Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

ja gram 5 minut połówkę :naughty:

zdecydowanie za krótko....nie da się rozgrywać taktycznie meczy w tak krótkim czasie....to nie koszykówka żeby w kilka minut padały gole :cool1:

często bramki padaja w doliczonym czasie.....Wy nic nie macie z doliczonego czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Ci z X nie mogą grać z tymi z PS-a :wallbash: dokopałbym Wam do zera :evil:

To ja juz nie chce z Tobą grać :decayed:

nie no nie jestem takim specem :embarrassed: prywatnie gram na poziomie "zawodowiec" polską ekstraklase i zajmuje 2 miejsce :evil: .... Lechem Poznań :kox:

Zawodowiec to poziom bez rewelki... na takim graja u mnie chlopaki w pracy, ktorzy w domu nie maja ani konsoli, ani zadnej gry na pc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Ci z X nie mogą grać z tymi z PS-a :wallbash: dokopałbym Wam do zera :evil:

To ja juz nie chce z Tobą grać :decayed:

nie no nie jestem takim specem :embarrassed: prywatnie gram na poziomie "zawodowiec" polską ekstraklase i zajmuje 2 miejsce :evil: .... Lechem Poznań :kox:

Zawodowiec to poziom bez rewelki... na takim graja u mnie chlopaki w pracy, ktorzy w domu nie maja ani konsoli, ani zadnej gry na pc :decayed:

no to mnie Fly, pocieszyłeś ja na Poczatkującym jadę :embarrassed:, Zacząłem właśnie kariere Gwiazdy, w Jagielloni, pierwsza wygrana z Getafe, 2-1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Zawodowiec to poziom bez rewelki... na takim graja u mnie chlopaki w pracy, ktorzy w domu nie maja ani konsoli, ani zadnej gry na pc :decayed:

tylko że co innego grać zespołem Lecha a co innego Realem,Barcą czy Interem.....wtedy śmigałbym na "legendarnym" :cool1:

Lechem od wczoraj gram na "klasie światowej" ....2-0 z Jagiellonia,1-0 z Widzewem :kox:

jeszcze warto dodać że inaczej gra się towarzysko a inaczej w trybie kariery .....ale laicy nie mają pojęcia o co kaman :gwizdanie:

zreszta co tu dużo gadać....kiedyś w fife 07 myslałem że jestem herosem :polew: ....a kumpel co nie miał "pleja" dokopał mi 14-0 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej... ale grasz tym Lechem w lidze polskiej, a nie w lidze mistrzow, wiec masz przeciwnikow na podobnym poziomie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade Jagą na początkującym, po 8 minut połowa, ale trzeba chyba się przesiąść na zawodowca, bo wyniki oscylujące wokoło 6-0, są grubo przesadzone :decayed:, Jedynie wisła wyszła 1-1 :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

odpadłem w 1/2 pucharu polski w dwumeczu z Legią 0-1 dom i 1-2 wyjazd (nie strzeliłem karnego przy stanie 1-0) :wallbash:

do końca sezonu 5 kolejek,7pkt straty do lidera Polonii W. :kwasny:

w ostatniej kolejce mecz z liderem :naughty: i jeszcze m.in. z Wisłą K. i Legią :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadłem w 1/2 pucharu polski w dwumeczu z Legią 0-1 dom i 1-2 wyjazd (nie strzeliłem karnego przy stanie 1-0) :wallbash:

do końca sezonu 5 kolejek,7pkt straty do lidera Polonii W. :kwasny:

w ostatniej kolejce mecz z liderem :naughty: i jeszcze m.in. z Wisłą K. i Legią :gwizdanie:

Ja dopiero zacząłem, rozegrałem 7 spotkań, 5 zwycięstw, 2 remisy, i drugie miejsce w lidze za Lechem, 1pkt. straty :decayed:, ten sezon męcze jeszcze na początkującym, następny przechodzę na zawodowca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

zakończyłem drugi sezon....na 2 miejscu (wcześniej 6)

1.Polonia Warszawa 71pkt

2.Lech Poznań 66pkt

3.Wisła Kraków 64pkt

4.Legia Warszawa 60pkt

5...............

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończyłem drugi sezon....na 2 miejscu (wcześniej 6)

1.Polonia Warszawa 71pkt

2.Lech Poznań 66pkt

3.Wisła Kraków 64pkt

4.Legia Warszawa 60pkt

5...............

:decayed:

no to nieźle, ja jutro walczę dalej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja gram Barceloną i do pakietu dokupiłem sobie C. Ronaldo :D za 105 mln euro :] grałem Lechem, ale żenujące było, że praktycznie nikogo nie mogłem kupić, bo "przejście do ligi polskiej to krok wstecz w karierze" nawet przechodząc z ligi czeskiej itp.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o moich brameczkach:D

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/55142641

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/55142826

zapraszam do oglądania :)

jak będę miał jakieś ciekawe brameczki to z miłą chęcią wam pokaże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wklejaj to ocenimy:D

ja ostatnio dopiero wyczaiłem tę fukcje teraz was bede zasypywał golami

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja tam bramek nie zapisuje.....bo jestem świadomy tego że kogoś to wogóle nie ochodzi :cool1:

poza tym to tylko gra i logiczne że można walić bramy z każdej pozycji,z każdego tricku...tymbardziej na "amatorze":naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na amatorze to gralem w fife 08:D

jedna jest z gosciem z ligi a druga na klasie swiatowej

jest ktos chetny do grania ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...