach.

-rozłączasz wtyczkę

- wysówasz sam potencjometr, bo jest na wcisk.

- i go zastępujesz....

- podłączasz.

- uruchamiasz autko.

jedna uwaga, tam są 2 takie urządzonka, niemal identyczne :)

Opublikowano

noval, ty to pomocny jesteś, nie ma co...

Opublikowano

noval, ty to pomocny jesteś, nie ma co...

podalem ci wszystko na tacy, nawet poradnik ze zdjeciamia ty dalej nic. wystarczy ruszyc glowka. czlowiek to skladal to czlowiek rozłozy

Opublikowano

Wymiana czujnika jest banalnie prosta. Jak ktoś potrafi wymienic żarówke w aucie to i wymieni napewno ten czujnik gdyż dostęp do niego jest prostszy. A jak komuś spraiw to problem pozostaje mechanik. Pozdrawiam

Opublikowano

Zgadza sie - montaz jest bardzo prosty. O czym jednak nie wolno zapominac podczas wkrecania nowego czujnika --- Dopiero wtedy jest poprawnie wlozony gdy nastapi takie klikniecie, zaskoczenie :gwizdanie:

Opublikowano

mam ten sam problem. tylko ze u mnie swici sie kontrolka esp non stop i jakies 10 sekund po odpaleniu auta zaczyna migac kontrolka od swiec. swiatlo stopu dziala tylko jedno na szybie a w lampach nie ma. czujnik wymienilem na ori z aso i nadal lipa swiatel nie ma a kontrolki swieca;/

Opublikowano

mam ten sam problem. tylko ze u mnie swici sie kontrolka esp non stop i jakies 10 sekund po odpaleniu auta zaczyna migac kontrolka od swiec. swiatlo stopu dziala tylko jedno na szybie a w lampach nie ma. czujnik wymienilem na ori z aso i nadal lipa swiatel nie ma a kontrolki swieca;/

VAGnij autko i wklej bledy - wszystko sie wyjasni. Nikt tutaj wróżbitą nie jest.

Opublikowano

napewno cos zle zrobiles. Dobrze zamontowales? Skasowales bledy po zalozeniu nowego cujnika?

Opublikowano

zle to chyba nie da sie go zalozyc... wszystko dokladnie jak we wskazowkach. podlacze pod vag jutro jak kabel mi dojdzie bo cos kurier wali w ch...

Opublikowano

jezeli dobrze wskoczył to wystarczy skasowac blad

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.