Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lamborghini Reventon - jaja mi spadły :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przód jeszcze ujdzie ale tył kupa. chyba za dużo w NFS'a pograli i coś się im lekko gust zboczył. ale lambo to lambo i już!

Opublikowano

co tu duzo mowic :drool: i ;( ze go nie bede mial...

A ja sobie kupie :naughty: jak będę na emeryturze,może wtedy będzie mnie stać :kox:

Poza tym zajefajna furka. Choć raz w życiu poprowadzić takie Lambo i poczuć te przeciążenia :cool:

Opublikowano
  • Autor

co tu duzo mowic :drool: i ;( ze go nie bede mial...

A ja sobie kupie :naughty: jak będę na emeryturze,może wtedy będzie mnie stać :kox:

Poza tym zajefajna furka. Choć raz w życiu poprowadzić takie Lambo i poczuć te przeciążenia :cool:

wątpie w to :D tylko 20 sztuk będzie wyprodukowane ;(

Opublikowano

co tu duzo mowic :drool: i ;( ze go nie bede mial...

A ja sobie kupie :naughty: jak będę na emeryturze,może wtedy będzie mnie stać :kox:

Poza tym zajefajna furka. Choć raz w życiu poprowadzić takie Lambo i poczuć te przeciążenia :cool:

wątpie w to :D tylko 20 sztuk będzie wyprodukowane ;(

i wszystko do arabi saldyjskiej

Opublikowano

Pazdzioch :D felgi 18 " :blink: Zdeniu ma wieksze :D

A tak to mi sie podoba fakt auto dla koneserow dlatego tylko 20 sztuk :notworthy:

Opublikowano

takie sobie, w każdym razie nie powala na kolana :cool:

Opublikowano

Ładna maszyna poszalal by po naszych bezdrozach... :polew: :polew:

Opublikowano

gdyby robili w wersji kombi to bym kupił... :polew:

Opublikowano

przod spoko ale tyl porazka...

Opublikowano

Ładny ale ... nie chcę takiego bo bym się zabiła :D

Opublikowano

Hmmm ładny, ale ciekawe jak sie tym jeździ. Mi osobiście i Gallardo i Murcielago jeździło* sie wyjebiście. ZObaczymy co to potrafi.

* Oczywiście w NFS :polew: :polew:

Opublikowano

bo araby mają szmal.... (a tak btw jaki oni tuning robią, normalnie chyba z nudów...) a autko spox.

Opublikowano

Moim zdaniem troche przesadzony, tyl i dziob wygladaja jak po wiejskim tunningu :) Ale i tak chcialbym go miec w garazu:)

Opublikowano

kicha ten nowy model :bicz3: ... jakos podobne do gallardo i murcielago :bicz2:

wymysliliby jakis nowy wzor :foch:

jezdzilem w DIABLO, Murcielago Viperze ale najlepsze wrazenia z jzdy + wyglad ma to cacko ( ze stajni lamborghini) 1985-Lamborghini-Countach-White-Front-Angle-Open-Doors-st.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.