Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A.Gruchot - jakieś doświadczenia?


mily

Rekomendowane odpowiedzi

kolego jaki byłby koszt zamiennika katalizatora (tłumik nie strumiennica) do a4 b5 1.6 , oraz jaki byłby koszt dwururki do tego samego silnika z plecionką. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem teraz robić zamiennik w środku zaciśnięty przelot jest to na zasadzie katalizatora ze główne uderzenie spalin wyhamowuje się już z przodu a nie dopiero w tłumikach prze sto układ jest ciszy niż na strumienicy cena 100 zł gotowy do montażu dwururka z materiału kwasowego 185 zł chętnie umieścił bym jakieś foto ale nie mogę sobie poradzić jakby ktoś podpowiedzi to bym był wdzięczny. :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem teraz robić zamiennik w środku zaciśnięty przelot jest to na zasadzie katalizatora ze główne uderzenie spalin wyhamowuje się już z przodu a nie dopiero w tłumikach prze sto układ jest ciszy niż na strumienicy cena 100 zł gotowy do montażu dwururka z materiału kwasowego 185 zł chętnie umieścił bym jakieś foto ale nie mogę sobie poradzić jakby ktoś podpowiedzi to bym był wdzięczny. :hi: :hi:

Taki tam mini poradnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM nie przypominam sobie rozmowy z kolegom o jakimś grupowym zamówieniu dla każdego użytkownika klubu A4 który się zgłosi jest upust 20 zł tak jak było wcześniej uzgodnione pozdrawiam ..

Chyba się nie zrozumieliśmy, ja nie dzwoniłem w sprawie zamówienia zbiorowego, tylko dzwoniłem żeby wziąć dla siebie. Podczas rozmowy zapytałem się czy są jakieś dla nas zniżki i mówił Pan że pomyśli nad rabatami. W momencie kiedy dzwoniłem żadnych rabatów jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zniżkę daje już od ponad pół 10 miesięcy to chyba kolega dawno dzwonił .Jeżeli ktoś chce kupić jakiś zamiennik to proszę napisać lub zadzwonić i powołać na klup AUDI A4 ZNIŻKA nie podlega na allegro KUP TERAZ bo tą prowizje właśnie przeznaczyłem dla was. :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pana Gruchota .Jako iż przelatałem już pewnie z 10000 na pana zamienniku mogę się troszkę wypowiedzieć na temat tego produktu więc tak: montaż no ok wszystko pasowało i było super do czasu odpalenia (pucha tłumika znajdowała się okolo 5 milimetrów od przegrody czołowej nadwozia efekt- przy dodawaniu gazu tłumik wali o blachę:( musiałem podginać blachę nadwozi względnie się udało) 2 temat plecionka cały wydech lata przy wolnych obrotach w środku czuć i słychać rezonans sprawdzane kilkukrotnie żaden z elementów wydechu nie dotyka do nadwozia ani podwozia. Reasumując towar średnio wykonany w dobrej cenie i gdyby wymiana nie pochłaniała tyle czasu wyjąłbym w celu zareklamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje stosowac lepsze plecionki bo te obecne sa o kant du...

Musialem przyspawac nad plecionka kawalek druta to tak wibrowal mi wydech ze nerwicy dostawałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka dobrego złącza elastycznego to proponuje takie: http://allegro.pl/zlacze-elastyczne-55x105-55-105-pierwszy-montaz-i1310217331.html

jest bardziej "miękkie" od takiego za 30zł i na pewno o wiele trwalsze

Lipton. Komentarz odnośnie ceny pominę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipton. Komentarz odnośnie ceny pominę. :decayed

Ja nie bo kupuje takie u siebie po 50zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5 dyszek to my mamy wzmacniane - czyli plecionka z nierdzewki jest na zewnątrz i wewnątrz peszla. Podeślę fotki w poniedziałek jak nie zapomnę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem się na kanał zebrałem narzędzia dzień wolny w robocie ubabrany po pachy oczywiście wszystko łatwo się odkręciło i łatwo wyszło :) po jakimś czasie męczarni poobmykane ręce zamiennik siedzi na swoim miejscu . Uradowany wsiadam do auta odpalam a tu normalnie dzwonienie i brzęczenie jak z rozrzutnika a ty m i piszesz że ja teraz mogę znowu wymontować to poczekać parę dni na nową część i to uznać jako reklamacja :) znowu dzień czasu zmarnowany i znowu montaż i tak w kółko .ps wydech brzęczy i lata jakby tej plecionki w ogóle nie było . nie mowa o kontach spawania pucha uderza o nadwozie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...