Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seriale


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak T-zółw prawi, ostatnio królował u mnie :

"Life, tylko 2 sezony - historia policjanta niesłusznie skazanego na długie więzienie, jego śledztwo w tej sprawie po wyjściu z pudła przy okazji innych wątków, fajną ma partnerkę"

Nie mam pojęcia czemu tylko 2 sezony, ale amerykanie to dziwny naród i mógł im nie przypaść do gustu :D

podobnie jak z komediowym serialem : Dostawa na telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś nakręci na Dexter-a. Nie umiem się nastawić na ten serial. Dużo ludzi go poleca ale nie potrafię się szczerze na niego nastawić.

Lie to Me- nuda dla mnie ale sam serial skręcony konkretnie. Tak samo zresztą jak Mentalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil, jak podobał Ci się film Piła to radzę Ci obejrzeć serial Dexter (w głównej mierze chodzi o to samo tylko sposób zabijania inny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luther - zapomnialem wspomniec, swietny i hardkorowy momentami. Zreszta glowna role gra Idris Elba, ktory mial genialna postac w The Wire.

Ja do Lie to me podchodzilem 2x, za drugim razem z braku laku i w sumie drugi sezon lepszy niz 1.

A propos Dextera - wiadomo, ze bardzo dobry, ale nie jest najlepszy, momentami naiwny, no ale to Showtime, wiec mozna sie tego spodziewac...

24 Kiefera Sutherlanda jest dla mnie klasykiem :) serialu z takimi zwrotami akcji i zaskakujaca fabula chyba nie ogladalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Dextera - wiadomo, ze bardzo dobry, ale nie jest najlepszy, momentami naiwny, no ale to Showtime, wiec mozna sie tego spodziewac...

No tak, można polemizować co lepsze... Dexter czy House :mysli:

Trzecie miejsce to Prison Break :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie czytałem całego tematu, ale polecam seriale z Damianem Lewisem: Kompania Braci i Life. Wczoraj pojawił się na torrentach nowy serial z nim Homeland, ciekawy temat ale znając amerykańców możemy nie doczekać się końca sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Dextera - wiadomo, ze bardzo dobry, ale nie jest najlepszy, momentami naiwny, no ale to Showtime, wiec mozna sie tego spodziewac...

No tak, można polemizować co lepsze... Dexter czy House :mysli:

Trzecie miejsce to Prison Break :)

kazdy ma swoje gusta, jasna sprawa, dla mnie Dexter jest swietny, ale brakuje kropki nad i w niektorych sytuacjach - zawsze wszystko zbyt pieknie sie uklada, boje sie, ze kolejny sezon bedzie slaby...

Prison Break byl dobry w 1 sezonie, wszystko co bylo pozniej jest totalna szmira moim zdaniem... :rolleyes: a po tej akcji z ucieta glowa, to w ogole usunalem z dysku, bo zrobila sie z tego jakas kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, mnie się podobało ( no może faktycznie poza tą akcją z głową :thumbdown: )

Nie mam czasu żeby tyle seriali wciągać, musi być coś dobrego żebym temu czas poświęcił...

Sporo dobrego słyszałem o 6 stóp pod ziemią czy jakoś tak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie top jest taki;

1.Spartacus (krew i piach)

2.Dr. House

3.Gra o Tron

Niezle rozleklamowane bylo Zakazane imperium ale jak dla mnie wiało nudą... Spodziewałem sie wiecej akcji ale 5 za odwzorowanie USA z lat 20 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo właśnie, Spartacus i Zakazane Imperium - jak mogłem zapomnieć :wallbash:

Bardzo dobre seriale :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo właśnie, Spartacus i Zakazane Imperium - jak mogłem zapomnieć :wallbash:

Bardzo dobre seriale :good:

Ma byc nowa seria Spartacusa ale kilka dni temu zmarl niestety glowny aktor ;( I nowa serie kreca z nowym aktorem. Ciekawe jak wyjdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo dobrego słyszałem o 6 stóp pod ziemią czy jakoś tak :mysli:

Yep, Six Feet Under, swietny serial, polecam. Dexter w innej roli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.seans-online.pl/seriale_online/dexter-sezon-6-odcinek-1.html

Znalazłem 1 odcinek 6 sezonu Dextera. Co prawda jakość kiepska, ale ważne, że jest i że nie ma lektora. Have fun. :hi:

naprawde bym sie zdziwił, gdyby w dniu premiery pierwszego odcinka w usa w sieci pojawilaby sie wersja z polskim lektorem... a tak poza tym to wlasnie skonczylem ogladac, zapowiada sie fajnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...