Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja z całego serca moge polecić seriale takie jak Breaking Bad naprawde świetny serial :) wystarczy oglądnąć kilka odcinków i wciąga bardzo ! Drugim mniej znanym jest Shameless US z niecierpliwościa czekam na 2gi sezon :naughty:

Opublikowano

ja dextera oglądałem już tydzień temu, nie wiem skąd brachol go wziął ale ważne, że był :) szykuje się kolejny dobry sezonik

Opublikowano

Mi się ten Dexter jakiś taki inny wydawał względem tego, z poprzednich sezonów. Tzn. mam na myśli Dextera jako osobę. Mam nadzieje, że scenarzyści tego nie spieprzą, jak ostatniego odcinka 5 sezonu. :thumbdown:

Opublikowano

niestety, Dexter jest mega naiwnym serialem od pewnego czasu... dobrze, ze chociaz fajne cycki byly :wink4:

swietne recenzje zbiera pilot Homeland - dzis moze obejrze.

  • 2 lata później...
Opublikowano

odgrzeje kotleta

co wciaga - co ogladacie ?

juz jakis czas temu skonczylem cale Soprano i Boardwalk Empire

cos nowego by wypadalo odpalic

rekomendacje ???

Opublikowano

ja tam oglądam the wolking dead i arrow:wink:

Opublikowano

Kiedyś pamiętam w telewizji leciały takie hmm niewiem jak to nazwac, ale niech będą "seriale":

TVN:Renegat

TVP1:Sprawiedliwośc na 18 kołach.

Ktoś z was ogladał,któryś z tych "seriali"? Puszczają,który kolwiek na jakimś kanale?

Uwielbiałem oglądac i jedno i drugie:decayed:

Opublikowano

Suits i Gra o Tron

Opublikowano

Oooo renegata jak najbardziej. Pamiętam jak w podstawówce szybko wracałem do domu byle by zdarzyć na 14.45 bo na tvn'ie leciał renegat.

Sprawiedliwość na 18 kołach jakoś mnie nie przekonał do siebie. Już wolałem viper'a

Opublikowano

no slyszalem o tym house of cards

podobno rewelacja

Opublikowano

Ja obecnie oglądam Mentaliste ,Arow i skończyłęm 3 sezony Sherlocka a także Inteligenc zaczynam oglądać.

Opublikowano

Teraz mam teściową w domu. Wczoraj mialem przegląd wszystkich seriali od tvp1 do tvn. Jech ich od zarabania i we wszystkich te.same gęby.

Z seriali tylko mentalista mi jakoś leży.

Opublikowano

ooo viper'a tez lubiałem ogladac:)

Opublikowano

"Kobra. Oddział specjalny" na Tvn7 .Kiedyś dobry był serial "Życie jak sen":wink:

Opublikowano

Vikingowie

Opublikowano
b]Breaking Bad[/b] naprawde świetny serial :) wystarczy oglądnąć kilka odcinków i wciąga bardzo !

Zgadzam się, ale trzeba obejrzeć co najmniej 2 odcinki, pierwszy jest słaby

Opublikowano
odgrzeje kotleta

co wciaga - co ogladacie ?

juz jakis czas temu skonczylem cale Soprano i Boardwalk Empire

cos nowego by wypadalo odpalic

rekomendacje ???

WSZYSTKO od HBO. Six feet Under, The Wire jesli juz zaliczyles Sopranos.

b]Breaking Bad[/b] naprawde świetny serial :) wystarczy oglądnąć kilka odcinków i wciąga bardzo !

Zgadzam się, ale trzeba obejrzeć co najmniej 2 odcinki, pierwszy jest słaby

Ocenianie produkcji AMC, czy HBO po 1 odcinku to bluźnierstwo...

Opublikowano

The Walking Dead :) oraz House of Cards

Opublikowano

Banshee też daje rady .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.