Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] FMIC w moim AVF-ie


kokos

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszly weekend skonczylismy rezac cooler w moim aucie a ze jestem bardzo zadowolony z wykonanej roboty chcialem pochwalic kolege Pawla ktory mi go spawal,chlopak przylozyl sie do roboty i wzial uczciwe pieniadze,a takie sa efekty;

mg7711.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg7713.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg7709.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img6093o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img6096z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cooler byl Nissens-a (praktycznie zadnych przerobek w aucie zeby go zmiescic-tak chcialem), cale orurowanie, uchwyt do oslony silnika mocowanie map sensora i inne pierdoly to robota Pawla zreszta nie pierwsza na tym forum-cooler i wydech Cantony to tez jego robota,tak samo jak koncówki wydechów Boberka,jeszcze jeden kolego czeka w kolejce na taka sama robote jak u mnie,przy okazji wrzucilismy tez suszarke z BRD w ktorej wymianie pomagal mi Cantona i nasz kolega Przemek :wink4: za co bardzo chcialem im bardzo podziekowac,jakby ktos chcial robic podobne modyfikacje u siebie to namiar podam na PW

a i podziekowania dla Rafała ktory asystowal Pawłowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten IC jest tak wysoko?? Lepiej jak by był zamontowany troszke niżej, bo tak to połowe jego powierzchni zasłoni belka i tablica rejestracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten IC jest tak wysoko?? Lepiej jak by był zamontowany troszke niżej, bo tak to połowe jego powierzchni zasłoni belka i tablica rejestracyjna.

dół jest we wlotach zderzaka pod kratka a ok 1,5 cm gore zaslania zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mnie wyszlo od turbiny do kolektora 1650pln

Prawde mowiac - drogo. Mozna duuuzo taniej to zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota profeska, tyle że dosć droga mozna to taniej o wiele :wink4:

pokaż fotke ze zderzakiem już :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota profeska, tyle że dosć droga mozna to taniej o wiele :wink4:

pokaż fotke ze zderzakiem już :good:

jak zrobie to wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie namiary gdzie taniej to będzie info dla następnych. mi się wydaje że jak duuużo taniej to już obetrzemy się o karitas :polew:, tak czy tak dajcie znać bo jestem ciekaw ??? ciekaw też jestem jak z jakością tego dużo taniej.

widzę, że pełna profeska :good: i ładne spawy :naughty:

u mnie wyszło tak (jest na sprzedaz :confused4:)

sam IC u mnie 550zł nie żaden chinol :no:

orurowanie 850zł pod kolektor fi 50 1,5mm przeszlifowane spawy,wypiaskowane, główna rura jest wypolerowana

silikony 200zł

u mnie poszło 8 kolanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie namiary gdzie taniej to będzie info dla następnych. mi się wydaje że jak duuużo taniej to już obetrzemy się o karitas :polew:, tak czy tak dajcie znać bo jestem ciekaw ??? ciekaw też jestem jak z jakością tego dużo taniej.

widzę, że pełna profeska :good: i ładne spawy :naughty:

u mnie wyszło tak (jest na sprzedaz :confused4:)

sam IC u mnie 550zł nie żaden chinol :no:

orurowanie 850zł pod kolektor fi 50 1,5mm przeszlifowane spawy,wypiaskowane, główna rura jest wypolerowana

silikony 200zł

u mnie poszło 8 kolanek

dzieki,to cena porownywalna,rozumiem ze to jest cena za caloksztalt,czyli wjezdzasz do warsztatu i wyjezdzasz zrobionym i nic cie nie interesuje?bo zdaje sobie sprawe ze gdybym sam jezdzil za wszystkimi gratami to pewnie jeszcze bym cos urwal,tylko ze ja jestem wygodny :wink4:,zreszta chodzi to o sama robote spawacza wspolpraca z tym czlowiekiem to czysta przyjemnosc a nie uzeranie sie o kazda pier**le,chlopak dopasowal mi sie z czasem (robil w weekendy,bo ja w tygodniu musze miec auto) i przyjechal mi prawie pod dom z calym sprzetem(bo byla taka mozliwosc) zebym nie musial dymac przez cala warszawe do niego a cena to rzecz wzgledna, mi pasowala i nie musialem sobie szklem d*py ucierac.zreszta co tu oszczedzac pare zlotych za porzadna robote jak jezdze klekotem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na warszawe to cena dobra, jaka cena collera bo chyba on najdrozszy z calej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota i dobra cena. Paweł ma pojęcie o robocie i widać, że się stara.

Będziesz decydował się na wstawienie jeszcze jednego łącznika absorbującego drgania z kolektora, czy sobie odpuszczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...