Jump to content
0
maciekg

Seriale

Recommended Posts

A dlaczego nikt nie wspomniał "Mody na sukces" - nie mówcie, że nie oglądacie :polew: :polew: :polew:

TDI 169KM 384Nm  :evil:

,,Zmiennicy'' :> i ostatnio ,,Odwróceni'' szkoda ze sie skończyli :thumbdown:

+jeszcze "oficer", "oficerowie"

a teraz ma byc jakiś nowy chyba na polsacie w czwartki nie pamietam tytułu[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 19:54 _________________________________________________

A dlaczego nikt nie wspomniał "Mody na sukces" - nie mówcie, że nie oglądacie :polew: :polew: :polew:

bo nikt nie chce wchodzić w "tysiące" (odcinków) ;)

1xx KM 3xxNM ;)

św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120km/godz. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje św. Piotrowi.

Jak juz mowa o wszystkich serialach. To oczywiscie South Park! :thumbup: a z Polskich to ostatnio spodobala mi sie "Ekipa" bardzo fajnie jest zrobiona.. :)

Oficer i Oficerowie - polecam rowniez. Ekipe tez obejrzalem zupelnie przez przypadek i moze byc ciekawa...

'03 B6 2,7 V6 BiTurbo 485PS 600NM :)

'08 e61 530d 275PS 600NM ;)

No a Magda M. zawsze ogladalem jak wracalem ze spotu :decayed:

Wlasnie ogladam Skazanego 3 serie :hi:

Olej tego Prizon Brejka, bo to łajno, wez sie za porzadne seriale, o ktorych pisalismy wczesniej :)

dla mnie HEROS rulez :th:

Jericho, Treshold, Prison Break OK.

nie ogladalem jeszcze LOST :embarrassed: ale 3 sezony mam pod reka, RZYM tez jeszcze nie widzialem..malo czasu na wszytko

a nikt nie ogladal The Sopranos :mysli:

Sezon 2005 - 2008 A4 1.8, Sezon 2008 - 2010 A4 1.8 Tq, Sezon 2010 - 2012 BMW 330xdAT, Sezon 2013 - 2015 S70 2.5 R5, Sezon 2015 BMW 316 Compact

Żółwiu, The Rome podobno bdb, sam nie mam czasu tego wszystkiego ogladac...

Mnie osobiście Rzym sie nie podobał. Kwestia gustu.

W ciągu mojego niedługiego życia, największe wrażenie na mnie zrobił serial kunsztownie zrobiony przez BBC " Ja Klaudiusz"

polecam :th:

- WŁAŚNIE LECI PROGRAM TRZECI<br />d2eb0bc276613aeem.png

A oglada ktos Weeds? :naughty:

Olej tego Prizon Brejka

Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii

LOST tez jest ok :th:

a i jeszcze cos "wladcy much" :thumbup:

a nikt nie ogladal The Sopranos mysli

oglądałem .. podobały mi się te zmiany zachodzące w " rodzinie "

oczywiście Prisona też oglądałem.. Odwróconych, Sfore, kiedyś Ekstradycja oraz serial dokumentalny " Alfabet mafii " :)

Było czerwone 1.8 Turbo Quattro lecz zajeb*li, było czarne 1.9 TDi, vectra C GTS 3.2 V6 ...czas leci do przodu, niestety ciągle pod górke... a teraz Laguna 3 2.0 T :D:D 

Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii

Mi tez, dlatego tez sie dalej bede meczyl z 3cim sezonem, moze milo sie rozczaruje :)

jeszcze zapomniałem dodać " largo " :thumbup: :thumbup:

Było czerwone 1.8 Turbo Quattro lecz zajeb*li, było czarne 1.9 TDi, vectra C GTS 3.2 V6 ...czas leci do przodu, niestety ciągle pod górke... a teraz Laguna 3 2.0 T :D:D 

Guest NUTI

Twarzą w twarz, dobrze sie zapowiedział serial, dobry scenariusz ale, za dużo nawiązań do Magdy M np. jeżdżą autami Suzuki zamiast np. Audi co by dodało serialowi luksusu, dalej oprawa i styl scen z kobietami jak z Magdy M n oi Paweł Małaszyński. Tylko polscy aktorzy potrafią grac w teatrze, serialu i kinie co np. w Stanach jest nie do pomyślenie.

Ale seriał fajny :kox:

:blink::shocked::slina::kox:

O czym Wy wogóle mówicie !!!

A do tej pory myślałem, że to ja jestem pierwszym oglądaczem Rzeczypospolitej (nie tylko IV ale również wszystkich pozostałych).

Norrrrmalnie pokolenie seriali. Jak zobaczyłem tytuł wątku myślałem, że o kodach do gier będzie :polew:

Twarzą w twarz, dobrze sie zapowiedział serial, dobry scenariusz ale, za dużo nawiązań do Magdy M np. jeżdżą autami Suzuki zamiast np. Audi co by dodało serialowi luksusu, dalej oprawa i styl scen z kobietami jak z Magdy M n oi Paweł Małaszyński. Tylko polscy aktorzy potrafią grac w teatrze, serialu i kinie co np. w Stanach jest nie do pomyślenie.

Ale seriał fajny :kox:

W "Ekipie" jezdza samymi Audicami.. :> A8, Q7, A6 i chyba widzialem nawet A4 :naughty:

No właśnie to samo zauważyłem....Ale jeżeli o mnie chodzi, to Prison Break daje radę. Poza tym, jeszcze jakieś starsze, tj Świat wg kiepskich, 13 Posterunek, itp, itd. ...Magde M też oglądałem :decayed: Pzdr

Ostatnio aż się zdziwiłam jak mnie wciągnęło CSI (ale tylko Las Vegas : )

Poza tym jest taki serial Farscape, o którym zapewne nikt z Was nie słyszał :bicz2:

No i moja wielka miłość - Star Trek Voyager, niestety już się dawno skończył

"It is a men's word. Not because it should be, but because we let them have it " <br>

|*| |*| Marcin K. |*| |*| 27.VIII.1985 - 26.III.2007 -> MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

Smoczyca TNG lepszy.. :naughty:

Przywracamy kotlecika do ponownego życia :naughty:

The Event - bardzo fajny, szkoda tylko że nie zdecydowano się na drugi sezon :thumbdown:

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

dr. House, Dexter - tych seriali nie trzeba reklamować tylko niecierpliwie czekać na nowe sezony :kox:

Pierwsza Seria PitBull :good:

Jeśli budzisz się i czujesz, że to będzie *ujowy dzień, najeb się przed śniadaniem.

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

Pitbull chyba lepszy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Z polskich to Ratownicy tylko co z dalszą częścią...

Trauma tylko ponoć budżet za duży i zrezygnowali